Jump to content
Guest dahlback

Audi Q7

Recommended Posts

Kαι με το ηχοσυστημα της Bose μεσα, θα βαραει μια χαρα το Outta Control του 50 Cent tongue.giftongue.gif

Κτηνος παντως. Πιο γρηγορο και απο Cayenne Turbo S!

Link to comment
Share on other sites

για ενα βαθουλομα στην μπροστα πορτα του συνοδηγου στο q7, μου ζητανε 246 ευρω εργατικα, 460 η πορτα, 46 το λαστιχο και 76 το νικελ.. ετσι οπως παει αν το τρακαρεις λιγο μπροστα (μακρια απο μας) θα πληρωσεις ολοκληρο το αμαξι!

Link to comment
Share on other sites

για ενα βαθουλομα στην μπροστα πορτα του συνοδηγου στο q7, μου ζητανε 246 ευρω εργατικα, 460 η πορτα, 46 το λαστιχο και 76 το νικελ.. ετσι οπως παει αν το τρακαρεις λιγο μπροστα (μακρια απο μας) θα πληρωσεις ολοκληρο το αμαξι!

Γι τιμές αντιπρωσοπίας πάντα? ρώτισες σε φανοιποιείο εκτως αντιπρωσοπίας?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλυ θα το πήγενα, σε μάστορα που ξέρω πώσο καλός είναι στην δουλεια του... είδα εδώ πρέβεζα της αντιπρωσοπίας τον φανοποιό... και ο άνθρωπως δεν δέχτικε να παραλάβει το Α6 όπως το είδε και αναγκάστικε πήγε σε κάποια παιδία εκτώς (δεν μπορώ να πο όνόμα) και το αμάξι βγήκε σαν να το πηρε τώρα απο το εργοστάσειο...

Link to comment
Share on other sites

ναι για τιμες αντιπροσωπειας μιλαω παντα..κοιτα θα παω αυριο να ρωτησω σε εναν που εχει συνεργειο εξω και ειναι πολυ γνωστος στα Γιαννενα. θα τον ρωτησω τι χρειαζεται να κανει για να το φτιαξει (πχ αν μου πει οτι θα πρεπει να ξηλωσει ηλεκτρικα τοτε θα το παω αντιπροσωπεια). Αν ομως ειναι κατι απλο και δε θελει πολυ βαβουρα, τοτε σιγουρα εξω θα ειναι καλυτερα.Αλλωστε η ζημια ειναι πολυ μικρη (η τουλαχιστον ετσι φαινεται με το ματι )

Link to comment
Share on other sites

Τσούνης να υποθέσω? (ειμαστε off topic εδω και αρκετά ποστ)

Link to comment
Share on other sites

ναι εκει λεω να το παω. Οντως επειδη ξεφυγαμε απο το ποστ, οταν θα εχω νεοτερα θα σας πω.Και τωρα που τα λεμε κανονιστε για κανα καφε να γνωριστουμε tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

ναι εκει λεω να το παω. Οντως επειδη ξεφυγαμε απο το ποστ, οταν θα εχω νεοτερα θα σας πω.Και τωρα που τα λεμε κανονιστε για κανα καφε να γνωριστουμε tongue.gif

έχουμε συνάντηση στης 28 take a look here... http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=22313

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.