Jump to content
dpan_a3

Audi Sports Club

Recommended Posts

Guest Scorpio

Να σαι καλά Δημήτρη! Και ευχαριστούμε για την φιλοξενία πολλών μελών από εδώ (inclunding me ;) )

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλά Δημήτρη! Και ευχαριστούμε για την φιλοξενία πολλών μελών από εδώ (inclunding me ;) )

Να στε καλα εσείς που με την αγάπη και το ενδιαφέρον σας μας κανετε και αισ8ανόμαστε πολύ όμορφα! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Να στε καλα εσείς που με την αγάπη και το ενδιαφέρον σας μας κανετε και αισ8ανόμαστε πολύ όμορφα! :lol:

Έτσι πρέπει! αγάπη και αλληλεγγύη μεταξύ μας ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest kathgti

ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΕΣ (ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΕΣ) ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΣΥΓΧΑΡΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ CLUB ΣΑΣ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ SITE ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΨΟΓΟ!!!!! :ninja::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΕΣ (ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΕΣ) ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΣΥΓΧΑΡΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ CLUB ΣΑΣ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ SITE ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΨΟΓΟ!!!!! :blink:^_^

Ευχαριστούμε για τα καλα σας λόγια . Ανταποδίδουμε ;)

ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!!! :blink:

Edited by KAPSALISS
Link to comment
Share on other sites

Πολύ χαίρομαι που βλέπω να αναπτύσετε μια καλή σχέση μεταξή vw & audi club γιατι όπως και να το κάνουμε , ιδια μοτέρ , ιδια πλαίσια ίδια εταιρεία είμαστε ! χαχα

Κρίμα που δεν γίνετε το ίδιο με το seat & skoda club.

Αντε να κανονίσουμε κάνα κοινό μπάνιο στον κάλαμο με το audi club !

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

απο οτι ειδα το καινουργιο περιοδικο παουερ εχει τη δυναμομετρηση της λεσχης σας

Link to comment
Share on other sites

Πολύ χαίρομαι που βλέπω να αναπτύσετε μια καλή σχέση μεταξή vw & audi club γιατι όπως και να το κάνουμε , ιδια μοτέρ , ιδια πλαίσια ίδια εταιρεία είμαστε ! χαχα

Κρίμα που δεν γίνετε το ίδιο με το seat & skoda club.

Αντε να κανονίσουμε κάνα κοινό μπάνιο στον κάλαμο με το audi club !

Mια μικρη διορθωση : Εμεις ειμαστε το Audi Sport Club.Το Αudi Club αποτελει αλλο club και δεν εχει καποια σχεση με εμας.

Φιλε Pacific ειμαστε ανοικτοι σε οποιαδηποτε ιδεα / κοινο event.Οποτεδηποτε θελησετε κατι μπορειτε να μας το ζητησετε :D

Φιλικα,

Δημητρης

απο οτι ειδα το καινουργιο περιοδικο παουερ εχει τη δυναμομετρηση της λεσχης σας

Ναι ειναι αληθεια , ειναι το τευχος Νο 88 (Τευχος Ιουλιου) και κυκλοφορει στα περιπτερα απο τα τελη Ιουνιου.Περισσοτερα γιαυτο μπορειτε να διαβασετε εδω.Επισης να σας ενημερωσω οτι το Δευτερο μερος του Dyno Day μας στο Power techniques θα κυκλοφορησει στο επομενο τευχος (Νο 89 - Τευχος Αυγουστου).

Ευχομαι σε ολους σας Καλο καλοκαιρι :)

Link to comment
Share on other sites

Guest VIDEOMIX

Πάντως μέλος απο άλλο club, audi συγκεκριμένα και να έχει 500 posts εδω μέσα, μου κάνει θετική εντύπωση. Μπράβο. :)

Link to comment
Share on other sites

500 posts.Τοσα λίγα?Δεν εχουμε δουλεια να κάνουμε μάλλον...

Δεν καταλαβαινω το σχολιο σου φιλε μου.Μπορεις να γινεις λιγο πιο συγκεκριμενος? Τι θες να πεις?

Edited by dpan_a3
Link to comment
Share on other sites

βασικα για να μη καταληξει σε παρεξηγηση τα 450 απο αυτα τα 500 τα εχει κανει ο δημητρης πριν δημιουργηθει καν το club και οσο τον "φιλοξενουσαμε" στο vwclub :D

Link to comment
Share on other sites

βασικα για να μη καταληξει σε παρεξηγηση τα 450 απο αυτα τα 500 τα εχει κανει ο δημητρης πριν δημιουργηθει καν το club και οσο τον "φιλοξενουσαμε" στο vwclub :D

Δεν τιθεται θεμα παρεξηγησης απο την πλευρα μου αλλα να προσεχουμε τι λεμε...

Σε ευχαριστω για την παρατηρηση Ounkas

Στο VWclub ημουν αρκετο καιρο πριν και θα ειμαι για αρκετο ακομη, δεν λεει κατι που ανηκω και σε αλλο club...απλα μαρεσει το κλιμα τα ατομα και οι γνωσεις που περικλειει το forum σας και θελω να συμμετασχω στις συζητησεις.Αλλοι το βλεπουν συμφεροντολογικα το θεμα οποτε να σωπασουν...

Edited by dpan_a3
Link to comment
Share on other sites

500 posts.Τοσα λίγα?Δεν εχουμε δουλεια να κάνουμε μάλλον...

Να σου πώ ρε νικολάκη εσύ που είσαι σε 2 φόρουμ, στο 1 είσαι co admin και στο άλλο moderator έχεις παραπάνω δουλεια απο τον Δημήτρη? Ποιος έχει λιγότερη δουλεια... μάλλον?

Παρακαλώ πολύ οι moderator του audi club να μην ειρωνεύονται ΑΠΡΟΚΑΛΥΠΤΑ τα forum members του VW Club σχετικά με τον αρι8μό των πόστ και το αν έχουν δουλεια ή όχι. Είναι κα8αρά δικό τους θέμα το πόσα πόστ 8α έχουν και ποση δουλεια έχουν. Δεν είναι δουλεια των moderator να αξιολογούν το κατα πόσο πρέπει να είναι ελευθεροι τα μέλη για να γράψουν, όπως επίσης να 8ίγουν και όλα τα υπόλοιπα μέλη που έχουν αρκετά ποστς.

Παρόλη την πρόκληση, και παρόλο που είμαι απλό μέλος του κλάμπ και όχι moderator 8α σέβαστώ το VW Club και δεν 8α συνεχίσω άλλο.

Edited by Legend
Link to comment
Share on other sites

διαισθανομαι αρνητικο feng sui η μου φαινεται new_lol.gif ...πιστευω πως ο VIDEOMIX εκανε ενα καλοπροαιρετο σχολιο και οχι ειρωνικο εννοωντας οτι δειχνετε ενδιαφερον και για το vwclub οπως και για τις γνωσεις που μπορει να προσφερει το συγκεκριμενο forum....απλα ο "αριθμος των post" υποδηλωνει αυτο ακριβως και οχι οτι πχ εισαι αδιαφορος για το clubaudi!!!!

αποψη μου παντα...

Edited by raven
Link to comment
Share on other sites

Για να ηρεμήσουμε λίγο και να επανέλθετε στοο θέμα της κουβέντας μην αρχίσω να παίζω με τα κουμπάκια του admin :D

Link to comment
Share on other sites

διαισθανομαι αρνητικο feng sui η μου φαινεται new_lol.gif ...πιστευω πως ο VIDEOMIX εκανε ενα καλοπροαιρετο σχολιο και οχι ειρωνικο εννοωντας οτι δειχνετε ενδιαφερον και για το vwclub οπως και για τις γνωσεις που μπορει να προσφερει το συγκεκριμενο forum....απλα ο "αριθμος των post" υποδηλωνει αυτο ακριβως και οχι οτι πχ εισαι αδιαφορος για το clubaudi!!!!

αποψη μου παντα...

ο videomix έκανε μια χαρά σχόλιο... άλλος δεν έκανε.... για κοιτα λιγο πιο καλα !

Link to comment
Share on other sites

θα ξεκινήσω να παίζω.......

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλο θα ηταν να κρατησουμε λιγο τα νευρα μας....εχει δημιουργηθει ενα πολυ ωραιο κλιμα και θα ηταν κριμα να το χαλασουμε για βλακειες και παιδιαρισματα....

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου raven δεν χαλάμε τίποτα και με κανένα. Έχω και συνεχίζω να κάνω φίλους απο το κλάμπ σας. Ξέρω ήδη αρκετά άτομα και βέβαια εννοείται ότι δεν χαλάμε τίποτα. Όλοι ξέρουμε ότι μοιραζόμαστε το ίδιο πά8ος, απλά οι μάρκες κάνουν την σχετική διαφορα. Απο μέρους μου τουλαχιστον μια χαρά είναι το κλιμα! όλε λέμε!

και επειδή το 8έμα του τόπικ είναι το Audi Sport Club να σας ενημερώσω ότι κυριακή 30/7 κάνουμε ενα πολύ καλό event στον σχοινια All day παρτυ λεμε! αν δεν έχετε τίποτα καλύτερο να κανετε... προσέλθετε! το κυριακάτικο μπάνιο δεν το χάνετε σίγουρα!!!

Link to comment
Share on other sites

Mε καλυψε ο Παναγιωτης με την απαντηση του.Δεν νομιζω οτι παρεκτραπηκε πουθενα η συζητηση απλα βρεθηκαμε λιγο εκτος θεματος , σορρυ για αυτο.

Οσοι μπορειτε να ερθετε στις 30/7 θα χαρουμε πολυ να σας γνωρισουμε απο κοντα.Καλα να περνατε :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.