Jump to content
Speedy

Συνάντηση Γενεθλίων 7 Χρόνων Vwclub - Θεσσαλονίκη & Β. Ελλαδα

Recommended Posts

7years-meeting-logo.jpg

:thumbsup:Αγαπητά μέλη,

η Ελληνική Αγωνιστική - Αυτοκινητιστική Λέσχη Φίλων και Κατόχων VW οχημάτων σας προσκαλεί στη Συνάντηση Γενεθλίων της Λέσχης μας, που θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 28 Ιανουαρίου στη Θεσσαλονίκη, στο Cafe-Bar Restaurant "REMVI" . ( Χάρτης - Πράσινο βέλος )

Θα σας περιμένουμε το βράδυ της Παρασκευής, για να γιορτάσουμε τα 7 Χρόνια VW Club , να κόψουμε την τούρτα:D και να περάσουμε υπέροχα ! :D

Το κατάστημα μας παραχώρησε τον ιδιόκτητο χώρο στάθμευσης, ώστε να σταθμεύσουμε τα αυτοκίνητά μας , βελτιωμένα και μη!

Ο χώρος στάθμευσης είναι περιορισμένος, όσο νωρίτερα έρθετε τόσο πιο εύκολα θα βρείτε θέση στάθμευσης. Η στάθμευση μέχρι τις 20:10 θα είναι δωρεάν, ενώ μετά θα γίνεται επι πληρωμή και δεν είναι σίγουρο πως θα υπάρχουν άδειες θέσεις. Για τον παραπάνω λόγο θα τηρηθεί αυστηρά η ώρα προσέλευσης.

Μην ξεχνάτε ότι μπορείτε να έρθετε όλοι οι φίλοι / κάτοχοι οχημάτων Volkswagen σε εργοστασιακή ή βελτιωμένη κατάσταση. Φυσικά όπως σε κάθε μας συνάντηση έτσι και σε αυτή μπορείτε να έρθετε μόνοι ή με την παρέα σας μια και οι συζητήσεις μας δεν περιορίζονται στο τομέα της αυτοκίνησης.

Για την καλύτερη οργάνωση μας δηλώστε την σίγουρη παρουσία σας ώστε να υπάρχουν οι αντίστοιχες θέσεις για όλους μας! Θα πρέπει να δηλώσετε την συμμετοχή σας μέχρι Πέμπτη 27/1.

Ώρα προσέλευσης : 19:30 :thumbsup:

Διεύθυνση Καταστήματος:

Κωνσταντίνου Κανάρη 2

Νέα Κρήνη

55132 - Θεσσαλονίκη

2310433100

16960534.jpg

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ (nickname + αριθμός επιπλέον ατόμων):

Speedy

mourh

rizaks +1

ksanthos +1

pants_

cadmaw+1

titikos

vasilis

Alex

topografos + 1

chris polo+chris_4

SAVVASGT

Basilis FSI +1

maverick78

Σύνολο: 20

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

θα ερθω κ εγω απλά επειδη σχολαω 8-20 θα αργησω λιγο.

Να επισημανω οτι μεχρι της 8:10-8:20 θα ειναι το parking free κ ανοιχτο.μετα θα ειναι με πληρωμη και δε θα το κρατησουν reserve καθως εμεις 19:30 εχουμε ωρα προσελευσης.αντε κ κανα μισαωρο να αργησουμε.εγω δλδ ισως να μην βρω free parking αλλα δε πειραζει.το μαγαζι πιστευω να το ξερουν ολοι αλλα σε αυτο το λινκ εχει κ χαρτη http://www.qubo.gr/d...remvi-krini.php και μια ιδεα πως ειναι το μαγαζι http://www.highsocie...r/?memberid=470

κ profile στο facebook http://www.facebook....100001704272218

16960534.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

και εγω μεσα σιγουρα και ισως ενα ατομο θα διευκρινισω αυριο

θελω και αυτοκολιτακι.....

Edited by pants_
Link to comment
Share on other sites

τασο κανονισε να ειναι σοκολατα εεε.. :roadrage::frantics:

και speedy κανονισε και για μενα ! :thumbsup::roadrage:

+1000....σοκολατα η τουρτα +αυτοκολητα...!!!!!για να γνωριζομαστε κ στο δρομο....

Link to comment
Share on other sites

κ εγω ψηφιζω σοκολατα!!!

εγω ακομα να βαλω το αυτοκολητακι που πηρα θα χρειαστω την βοηθεια του κοινου που να το τοποθετησω

μακαρι να γινουμε ετσι http://www.klutchonl...-wolfsgruppecom

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Αυτοκόλλητα θα υπάρχουν πολλά !!!

Η τούρτα θα είναι και σοκολάτα !!!

Ελάτε να περάσουμε τέλεια !!!! :thumbsup:

Όσο για το βιντεο του mourh έχω την εξής φράση για όλους μας: "Τα πάντα είναι εφικτά να γίνουν αρκεί να το θέλουμε" :roadrage:

:roadrage: I love all of you ! :frantics:

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Paidia an kai kainoyrgios paizei na erthw kai egw...

Φυσικά και να έρθεις, εαν θελεις φέρε και παρέα !!!! ;)

Θα σε περιμένουμε !!!! :frantics:

Link to comment
Share on other sites

να συμπληρωσω οτι θα ερθει ο τιτικος ο βασιλης-vasilis με το lancer is going EVO κ ο παπαλεξιου γιατι αν δεν ερθουν αυτοι θα τους βαλω φωτια!

Link to comment
Share on other sites

Η τούρτα παραγγέλθηκε έτσι ώστε να ικανοποιήθουν οι ουρανίσκοι όλων !! :frantics: :frantics:

;)

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

E ok αφου θα ειναι κ το γκρι για να κανει παρεα στο δικο μου τοτε ολα καλα θα ειναι

Link to comment
Share on other sites

(?) Basilis FSI +1 ατομο (?)

=@

Χρόνια μας Πολλά !!!! Ετοιμαστείτε παλικάρια για αύριο !!

=@ =@ =@:p:hyper: :hyper: :hyper: :hyper: :hyper:

Link to comment
Share on other sites

ειμαστε απολυτος ετημοι πληναμε και το αμαξακι μας το σκευπασα κιολας για να μην γινει χαλια και θα το σκεπασω και αυριο στην δουλεια γιατι παιζει πολυ κουτσουλια εκει. αντε να ερθει η μερα αυριο να τα πουμε απο κοντα.......

Link to comment
Share on other sites

ειμαστε απολυτος ετημοι πληναμε και το αμαξακι μας το σκευπασα κιολας για να μην γινει χαλια και θα το σκεπασω και αυριο στην δουλεια γιατι παιζει πολυ κουτσουλια εκει. αντε να ερθει η μερα αυριο να τα πουμε απο κοντα.......

:good::thumbsup:

Καλά η τούρτα πρέπει να είναι φανταστική !!! Την γλυκοκοιτάζω εδώ και πόσες ώρες .... δεν ξέρω εάν θα κρατηθώ μέχρι το απόγευμα .... :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.