Jump to content
PAGOURISTAS

Συνάντηση Γενεθλίων 7 Χρόνων Vwclub - Ήπειρο & Δυτική Ελλάδα

Recommended Posts

7years-meeting-logo.jpg

Η Ελληνική Αγωνιστική - Αυτοκινητιστική Λέσχη Φίλων και Κατόχων Volkswagen, προσκαλεί τα μέλη απο την Ηπειρο-Δυτικη Ελλαδα, και τους γύρω νομούς, την Πεμπτη 27 Ιανουαριου και ωρα 21:30 για να γιορτάσουμε τα 7 χρόνια ύπαρξης του Hellenic VWClub και να σβήσουμε όλοι μαζί τα 7 κεριά!!!!

7 χρόνια φοβερά!!!! Γνωριμίες, Φιλίες, Εκδρομές, Ξενύχτια, Γλέντια, Νεύρα, Άγχος, Γέλια, Κλάματα... Τα πάντα είχαν αυτά τα χρόνια!

Εύχομαι το 2011 να γίνει και η εκδρομή στην Γερμανία η οποία θα είναι το κερασάκι στην τούρτα.

Θα μαζευτούμε όλοι στο Παραλιμνιο στο τελευταιο παρκιγκ και θα παμε για καφέ στο Cafe du Monde για να κόψουμε την τούρτα!!!

Ειναι η καφετερια που βρισκετε κατω ακριβως απο τους κινηματογραφους και οχι αυτη που βρισκετε κατω απο τα bowling.

Να δώσετε όλοι το παρόν!

Για την καλύτερη οργάνωση μας δηλώστε την σίγουρη παρουσία σας ώστε να υπάρχουν καρέκλες και τραπέζια για όλους μας!

Συμμετοχές:

Edited by PAGOURISTAS
Link to comment
Share on other sites

Μεσα και εγω εκτος αν συμβει τιποτα.

Εσυ εαν δεν ερθεις θα σου τα εχω πολλα μαζεμενα.

Παρε και τον Στεφανο.

Την τεταρτη θα στειλω και τα μην. στα παιδια.

Link to comment
Share on other sites

Και επειδη ειστε καφροι και δεν θα ειδοποιησουν ολοι οσοι ερθουν η τουρτα εγινε για 30 ατομα.

Η θα φαμε καλα ή θα πεινασουμε. :yahoo::p:startle::bow: :bow:

Link to comment
Share on other sites

Hi παίδες!!! Ειλικρινά θέλω πολύ να έρθω αλλά δουλεύω απόγευμα απο 3 μεχρι της 11 το βράδυ οποτε χίλια συγνώμη αλλά δεν θα καταφερω να είμαι εκει!!!Καλά να περάσετε!!!

P.S: Δημήτρη, κρατείστε μου και μένα ένα κομμάτι τούρτα αν μείνει τιποτα.... :thumbsup::whistling::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ωραια ηταν πολλα μελη μαζευτηκαμε και πολλα αυτοκινητα την επομενη να ειμαστε οι διπλασιοι.Δημητρη θελουμε να δουμε φωτο και βιντεο που τραβηξες.

Link to comment
Share on other sites

ναι ειμαστε 5=6 που γραφουμε και εμφανιστηκαν 40!!!!παντα τετοια!!!!και αλλη φορα με μεγαλυτερη τουρτα!!!ηταν και φρεσκια παντως ευγε!!!παλι ακροβατικα ειχε το προγραμμα απτην διεθυνση στη προσπαθεια φωτογραφησης της ομαδας,,,ευγε!!!:wacko: :wacko: :pardon::wacko: :wacko: :pic: :pic: :bow:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια οι φωτογραφιες και τα αναλυτικα σχολια μου αυριο.Ειμαι πτωμα.

48 φωτογραφιες τραβηχτηκαν και ενα βιντεο.

Ολα θα ανεβουν αυριο.

64 ατομα ----> Μηπως ειχαμε παννεληνια στα Γιαννενα???? :pardon::wacko: :wacko: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχχαχαχαχχα

Ηταν μινι παννεληνια.... Ε ρε κοσμος που ηρθε σημερα. Παω να την πεσω. Τα αλλα αυριο.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε όλα τα μέλη, νέα και παλιά, που μας τίμησαν με την παρουσία τους στον εορτασμό των 7ων γενεθλίων του Hellenic VWClub!

Ευελπιστούμε να φέρατε στις μνήμες σας λίγες απο τις δραστηριότητες που έχουν γίνει στην περιοχή σας και πόσο ωραία έχετε περάσει!

Υπενθυμίζουμε ότι σε λίγες ημέρες θα ανακοινωθεί η επόμενη Πανελλήνια Συνάντηση και θα περιμένουμε την συμμετοχή σας, προκειμένου να σας ξαναδούμε ή να σας γνωρίσουμε απο κοντά!

Για την συνάντηση των 7ων γενεθλίων δημιουργήθηκε άλμπουμ που θα το βρείτε εδώ!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια οι φωτογραφιες και τα αναλυτικα σχολια μου αυριο.Ειμαι πτωμα.

48 φωτογραφιες τραβηχτηκαν και ενα βιντεο.

Ολα θα ανεβουν αυριο.

64 ατομα ----> Μηπως ειχαμε παννεληνια στα Γιαννενα???? :goodjob: :goodjob: :goodjob: :goodjob:

+1000 εν αναμονη

Link to comment
Share on other sites

΄Ρε συ μάστρα... πάλι οργίασες..΄άκου εκεί τούρτα για 30 άτομα με εμένα τον Αλέξη και τον Χάιδο μέσα... και το άσχημο είναι ότι ο junior μου που είχα μαζί ζήτησε και έτερο κομμάτι και του είπα πάμε να φάμε πατατάκια....δεν έχει άλλη τούρτα.

Πανελλήνια ήταν.. τι άλλο μπορούσε να είναι. Και χαλαρά.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.