Jump to content
MIKE_GOLF_V_GTI

Συνάντηση Γενεθλίων 7 Χρόνων Vwclub - Κρήτη

Recommended Posts

7Years-Meeting-Crete-a.jpg

Πέρασαν 7 ολόκληρα χρόνια......

Με την πρώτη συνάντηση για το 2011 το VWClub θα εορτάσει τα 7 χρόνια ίδρυση του Club. Το ραντεβού είναι στις 6 Φεβρουαρίου ημέρα Κυριακή και ώρα 12:00 στην πίστα καρτ στην Αλικαρνασσό στο Ηράκλειο όπου και εκεί θα σβήσουμε τα κεράκια γενεθλίων του Hellenic VWClub.

Τα μέλη που είναι από Αγ. Νικόλαο, Σητεία κλπ έχουν ραντεβού στις 12:00 στην πίστα καρτ στην Αλικαρνασσό Ηρακλείου. Τα μέλη που είναι από Χανιά έχουν ραντεβού για αναχώρηση προς Ηράκλειο 9:45 στο πρατήριο Εκο “ταξιτζήδων" πριν τον κόμβο Μουρνιών. Τα μέλη από Ρέθυμνο έχουν ραντεβού για αναχώρηση προς Ηρακλειο στις 11:00 στο κόμβο Ατσιπόπουλου. Οποίος χαθεί η καθυστέρηση τον περιμένουμε στη πιστα καρτ στην Αλικαρνασσο Ηρακλειου!!!

Για οδηγίες σχετικά μπορείτε να επικοινωνείτε με τον MiKe -- GTI.

Φυσικά όπως σε όλες τις εκδηλώσεις του Hellenic VWClub έτσι και σε αυτή μπορείτε να έρθετε μόνοι σας ή με την παρέα σας. Επίσης το όχημα σας μπορεί να είναι σε εργοστασιακή ή βελτιωμένη κατάσταση.

Δηλώστε την συμμετοχή σας για την καλύτερη οργάνωση μας ώστε όλοι να διασκεδάσουμε και να περάσουμε ευχάριστες στιγμές.

π.χ. Mike -- GTI, +1

Συμμετοχές:

1) Mike Gti

2) mixalis GTI

3) Manos2 Kriti

4) ManosGolf +1

5) Theos GT

6) rabbit (automagic)

7) gsotiris +3

8 ) giorgio

9) platakis (platakis paint)+5 (astirnos polo gti , manos golf vi gti,sifis transporter,menios golf vi gti, panagiotis passat tsi)

10)Rantaplan (δεν γραφει ακομα στο φορουμ)

11)golfaki21

12)andre

13)golfiakias +3 (golf gt-golf tsi-golf mk4 gti)

14) nikosxania+1

15)selis6 tsi

Στην όμορφη παρέα μας θα παρευρεθεί και το Creta Drive με τον Λευτέρη Τζουανάκη.Ευχαριστούμε τον Athletic Radio για τα σχετικά του ακουστικά και ηλεκτρονικά δημοσιεύματα(link Creta Drive , link Athletic Radio). Επίσης ευχαριστούμε και το Πλυντηριο Αυτοκινητων "Χρήστος" που προσφέρει εντελώς δωρεάν 3 πλυσίματα στα μέλη που θα παρευρεθούν και σε αυτή τη συνάντηση, και για τις προσφορές του που κάνει σε όλα τα μέλη του VWClub. (Στα μέλη που έχουν αυτοκόλλητο www.VWClub.gr 15% έκπτωση σε όλα τα πλυσίματα).

Ακόμη ευχαριστούμε τα καταστήματα CarGate Crete Center, ExpertSound, KazanisGarage, AutoExelixis, Platakis-Paint, automagic , για τα ωραία δωράκια που θα δώσουν για τα έβδομα γενέθλια του VWClub και για το καλό του νέου χρόνου.

Εκ του Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Edited by Mike -- GTI
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Στην συναντηση σας θα ερθει και το μελος manos2. Ειναι καινουργιο μελος και επικοινωνησε μαζι μου.

Link to comment
Share on other sites

Στην συναντηση σας θα ερθει και το μελος manos2. Ειναι καινουργιο μελος και επικοινωνησε μαζι μου.

Ok. Manos2 αν δεν μπορεις να γραψεις εδω ακολουθησε τις οδηγιες του mail επιβεβαιωσης που σου εχει σταλθει απο VwClub.

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε γμτ θα ερθεις και εσυ????? :thumbsu::roadrage:

xaxaxa Λειπει ο μαρτης απο τη σαρακοστη?? :roadrage:

Edited by ManosGolf
Link to comment
Share on other sites

Παιδια κ εγω μεσα για τη συναντηση μιας και εχουμε καιρο να τα πουμε!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κ εγω μεσα για τη συναντηση μιας και εχουμε καιρο να τα πουμε!!!!

Εμεις τα ειπαμε στη συναντηση στο Ζαρο :yahoo: ....αλλα καποιος ελειπε... :yahoo::goodjob:

:p

Mike Gti

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και απο εμένα.

Καιρος ηταν να μαζευτούμε να τα πούμε παλι.

ελπιζω η τουρτα φετος να ειναι ποιο μεγαλη!

Οσοι τυχεροί έρθουν θα δωσω και 2 δωρα για τα μέλη του club απο το καινούργιο μου κατάστημα automagic ® που είναι ποιο κάτω απο το καινούριο ΙΚΑ {4ο χιλ.Ηρακλειου-Μοιρων} τηλ 2810 371999 ,

το καταστημα εξειδικεύετε σε βιολογικους καθαρισμούς αυτοκινιτων {μεσα-εξω} μονο με ΑΤΜΟ -γυαλισματα/κερώματα-μικρογρατζουνιες-ξεθαμπωμα φαναριων-καθαρισμούς κινητήρα κ.α

τα δωρα που θα πάρουν οι 2 τυχεροι ειναι ενας καθαρισμος κινητήρα με ατμο έκαστος αξίας ο καθένας 40 ευρώ!.

ελπιζω να μαζευτουμε αρκετοι γιατι έλειπα απο τη βόλτα στο ζαρο είχα τύψεις :whistling:

Rabbit

Edited by Mike -- GTI
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και απο εμένα.

Καιρος ηταν να μαζευτούμε να τα πούμε παλι.

ελπιζω η τουρτα φετος να ειναι ποιο μεγαλη!

Οσοι τυχεροί έρθουν θα δωσω και 2 δωρα για τα μέλη του club απο το καινούργιο μου κατάστημα automagic ® που είναι ποιο κάτω απο το καινούριο ΙΚΑ {4ο χιλ.Ηρακλειου-Μοιρων} τηλ 2810 371999 ,

το καταστημα εξειδικεύετε σε βιολογικους καθαρισμούς αυτοκινιτων {μεσα-εξω} μονο με ΑΤΜΟ -γυαλισματα/κερώματα-μικρογρατζουνιες-ξεθαμπωμα φαναριων-καθαρισμούς κινητήρα κ.α

τα δωρα που θα πάρουν οι 2 τυχεροι ειναι ενας καθαρισμος κινητήρα με ατμο έκαστος αξίας ο καθένας 40 ευρώ!.

ελπιζω να μαζευτουμε αρκετοι γιατι έλειπα απο τη βόλτα στο ζαρο είχα τύψεις :startle:

Rabbit

Καλορίζικο φίλε και καλες δουλειες ,εγκαινια ποτε θα κανεις ??Ευχαριστουμε για τα ωραια δωρακια .

Mike Gti

Link to comment
Share on other sites

Αλλα 3 γολφακια στην παρεα 2 gt και ενα gt sport ολα μαυρα.Θα τα πουμε την κυριακη.

Link to comment
Share on other sites

Αλλα 3 γολφακια στην παρεα 2 gt και ενα gt sport ολα μαυρα.Θα τα πουμε την κυριακη.

Ελα να μαζευομαστε σιγα σιγα...:thumbsup:...οποιος δεν δηλωση σημμετοχη τουρτα δεν θα φαει.... :roadrage:

Mike Gti

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο φίλε και καλες δουλειες ,εγκαινια ποτε θα κανεις ??Ευχαριστουμε για τα ωραια δωρακια .

Mike Gti

ευχαριστω Mike και εσυ οτι επιθυμείς!!

εγκαινια δεν ξερω ακομα αλλα θα σας ενημερώσω.

τα δώρα ειναι ενα μικρο δείγμα των υπηρεσιών που προσφέρει το κατάστημά μου "automagic".

να δουμε φετος ποσα golfακια θα μαζευτούμε! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

ενστασις!

εχω ηδη ποσταρει απο την αρχη του thread και δεν βλέπω την ανάρτηση!

θα πάρω μαζί και τον Νίκο και θα έρθουμε, με οδηγό τον Νίκο θα ξεκινήσουμε στις 1 και 12 θα είμαστε Ηράκλειο....!

Link to comment
Share on other sites

Ο manos2 εχει γινει Manos2 Kriti.

Μανο δεν εχει επιβεβαιώση στο @mail σου την εγραφη που εκανες εδω.Γι αυτο δεν σε αφηνει να μπεις.

Ο συντονιστης απο την Κρητη να δωσει καποιο τηλ. ωστε να μιλησει με τον Μανο γιατι δεν μπορει να γραψει στο σχετικο τοπικ.

Link to comment
Share on other sites

μου φαίνετε πως φέτος θα είμαστε διπλάσιοι από πέρυσι :)

Μανο αναμανετε να ερθουν και πολλα παιδια που δεν γραφουν εδω.....

Mike Gti

Link to comment
Share on other sites

Kalispera ki apo mena.

Eimai kainourio melos stin parea kai mallon tin Kiriaki tha eimai Irakleio (meno Chania), opote 99% tha ertho sti sinantisi.

Vevaia to pio pithano einai na min ksero kanena, alla eukairia na gnoristoume.

Isos epitelous paro kai merikes gnomes tou ti na kano me to golfaki mou!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Kalispera ki apo mena.

Eimai kainourio melos stin parea kai mallon tin Kiriaki tha eimai Irakleio (meno Chania), opote 99% tha ertho sti sinantisi.

Vevaia to pio pithano einai na min ksero kanena, alla eukairia na gnoristoume.

Isos epitelous paro kai merikes gnomes tou ti na kano me to golfaki mou!!! :yahoo:

Γεια σου φιλε καλως ηρθες στην παρεα μας.απο Χανια θα ξεκινησουν 3-4 αυτοκινητα ***Τα μέλη που είναι από Χανιά έχουν ραντεβού για αναχώρηση προς Ηράκλειο 9:45 στο πρατήριο Εκο “ταξιτζήδων" πριν τον κόμβο Μουρνιών.**** αν θες για καλυτερη συνεννοηση μπορω να σε φερω και σε επικοινωνια με τα παιδια απο τα Χανια ,στειλε μου πμ αν χρειαστει.

MiKe Gti

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.