Jump to content
kouliss

Συνάντηση Γενεθλίων 7 Χρόνων Vwclub - Αττική

Recommended Posts

7years-meeting-logo.jpg

Αγαπητοί φίλοι,

Το Hellenic VWClub, η 1η μεγαλύτερη παρέα για VW οχήματα, γίνεται 7 χρονών και σας προσκαλεί στην εορταστική συνάντηση της Πέμπτης 27 Ιανουαρίου 2011! Η τοποθεσία της εκδήλωσης είναι, το κλασσικό σημείο συνάντησης της Πέμπτης, στο Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας στο Ολύμπικο την γνωστή ώρα 21:30!

Ένα σημείο σταθμός στην ιστορία της κοινότητας μας και στο οποίο πρέπει να δώσουν το παρόν τους όλοι οι φίλοι, παλιοί και νέοι!

Όλοι μαζί θα σβήσουμε τα κεράκια και θα περάσουμε μια υπέροχη βραδυά έχοντας στο μυαλό μας όλες τις περίφημες στιγμές που υπήρξαν όλα αυτά τα χρόνια!

Μπορείτε να έλθετε με όποιο μοντέλο VW κι αν έχετε, είτε βρίσκεται το όχημα σας σε εργοστασιακή είτε σε βελτιωμένη κατάσταση.

Σας περιμένουμε μόνους ή με τους δικούς σας φίλους!

Σημειώστε ότι την Πέμπτη αυτή θα σταθμεύσουμε τα οχήματα μας στον χώρο μπροστά απο εκεί που ξεκινά η ράμπα για το Ολύμπικο. Έχει ενημερωθεί το παιδί του parking και θα μας βοηθήσει ώστε να αφήσουμε τα καμάρια μας μπροστά για να τα φωτογραφήσουμε και να τα θαυμάσουν οι υπόλοιποι περαστικοί. Για τον λόγο αυτό θα έλθετε στις 21:30 απευθείας στο σημείο αυτό και όχι στο καθιερωμένο χώρο δίπλα στην λιμνούλα - δεξιά απο το φυλάκιο. Συστήνεται, όσοι μπορείτε, να ανταποκριθείτε καταλλήλως στην προσπάθεια που θα μας παράσχει το παιδί του parking.

Ευχαριστούμε τον CHRISMHT για την ιδιαίτερη έκπληξη που μας προσφέρει!!!

Για την καλύτερη μας οργάνωση δηλώστε την συμμετοχή σας με τον γνωστό τρόπο, ώστε να έχουμε τούρτα και θέσεις για όλους!!!

Παράδειγμα: Λευ kouliss, +1

Συμμετοχές ( 54 ):

  • doggy
  • Λευ kouliss
  • skaraviaios_potasas
  • doumasj, +2
  • PanosVR6, +1
  • mascor69
  • nikoskallithea
  • zouperman!
  • trelaras582, +1 (?)
  • ta6ape
  • GolfOnMe, + 1
  • CHRISMHT
  • passatoumpas
  • svouras
  • GraveDigger
  • lion68
  • Paros7
  • GOLFAKI 4
  • passatebos, +1
  • lilian_tsi, +1
  • polo1.6t, +2 +bebe
  • 8brain, +1
  • marseic
  • nikkosnet
  • gio-R-gos
  • Detuner, +4
  • lupakos, +1
  • VW Scirocco...ssss, +1
  • Giorgos79
  • kritsen1234, +1
  • simos-digital, +1
  • karpathoulinos
  • CROSSFIRE_GTI
  • Mist, +1

Με εκτίμηση,

η ομάδα διαχείρισης του Hellenic VWClub.

Link to comment
Share on other sites

Σαφώς και ο Λευ kouliss θα είναι εκεί!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί φίλοι,

Το Hellenic VWClub, η 1η μεγαλύτερη παρέα για VW οχήματα, γίνεται 7 χρονών και σας προσκαλεί στην εορταστική συνάντηση της Πέμπτης 27 Ιανουαρίου 2011! Η τοποθεσία της εκδήλωσης είναι, το κλασσικό σημείο συνάντησης της Πέμπτης, στο Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας στο Ολύμπικο την γνωστή ώρα 21:30!

Ένα σημείο σταθμός στην ιστορία της κοινότητας μας και στο οποίο πρέπει να δώσουν το παρόν τους όλοι οι φίλοι, παλιοί και νέοι!

Όλοι μαζί θα σβήσουμε τα κεράκια και θα περάσουμε μια υπέροχη βραδυά έχοντας στο μυαλό μας όλες τις περίφημες στιγμές που υπήρξαν όλα αυτά τα χρόνια!

Μπορείτε να έλθετε με όποιο μοντέλο VW κι αν έχετε, είτε βρίσκεται το όχημα σας σε εργοστασιακή είτε σε βελτιωμένη κατάσταση.

Σας περιμένουμε μόνους ή με τους δικούς σας φίλους!

Σημειώστε ότι την Πέμπτη αυτή θα σταθμεύσουμε τα οχήματα μας στον χώρο μπροστά απο εκεί που ξεκινά η ράμπα για το Ολύμπικο. Έχει ενημερωθεί το παιδί του parking και θα μας βοηθήσει ώστε να αφήσουμε τα καμάρια μας μπροστά για να τα φωτογραφήσουμε και να τα θαυμάσουν οι υπόλοιποι περαστικοί. Για τον λόγο αυτό θα έλθετε στις 21:30 απευθείας στο σημείο αυτό και όχι στο καθιερωμένο χώρο δίπλα στην λιμνούλα - δεξιά απο το φυλάκιο. Συστήνεται, όσοι μπορείτε, να ανταποκριθείτε καταλλήλως στην προσπάθεια που θα μας παράσχει το παιδί του parking.

Για την καλύτερη μας οργάνωση δηλώστε την συμμετοχή σας με τον γνωστό τρόπο, ώστε να έχουμε τούρτα και θέσεις για όλους!!!

Παράδειγμα: Λευ kouliss, +1

Συμμετοχές:

  • doggy
  • Λευ kouliss
  • skaraviaios_potasas
  • doumasj
  • PanosVR6

Με εκτίμηση,

η ομάδα διαχείρισης του Hellenic VWClub.

Γειά σας φίλοι. Κατ' αρχάς δηλώνω συμμετοχή και ελπίζω να τα καταφέρω. Ελπίζω όλοι να είστε καλά.

Με Εκτίμηση

mascor69

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται πως θα είμαι εκεί!!! ;)

Απλά θα αργήσω λιγάκι.... :thumbsd:

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται πως θα είμαι εκεί!!! :shifty:

Απλά θα αργήσω λιγάκι.... :)

όχι ρε συ πρόεδρε...θα αργήσεις? ειλικρινά νομίζω πρώτη φορά θα σου συμβεί αυτά τα 7 χρόνια ε? χαχαχαχ

θα ερω και εγω. φωτογραφικη και καμερα θα χρειαστουμε?

φέρε τα εργαλεία σου και συ... κάμερα άστην σπίτι...θα χω εγώ...αν θες να μιλήσουμε να κατεβούμε μαζί,,,

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

ενοειται μεσα,+1 θα γινει χαμοοοοοοοοοοοοοοοοος!!!ελα να βλεπω λαο...να αποκλεισουμε το παρκινγκ του σεφ!!!

Link to comment
Share on other sites

Η ψυχή μου, το σώμα μου, και φυσικά το Μωρό μου* θα είμαστε εκεί αυτή την Πέμπτη των Γενεθλίων του VW-CLUB μας... hyper.gif

ta6ape = παρόν!!!

* φυσικά εννοώ το Αμάξι μου

Link to comment
Share on other sites

Κατα 90% μεσα

Άρα εάν έρθει το 90% του εαυτού σου τότε θα φας το 90% του κομματιού τούρτας που σου αντιστοιχεί... οπότε το 10% που μένει θα το φάω εγώ:cheer:

Άρα θα φάω 110% του κομματιού που μου αντιστοιχεί :turkey::lol::stuff:

Μιαμ Μιαμ .....

Edited by ta6ape
Link to comment
Share on other sites

Άρα εάν έρθει το 90% του εαυτού σου τότε θα φας το 90% του κομματιού τούρτας που σου αντιστοιχεί... οπότε το 10% που μένει θα το φάω εγώ:cheer:

Άρα θα φάω 110% του κομματιού που μου αντιστοιχεί :stuff::turkey::stuff:

Μιαμ Μιαμ .....

εγω λεω να ερθει το 10% του σβουρα και να φαμε το 190% που θα μας αναλογει μετα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

μεσα κι εγω παιδακια!!!εργενικα αυτη τη φορα!!

Link to comment
Share on other sites

μεσα και γω

μεσα κι εγω παιδακια!!!εργενικα αυτη τη φορα!!

Σας άφησαν οι γυναίκες να έρθετε?

Link to comment
Share on other sites

Σας άφησαν οι γυναίκες να έρθετε?

την σκισαμε τη γατα νικο!!!!

η δε γυνη να φοβειται τον ανδρα

Link to comment
Share on other sites

Άρα εάν έρθει το 90% του εαυτού σου τότε θα φας το 90% του κομματιού τούρτας που σου αντιστοιχεί... οπότε το 10% που μένει θα το φάω εγώ:roadrage:

Άρα θα φάω 110% του κομματιού που μου αντιστοιχεί :turkey::bbq::stuff:

Μιαμ Μιαμ .....

εγω λεω να ερθει το 10% του σβουρα και να φαμε το 190% που θα μας αναλογει μετα!!!! :roadrage:

Τπτ αλλο δεν σας λεω!!!......να μη με πιασει υπογλυκαιμια :frantics: και μετα δεν βλεπω να τρωτε καθολου γλυκο :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.