Jump to content
kouliss

Συνάντηση Γενεθλίων 7 Χρόνων Vwclub - Αττική

Recommended Posts

υπαρχει περιπτωση να ερθω εγω +2 ακομα... για πρωτη φορα :baby: αν ερθω να δω ποιον θα πρωτογνωρισω τοσοι που μαζευτηκατε :p .. αυριο θα πω με σιγουρια

ps το 1 εκ των δυο ατομων θα ειναι η κοπελα μου... δε με αφηνει μονο μου.. γιατι αλλιως οταν γυρισω θα ειναι καπως ετσι :tongue: η ετσι :baby:

Θα υπαρχουν και αυτοκολλητα ???

Edited by Detuner
Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

μέσα κι εγω!!! +1

αρκετα σας ελειψα ε??? :whistling:

που χαθηκες εσυ?ετσι ειπαμε?αντε να σε δουμε την πεμπτη...χιχιχιχι

μεσα κ εγω

οποιος εχει το βαλιτσακι του σπορ-μπιλυ να το φερει μαζι του για παρκινγκ! χαχα

μη φοβασαι γιωργο εχουμε κανονισει τα παντα...και παρκινγκ!και χωρο στο cafe για οσους ερθουν..!θα γινει χαμος!!!VWCLUB POWEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER!!! :goodjob:

Link to comment
Share on other sites

χαμος θα γινει!!!!!! :goodjob::whistling:

να γινει να γινει!!!!

γιορτη εχουμε

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει περιπτωση να ερθω εγω +2 ακομα... για πρωτη φορα :yahoo: αν ερθω να δω ποιον θα πρωτογνωρισω τοσοι που μαζευτηκατε :p .. αυριο θα πω με σιγουρια

ps το 1 εκ των δυο ατομων θα ειναι η κοπελα μου... δε με αφηνει μονο μου.. γιατι αλλιως οταν γυρισω θα ειναι καπως ετσι :yahoo: η ετσι :goodjob:

Θα υπαρχουν και αυτοκολλητα ???

υπαρχει περιπτωση να ερθουν ακομα δυο ατομα μαζι μου ειμαι εγω +2 σιγουρα αλλα υπαρχει περιπτωση εγω +4.. αυριο με σιγουρια..

επειδη δεν εχω ξαναερθει η συναντηση ειναι εκει που ξεκινανε τα πολλα σκαλια για να ανεβεις στη καφετερια???

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει περιπτωση να ερθουν ακομα δυο ατομα μαζι μου ειμαι εγω +2 σιγουρα αλλα υπαρχει περιπτωση εγω +4.. αυριο με σιγουρια..

επειδη δεν εχω ξαναερθει η συναντηση ειναι εκει που ξεκινανε τα πολλα σκαλια για να ανεβεις στη καφετερια???

Nαι εκει ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να εχει προλαβει το γκολφακι μου με τη νεα του <<εμφανιση>> :startle::yahoo: αλλιως μια απο τα ιδια :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

VW Scirocco...ssss + 1

TΕΛΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ....

τί το θελες και το πες....ΠΑΝΙΚΟΣ....

α! κοσμά υπολόγισέ με +2 ακόμα...και μπορεί +3... θα μαστε 2 αμάξια...

Link to comment
Share on other sites

εχουμε κανει κρατηση ολο το μαγαζι?????

Link to comment
Share on other sites

Είναι μεγάλο το Olympico και μας......έχουν μάθει! :clapping:

Με τόσα λεφτά που έχει πάρει από το club τόσο καιρό, θα έπρεπε να έχουμε αποκλειστικό VIP χώρο στο όνομά μας! Κάτι μου λέει ότι θα είναι κορυφαία αυτή η συνάντηση παρά την βροχή και το κρύο.

Δεν πιστέυω να μασήσει κανέις;;;;; :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

απο οτι ακουσα δε θα βρεξει αυριο.. το ελπιζω.. γιατι κριμα ειναι το αμαξακι μου που θα ειναι πλυμμενο.. :thumbsup:

Edited by Detuner
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.