Jump to content
stavros geoldasis

Να Ξανανεβασει Ο Τσολιας Το Βιντεο ?

  

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ωραία θα βγάλω και τη φήμη του γκαζοφωνιά τώρα... :cheer:

το θέμα είναι ότι δεν μπορείς ποτε να νουθετήσεις ένα 20χρονο αυτό είναι το όλο θέμα... και αν τρελένει εμένα αυτό το αυτοκινήτο που δεν είμαι 20χρονο ποια, φαντάζομαι τι κάνει σε έναν 20χρονο.. από αυτή την άποψη λοιπόν τα λόγια σας δεν πρόκειται να γίνουν κατανοητά ποτέ εδώ γιατι οι περισσότεροι που το έχουν αγοράσει είναι κοντά σε αυτην την ηλικία.

Πειτε και το λογο για τον οποιο ψιφηζετε και χωρις τσακωμους.

Link to comment
Share on other sites

Να το ξανανεβασει για να γουσταρουμε και γιατι παιδευτικε ο ανθρωπος και χαλασε και βενζινα για να το απολαυσουμε.

Link to comment
Share on other sites

Όπως αναγράφεται στην αρχική δημοσίευση σκοπός του θέματος δεν είναι να δημιουργηθούν διαμάχες. Σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση το θέμα θα κλειδώσει.

Link to comment
Share on other sites

να το ανεβασει για πολλους λογους..πρωτον βλεπουμε εξωτερικα γυρισματα τζαμπα,δευτερον οπως ειπαν και οι ανωτερο και κουραστηκε αλλα και εκαψε βενζινα...τρτιον δεν προλαβανε να το δουν ολοι... και ειναι κριμα και αδικο..

επισης εγω θα πω οτι εχει μεγαλη υπομονη γιατι την 1.5 ωρα που περιμενε για να ανεβει δεν την υπολογιζει κανενας...εγω θα το ειχα σπασει το κομπιουτε στη θεση του.ευγε!.

ε και για να γινεται κουβεντα,με ειχε κουρασει τοση πολλη ησυχια...καιρο ειχαμε να γραψουμε...

Link to comment
Share on other sites

να το ανεβασει για πολλους λογους..πρωτον βλεπουμε εξωτερικα γυρισματα τζαμπα,δευτερον οπως ειπαν και οι ανωτερο και κουραστηκε αλλα και εκαψε βενζινα...τρτιον δεν προλαβανε να το δουν ολοι... και ειναι κριμα και αδικο..

επισης εγω θα πω οτι εχει μεγαλη υπομονη γιατι την 1.5 ωρα που περιμενε για να ανεβει δεν την υπολογιζει κανενας...εγω θα το ειχα σπασει το κομπιουτε στη θεση του.ευγε!.

ε και για να γινεται κουβεντα,με ειχε κουρασει τοση πολλη ησυχια...καιρο ειχαμε να γραψουμε...

δν εχω παρακολουθησει το θεμα...τι εγινε?

Link to comment
Share on other sites

να το ξανανεβάσει γιατί είναι ωραίο video ,έχει μετρήσεις και μπορεί κάποιος υποψήφιος αγοραστης να πάρει

χρήσιιμες πληροφορίες για τον κινητήρα το σασμάν κλπ ,μπορείς να δεις πως στρίβει το αυτοκίνητο και γενικότερα πως συμπεριφέρεται στα στροφιλίκια και

τέλος πιστεύω ότι ήξερε πολύ καλά τι έκανε και δεν θα έβαζε σε κίνδυνο όυτε τους 4 επιβαίνοντες ούτε οποιοδήποτε διερχόμενο οδηγό -

Link to comment
Share on other sites

Ωραια αφου η πλειοψηφια συμφωνει ειδοποιηστε τον φιλο τσολια να ανεβασει το βιντεο ξανα και να ετοιμασει και το τριτο και οσοι δεν θελουν να μην το δουν.

Link to comment
Share on other sites

Όπως έγραψα και σε άλλο θέμα σχετικό με το βίντεο που ανέβηκε...

Και για να τελειώνει το θέμα να σας τονίσω σε όλους πως το VWClub ΔΕΝ είναι υπέρ του street racing, αυτοσχέδιων αγώνων και φυσικά κατά της επικίνδυνης οδήγησης σε δημόσιους δρόμους.

Κατά συνέπεια δεν θα δεχθούμε να δημοσιευθούν ξανά βίντεο, φωτογραφίες κ.α. υλικό που να ενθαρρύνουν και να επιβραβεύουν τέτοιες πράξεις. Αν θέλετε να δοκιμάσετε τις ικανότητες και τις δυνατότητες του αυτοκινήτου σας αλλά και του εαυτού σας... δόξα το Θεό υπάρχουν μερικές πίστες -μπορεί όχι πολλές αλλά μερικές- οπότε μπορείτε να πάτε εκεί να δοκιμάσετε, να βιντεοσκοπήσετε και να δημοσιεύσετε το υλικό για να το δούμε όλοι.

Link to comment
Share on other sites

Και για να τελειώνει το θέμα να σας τονίσω σε όλους πως το VWClub ΔΕΝ είναι υπέρ του street racing, αυτοσχέδιων αγώνων και φυσικά κατά της επικίνδυνης οδήγησης σε δημόσιους δρόμους.

Κατά συνέπεια δεν θα δεχθούμε να δημοσιευθούν ξανά βίντεο, φωτογραφίες κ.α. υλικό που να ενθαρρύνουν και να επιβραβεύουν τέτοιες πράξεις. Αν θέλετε να δοκιμάσετε τις ικανότητες και τις δυνατότητες του αυτοκινήτου σας αλλά και του εαυτού σας... δόξα το Θεό υπάρχουν μερικές πίστες -μπορεί όχι πολλές αλλά μερικές- οπότε μπορείτε να πάτε εκεί να δοκιμάσετε, να βιντεοσκοπήσετε και να δημοσιεύσετε το υλικό για να το δούμε όλοι.

+1000 ..ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΤΕ

Link to comment
Share on other sites

Τι topic είναι αυτά???

Ποιο video και ποιος τσολιάς???

Αναθεμά αν οι περισσότεροι κατάλαβαν τι εννοείς...

Επειδή λοιπόν το forum το διαβάζουν πολλοί, πιστεύω πως

τα topic θα έπρεπε να είναι πιο σαφή.

Link to comment
Share on other sites

Εννοω ενα παιδι το οποιο παιδευτικε να βγαλει ενα βιντεο να δουμε τις δυνατοτητες του αυτοκινητου και μερικοι επεσαν κατα πανω του με τα μουτρα να τον φανε αποκαλωντας τον φονια των δρομων για εμενα αυτο ειναι απαραδεκτο και βρειτε μου εναν που δεν εχει κανει μαλακιες στο δρομο ειτε ειναι 20 χρονων ειτε 60 χρονων. αυτα απο εμενα αν θελετε κλειδωστε το θεμα γιατι παλι για τσακωμο το παμε.

Link to comment
Share on other sites

Εννοω ενα παιδι το οποιο παιδευτικε να βγαλει ενα βιντεο να δουμε τις δυνατοτητες του αυτοκινητου και μερικοι επεσαν κατα πανω του με τα μουτρα να τον φανε αποκαλωντας τον φονια των δρομων για εμενα αυτο ειναι απαραδεκτο και βρειτε μου εναν που δεν εχει κανει μαλακιες στο δρομο ειτε ειναι 20 χρονων ειτε 60 χρονων. αυτα απο εμενα αν θελετε κλειδωστε το θεμα γιατι παλι για τσακωμο το παμε.

σεβαστη η γνωμηκαι η επιθυμια σου αλλα

νομιζω πρωα μετραει η αποψη του ιδιοκτητη και υπευθηνου που μας φιλοξενει.

μετα μετραει η γνωμη της πληοψηφιας.

και για τα δυο εχεις την απαντηση στο θεμα που εφτιαξες.

γεια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

σεβαστη η γνωμηκαι η επιθυμια σου αλλα

νομιζω πρωα μετραει η αποψη του ιδιοκτητη και υπευθηνου που μας φιλοξενει.

μετα μετραει η γνωμη της πληοψηφιας.

και για τα δυο εχεις την απαντηση στο θεμα που εφτιαξες.

γεια χαρα.

Δημητρη το προβλημα σου ειναι εαν θα φαινεται το βιντεο στο vwclub?

Εαν θα ανεβει στο youtube και δεν ανεβει στο vwclub θα υπαρχει προβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Δημητρη το προβλημα σου ειναι εαν θα φαινεται το βιντεο στο vwclub?

Εαν θα ανεβει στο youtube και δεν ανεβει στο vwclub θα υπαρχει προβλημα?

καταρχας ειναι γνωμη μου και οχι προβλημα μου. προβλημα μου θα ειναι αν βρεθει καποιος απο αυτους κοντα σ εμενα η δικο μου προσωπο.

απο την αρχη αυτη τη ριμαδα τη γνωμη συμβουλη λεω. ουτε ζηταω τιποτα ουτε κατηγορο κανενα. γνωμη ειναι οπως και η δικη σας κι ας κατηγορουμε και χλεβαζομαι γι αυτη. το τελευταιο δε θα το σχολιασω περισσοτερο. εχω δει να κατηγορητε την ειρονια. χτες και σημερα μονο ειρονια βλεπω και κανενα επιχηρημα. θεαμ επιπεδου υποθετω και οχι ηλικιας. δεν πειραζει.

εγω νομιζω οτι δεν πρεπει να γινεται καν αυτο. το θεωρω επικινδινο. ωραια η ατχυτητα ωραια τα αμαξια αλλα με ασφαλεια και εκει που πρεπει.πηγενετε σε πιστα σε αλανες κλειστε επαρχιακους δρομους. εφτασε να λεει καποιος για την εκπομπη τοπ γκιαρ. νομιζει οτι ειναι το ιδιο. εκει υπαρχει ολοκληρη παραγωγη, περνονται ολα τ αμετρα ασφαλειας. καταλαβαινεις τη συγχηση? θ νομισει καποιος που δεν εχει εμπειρια οτι μπορει να το κανει κι αυτος αφου το κανουν στο τοπ γκιαρ το κανει και ο αλλος απο το κλαμπ....δεν ειναι ετσι. οσο ξενερωτο κι αν ακουγεται. η πραγματικοτητα ειναι διαφορετικη και καποιες φορες σκληρη. ειναι θεμα σεβασμου της ζωης. τελεια.

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=32038&view=findpost&p=430013

και δευτερο παραδειγμα. καταλαβαινεις φιλε μου παγουριστας ? οτι κανουν στις εκπομπες (σε δημοσιους δρομους αλλα κλιεστους και με το ασθενοφορο να περιμενει πραγμα που προφανος δε δειχνουνε για να μη χαλασει η εικονα) μπορουμε να το κανουμε κι εμεις. οταν γινεται αυτη η ταυτηση ειναι δυνατο να μην ανησυχεις και να μην το λες? σαν το φαινομεν που παιδακια φορουσαν την καπα του σουπερμαν και πετουσαν απο τα παραθυρα. αλλα ποιος θα παραδεχτει οτι δεν ειναι καλος οδηγος ? ποιος θα πει οτι μπορει να του ξεφυγει και κατι στο δρομο και να γινει ζημια ?

αλλα στην ειρονια και το υπονουμενο ειμαστε πρωτοι ετσι ? μαγκια. δεν ενοχλει αυτο ε? οκ. σιγουρα οταν υπαρχει φιλια η γνωριμια δεν υπαρχει αντικιμενικοτητα.

δε θα κανω οπως η στρουθοκαμηλος. εδω το ειδα, εδω ηπα τη γνωμη μου. αν ανεβει αλλου και το δω αν εχω βημα θα το πω κι εκει. τη γνωμη μου θα πω οπου μου δινεται βημα οπως εδω και μονο αυτο.

υγεια

Edited by passater
Link to comment
Share on other sites

καταρχας ειναι γνωμη μου και οχι προβλημα μου. προβλημα μου θα ειναι αν βρεθει καποιος απο αυτους κοντα σ εμενα η δικο μου προσωπο.

απο την αρχη αυτη τη ριμαδα τη γνωμη συμβουλη λεω. ουτε ζηταω τιποτα ουτε κατηγορο κανενα. γνωμη ειναι οπως και η δικη σας κι ας κατηγορουμε και χλεβαζομαι γι αυτη. το τελευταιο δε θα το σχολιασω περισσοτερο. εχω δει να κατηγορητε την ειρονια. χτες και σημερα μονο ειρονια βλεπω και κανενα επιχηρημα. θεαμ επιπεδου υποθετω και οχι ηλικιας. δεν πειραζει.

εγω νομιζω οτι δεν πρεπει να γινεται καν αυτο. το θεωρω επικινδινο. ωραια η ατχυτητα ωραια τα αμαξια αλλα με ασφαλεια και εκει που πρεπει.πηγενετε σε πιστα σε αλανες κλειστε επαρχιακους δρομους. εφτασε να λεει καποιος για την εκπομπη τοπ γκιαρ. νομιζει οτι ειναι το ιδιο. εκει υπαρχει ολοκληρη παραγωγη, περνονται ολα τ αμετρα ασφαλειας. καταλαβαινεις τη συγχηση? θ νομισει καποιος που δεν εχει εμπειρια οτι μπορει να το κανει κι αυτος αφου το κανουν στο τοπ γκιαρ το κανει και ο αλλος απο το κλαμπ....δεν ειναι ετσι. οσο ξενερωτο κι αν ακουγεται. η πραγματικοτητα ειναι διαφορετικη και καποιες φορες σκληρη. ειναι θεμα σεβασμου της ζωης. τελεια.

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=32038&view=findpost&p=430013

και δευτερο παραδειγμα. καταλαβαινεις φιλε μου παγουριστας ? οτι κανουν στις εκπομπες (σε δημοσιους δρομους αλλα κλιεστους και με το ασθενοφορο να περιμενει πραγμα που προφανος δε δειχνουνε για να μη χαλασει η εικονα) μπορουμε να το κανουμε κι εμεις. οταν γινεται αυτη η ταυτηση ειναι δυνατο να μην ανησυχεις και να μην το λες? σαν το φαινομεν που παιδακια φορουσαν την καπα του σουπερμαν και πετουσαν απο τα παραθυρα. αλλα ποιος θα παραδεχτει οτι δεν ειναι καλος οδηγος ? ποιος θα πει οτι μπορει να του ξεφυγει και κατι στο δρομο και να γινει ζημια ?

αλλα στην ειρονια και το υπονουμενο ειμαστε πρωτοι ετσι ? μαγκια. δεν ενοχλει αυτο ε? οκ. σιγουρα οταν υπαρχει φιλια η γνωριμια δεν υπαρχει αντικιμενικοτητα.

δε θα κανω οπως η στρουθοκαμηλος. εδω το ειδα, εδω ηπα τη γνωμη μου. αν ανεβει αλλου και το δω αν εχω βημα θα το πω κι εκει. τη γνωμη μου θα πω οπου μου δινεται βημα οπως εδω και μονο αυτο.

υγεια

Συμφωνω με αυτα που λες, ομως αυτο για το top gear δεν νομιζω να το πηρες στα σοβαρα?

Πλακα εκανε ο tolis.

Το βιντεο τραβηχτηκε σε επαρχιακο δρομο πλεον, οπως ειπες πιο πανω.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω με αυτα που λες, ομως αυτο για το top gear δεν νομιζω να το πηρες στα σοβαρα?

Πλακα εκανε ο tolis.

Το βιντεο τραβηχτηκε σε επαρχιακο δρομο πλεον, οπως ειπες πιο πανω.

συγνωμη δεν την πιανω τετοιου επιπεδου πλακα...μπερδευτηκε με την υπολιπη ειρονια και μαγκια μαλλον...

δυστυχως η εντυπωση που μου δινουν ειναι οτι οντως το πιστεουν. μακαρι να κανω λαθος.

αλλο επαρχιακος δρομος και αλλο επαρχιακος κλεισμενος, εστω υπο ελεγχο δρομος (ενας στην αρχη και ενας στο τελος της διαδρομης για ελεγχο). τουλαχιστον αυτο το ειπε πρωτος καποιος φιλος σας. δεν ειμαι μονο εγω ο παραλογος! κι ας εφαγα εγω το κραξιμο εκφραζοντας ισως την πλειοψιφια. δεν πειραζει.

οπως ηπα και αλλου, πρεπει και στην κουβεντα να υπαρχουν ορια.

χαρηκα για τις αποψεις

Edited by passater
Link to comment
Share on other sites

Να το ξανανεβασει για να γουσταρουμε και γιατι παιδευτικε ο ανθρωπος και χαλασε και βενζινα για να το απολαυσουμε.

Ναί, γιατι έκανε τόσο κόπο και δεύτεπον πολλά παιδιά δεν μπόρεσαν να το δούν

να το ανεβασει για πολλους λογους..πρωτον βλεπουμε εξωτερικα γυρισματα τζαμπα,δευτερον οπως ειπαν και οι ανωτερο και κουραστηκε αλλα και εκαψε βενζινα...τρτιον δεν προλαβανε να το δουν ολοι... και ειναι κριμα και αδικο..

επισης εγω θα πω οτι εχει μεγαλη υπομονη γιατι την 1.5 ωρα που περιμενε για να ανεβει δεν την υπολογιζει κανενας...εγω θα το ειχα σπασει το κομπιουτε στη θεση του.ευγε!.

ε και για να γινεται κουβεντα,με ειχε κουρασει τοση πολλη ησυχια...καιρο ειχαμε να γραψουμε...

να το ξανανεβάσει γιατί είναι ωραίο video ,έχει μετρήσεις και μπορεί κάποιος υποψήφιος αγοραστης να πάρει

χρήσιιμες πληροφορίες για τον κινητήρα το σασμάν κλπ ,μπορείς να δεις πως στρίβει το αυτοκίνητο και γενικότερα πως συμπεριφέρεται στα στροφιλίκια και

τέλος πιστεύω ότι ήξερε πολύ καλά τι έκανε και δεν θα έβαζε σε κίνδυνο όυτε τους 4 επιβαίνοντες ούτε οποιοδήποτε διερχόμενο οδηγό -

+1000 Με καλύψατε πλήρως.

Δημοκρατία έχουμε?

Ελευθερία λόγου και έκφρασης?

Εαν όχι κακώς συζητάμε. :roadrage: :roadrage: :roadrage:

Edited by GEORGETDM
Link to comment
Share on other sites

+1000 Με καλύψατε πλήρως.

Δημοκρατία έχουμε?

Ελευθερία λόγου και έκφρασης?

Εαν όχι κακώς συζητάμε. :roadrage: :roadrage: :roadrage:

"Η δημοκρατία είναι το πολίτευμα όπου η εξουσία πηγάζει από τον λαό, ασκείται από τον λαό και υπηρετεί τα συμφέροντα του λαού. Κεντρικό χαρακτηριστικό της δημοκρατίας είναι η λήψη αποφάσεων με ψηφοφορία: των πολιτών, στην άμεση δημοκρατία, ή κάποιων αντιπροσώπων τους, στην αντιπροσωπευτική δημοκρατία."

"Σύμφωνα με τον Τσάτσο, ως λαός νοείται το συγκεκριμένο κάθε φορά

κοινωνικό μόρφωμα με τις κοινωνικά, οικονομικά, ιδεολογικά και πολιτικά

προσδιοριζόμενες συγκρούσεις του. Ετσι κατά το Σύνταγμα :

1ο ως δημοκρατική αρχή νοείται η αρχή της πλειοψηφίας σε μία όμως

διαλεκτική σχέση με την προστασία της μειοψηφίας. Η διαλεκτική σχέση αυτή

διασφαλίζεται με διαδικασίες που τελούν υπό το καθεστώς της ισότητας και της

ελευθερίας. Η αρχή της ισότητας εκτός του ότι ως θεμελιώδες δικαίωμα, δεν

υπόκεινται σε αναθεώρηση, διαχέει σε όλη την οργανωτική του λογική το

Σύνταγμα."

Τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας είναι εμφανή σε όλους. Η μια άποψη μειοψηφεί και η άλλη πλειοψηφεί.

Δεν διαπίστωσα προσωπικά να υπήρξε απαγόρευση έκφρασης οποιουδήποτε. Όσοι επιθυμούσαν και επιθυμούν μπορούν να εκφράσουν άποψη. Αν γνωρίζετε περιπτώσεις φίμωσης ας τις αναφέρετε.

Edited by passater
Link to comment
Share on other sites

Το πηγαμε στα πολιτευματα τωρα δεν υπαρχει λογος να συζηταμε το παιδι μετα απο αυτη τη συμπεριφορα δεν προκειται να ανεβασει ξανα βιντεο οποτε το θεμα μπορει να κλειδωσει.

Link to comment
Share on other sites

πάντως για να λέμε και του στραβού το δίκιο... αυτό που έχουμε δεν είναι δημοκρατία αλλά οικογενειοκρατία... Παπανδρέου-Καραμανλής-Παπανδρέου-Καραμανλής... :goodjob:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.