Jump to content
Polakias

Nέες κυκλοφορίες!

Recommended Posts

speedy το κατεβασες ξανα?

To εχω βαλει στην σειρα να κατεβει μετα απο το ΕΤΚΑ και κατι ταινιες (rapidshare ολα ) , Μολις το κατεβασω και φτιαξω θα ποσταρω !

Τέλος σε 10ώρες , 100% και στα δυο....

Οταν λες τελος 100% ? Τερματησες το παιχνίδι ? :D

Link to comment
Share on other sites

Οταν λες τελος 100% ? Τερματησες το παιχνίδι ? :D

Ε ναι τι λέμε τωρα?

Αγοράζω αμαξίδια τώρα και οδηγάω χωρίς λογο... Μετράει μέρες, μεχρι να βγεί το Gta...

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι τι λέμε τωρα?

Αγοράζω αμαξίδια τώρα και οδηγάω χωρίς λογο... Μετράει μέρες, μεχρι να βγεί το Gta...

Έτσι είχα κάνει με το carbon , μέσα σε 1,5 μέρα !Τεσπα , καλά του έκανες ! :lol:

Το gta δεν παίζει η φάση να το παίξω με αυτό το pc που έχω , ακόμη κι αν γίνει θαύμα !

Καλό λιώσιμο λοιπόν !

Link to comment
Share on other sites

εγω με την 9800GTX+ XXX by XFX ακομα αντεχω tongue.gif

Με την lambo το τερματισα αλλα με το golfaki το ξεκινησα

τα χρωματα ειναι τα τελευταια που εβαψα για να κατεβει το heat

τα ειχα σε black chrome, red and grey

post-7381-1227631321_thumb.jpg

post-7381-1227631373_thumb.jpg

post-7381-1227631569_thumb.jpg

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Μιας και ειχα πολυ καιρο να παρω pc game αγορασα 2. Ενα το need for speed undercover, δυστυχως δεν παιζει :Dfire.gif και το αλλο far cry 2 :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Μιας και ειχα πολυ καιρο να παρω pc game αγορασα 2. Ενα το need for speed undercover, δυστυχως δεν παιζει :Dfire.gif και το αλλο far cry 2 :thumbsup:

To FarCry2 ειναι παιχνιδαρα...και εχει απο τα καλυτερα γραφικα στην κατηγορια του...

Edited by The Great
Link to comment
Share on other sites

Μιας και ειχα πολυ καιρο να παρω pc game αγορασα 2. Ενα το need for speed undercover, δυστυχως δεν παιζει <_<fire.gif και το αλλο far cry 2 ;)

Τι εννοείς δε παίζει?Εγω μια βδομάδα τώρα έχω λιώσει!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς δε παίζει?Εγω μια βδομάδα τώρα έχω λιώσει!!!!!!!

Εχω κανει κανονικα setup και οταν παταω play game στο menu μου βγαζει ενα παραθυρο dos και ταυτοχρονα ενα 2ο παραθυρο που σου λεει να εισαγεις κωδικο και αφου πατησεις συνεχεια σε πεταει εκτος παιχνιδιου :baby:;)new_killpc.gif

Link to comment
Share on other sites

Εχω κανει κανονικα setup και οταν παταω play game στο menu μου βγαζει ενα παραθυρο dos και ταυτοχρονα ενα 2ο παραθυρο που σου λεει να εισαγεις κωδικο και αφου πατησεις συνεχεια σε πεταει εκτος παιχνιδιου :baby:;)new_killpc.gif

Αν είναι αντεγραμμένο το πιο πιθανό είναι να έχεις ξεχάσει να κάνεις copy το crack από το cd στο σκληρό εκεί που έχεις κάνει εγκατάσταση το παιχνίδι. Εγώ πάντως σήμερα το τελείωσα!!!

Τώρα θα πιάσω το Red Alert 3.

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι αντεγραμμένο το πιο πιθανό είναι να έχεις ξεχάσει να κάνεις copy το crack από το cd στο σκληρό εκεί που έχεις κάνει εγκατάσταση το παιχνίδι. Εγώ πάντως σήμερα το τελείωσα!!!

Τώρα θα πιάσω το Red Alert 3.

Την Πεμπτη το θελω :excl: οπωσδηποτε worthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι αντεγραμμένο το πιο πιθανό είναι να έχεις ξεχάσει να κάνεις copy το crack από το cd στο σκληρό εκεί που έχεις κάνει εγκατάσταση το παιχνίδι. Εγώ πάντως σήμερα το τελείωσα!!!

Τώρα θα πιάσω το Red Alert 3.

Το Red Alert 3 τα σπάει!!!! :excl:

Έχει κάτι που δεν είχαν τα προηγούμενα : Shipyard! (Ναι,έχεις ΚΑΙ καραβάκια!!!!!) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι αντεγραμμένο το πιο πιθανό είναι να έχεις ξεχάσει να κάνεις copy το crack από το cd στο σκληρό εκεί που έχεις κάνει εγκατάσταση το παιχνίδι. Εγώ πάντως σήμερα το τελείωσα!!!

Τώρα θα πιάσω το Red Alert 3.

Παιζει παιζει παιζει :DB):thumbsup::thumbsup: αλλα δυστυχως και με 3giga ddr2 μνημη με δυσκολια, τρεχει. Καρτα γραφικων ΑΤΙ ΜΟBILITY RADEON X2500. Να χ@σω λαπτοπ. Μου φαινεται παω για 4 giga :mellow:

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Το νέο Prince Of Persia κυκλοφορεί στις 4 Δεκεμβρίου!!!!! :huh:

Trailer

Official Site

Link to comment
Share on other sites

Τι λέει το συγκεκριμένο;;;

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα αφοπλιστική η απάντησή σου!!!

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα αφοπλιστική η απάντησή σου!!!

Και οχι μονο. Αυτη την στιγμη εχω να φανταστεις need for speed undercover & farcry 2 φορτωμενα στο laptop. Βλεπω να το καιω στο τελος. :lol:

Link to comment
Share on other sites

το GTA IV τα σπαει το εχω πανω απο 10 μερες κ ακομα το συνεχιζω...οσο για το farcry 2- prince of persia απλα απογοητευτικα απο το 1 κ απο το 2 γρηγορα το βαρεθηκα...ειμαι κ δυσκολος κριτης γιατι δεν εχω κ πολυ ωρα διαθεσιμη για games πλεον οποτε αν κατι δεν μου αρεσει το κανω uninstall χωρις πολλα πολλα..

Link to comment
Share on other sites

επιτελους εφτασα το GTAIV στην τελευταια αποστολη(αφου δεν ειχα χρονο κ διαθεση να το ξεζουμιζω καθημερινα) αλλα κολλησα στο πιλοταρισμα του ελικοπτερου annihilator

επισης εβαλα κ το Prototype αλλα μετα απο 3 μερες το βαρεθηκα.

κανα NFS ρε παιδια θα βγει?(ποιος περιμενει τα xmas καπου εκει αναμενεται εμαθα)

Link to comment
Share on other sites

ποιο εβαλες το GTAIV or prototype>?<

κ τα 2 μου τρεχουν μια χαρα καλα το 2 ειδικα το εχω στα τερματα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.