Jump to content
yositosi

Παρουσίαση Passat Cc R-Line

Recommended Posts

Ανεβάζω αυτό το βιντεάκι εκ μέρους ενός φίλου (και κατόχου του), γιατί είναι μια πολύ όμορφη προσωπική του προσπάθεια με μπόλικο μεράκι!

Δημήτρη, το επόμενο βίντεο με περισσότερα CC μέσα, και φυσικά εντελώς σουρεαλιστικό γύρισμα!!! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εχουμε και λέμε.. Αφου ακολουθησε το video clip που εκανα με το CC μου, θα σας παρουσιασω και γραπτος.

PASSAT CC 1.8 TSI DSG7 R-Line Λευκο Candy

1) DCC

2) Θερμομονωτικό κρύσταλλο παρμπριζ

3) Σκούρα (65%) θερμομονωτικά κρύσταλλα στις πίσω πόρτες και το πίσω παρμπριζ

4) Εξωτερικοί καθρέπτες ηλεκτρικά αναδιπλούμενοι, ρυθμιζόμενοιι και θερμαινόμενοι με περιμετρικό φωτισμο.

5) Ραδιο-CD ''RCD 510'' με έγχρωμη οθόνη αφής,ενσωματωμένο CD-Changer 6 δίσκων με MP3, AUX-IN

6) Πακέτο εξοπλισμού R-Line (με κιβώτιο DSG) που περιέχει:

α) Ζάντες αλουμινίου ''Mallory'', 8J X 17, με ελαστικά self-sealing 235/45 R17

β) Νέοι προφυλακτήρες και πλευρικά μαρσπιέ αγωνιστικής σχεδλιασης R

γ) Φιμέ φωτιστικά σώματα πίσω

δ) Δερμάτινο σπορ πολυλειτουργικό τιμόνι με επένδυση αλουμινίου και λογότυπο R-Line

ε) Λογότυπο R-Line στα εμπρος φτερά

στ) Κατώφλι θυρών με επένδυση αλουμινίου και λογότυπο R-Line εμπρός

ζ) Αισθητήρες παρκαρίσματος εμπρός-πίσω

Edited by bairas
Link to comment
Share on other sites

Από εμένα :whistling: :whistling: παραβλέποντας το οπτικό αίσχος από τα πατάκια του ZETOR, μόνο και μόνο γιατί το προσέχεις σαν να είναι βρέφος, γιατί πάντα το έχεις να γυαλίζει... και γιατί όταν έγδαρες τον προφυλακτήρα σε 100% κρυφό σημείο, έτρεξες να του φορέσεις hansaplast :hi:

Κουκλί Δημήτρη, κουκλί το ρημάδι το λευκό :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Λύστε μου μερικές απορίες γιατί έχω χαθεί! Άλλα λέει η VW στη βιβλιογραφία της, και άλλα μου φαίνεται ότι ισχύουν

CC Rline κατά το ELSA

1. Αυτοί λένε ότι φοράει το body-kit πρακτικά αλλά από το εργοστάσιο.

2. Στην πράξη, είδαμε ότι ο προφυλακτήρας είναι στο R-Line ΕΝΑ κομμάτι ενιαίο

3. Εχει τελικά ή δεν έχει και το πίσω spoiler στο πορτ μπαγκάζ?

4. Δείτε λίγο στη φωτό τη διαφορά μεταξύ του ενιαίου προφυλακτήρα και του body-line...

cccomparison.jpg

Link to comment
Share on other sites

1. Δεν είναι ακριβώς το ίδιο

2. Όντως στο R-line είναι ενιαίο (Εξωτερικά έτσι φάινεται τουλάχιστον)

3. Δεν έχει (καλύτερα για εμένα)

4. Το μαύρο που βλέπεις είναι ένα αυτοκόλλητο δέρμα το οποίο μπαίνει κολλητό (λογικά μπαίνει και στο δικό μας αν θέλουμε)

Τώρα αν το ξέχασαν ή απλά τον έπαιζαν δεν ξέρω ...

Link to comment
Share on other sites

4. Το μαύρο που βλέπεις είναι ένα αυτοκόλλητο δέρμα το οποίο μπαίνει κολλητό (λογικά μπαίνει και στο δικό μας αν θέλουμε)

Τώρα αν το ξέχασαν ή απλά τον έπαιζαν δεν ξέρω ...

Αυτοκόλλητο είναι ή τρύπα??? Εγώ είχα την εντύπωση όταν το είχα δει παλαιότερα ότι είναι άνοιγμα :D

Link to comment
Share on other sites

Την πρώτη έπρεπε να της βάλεις παραμόρφωση (γραμμές) για να φαίνεται σαν να τρέχει!! :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Την πρώτη έπρεπε να της βάλεις παραμόρφωση (γραμμές) για να φαίνεται σαν να τρέχει!! :clapping:

Μα ηθελα να πιασω την κινηση απο τα αυτοκινητα που περνουσαν τον δρομο αλλα μονο ενα περασε τοση ωρα που περιμενα....

Link to comment
Share on other sites

Μα ηθελα να πιασω την κινηση απο τα αυτοκινητα που περνουσαν τον δρομο αλλα μονο ενα περασε τοση ωρα που περιμενα....

Χαχαχα. Με την ΝΙΚΟΝ παραμάσχαλα μέσα στο κρύο! Και μόνο που σε φαντάζομαι έχω πεθάνει στα γέλια! :tongue:

Μερικά σχόλια...

1. Καλορίζικα τα e-Xenon :flowers:

2. Βλέπω ότι έχεις μια τάση το λευκό να το "καφετίζεις"... Τυχαίο? Δεν νομίζω! :ass:

Και φυσικά, Δημήτρη, είναι απλά άψογες... τέλειες... ονειρεμένες... :drool::bow::bow: (φέρε αύριο τη μηχανή μαζί σου)

Link to comment
Share on other sites

Να και 2 φρεσκιες φωτο.....

Πολύ ωραίες οι φωτό αλλά πολύ ερημιά.....

Σε ποιο σημείο είναι???

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίες οι φωτό αλλά πολύ ερημιά.....

Σε ποιο σημείο είναι???

Εδω ειναι 23:00 με 23:30 ελπιζω να καταλαβες.. απο εκει περνανε λιγα αυτοκινητα τετοια ωρα.

post-18983-0-59844100-1298363662_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

1. Καλορίζικα τα e-Xenon :bow:

2. Βλέπω ότι έχεις μια τάση το λευκό να το "καφετίζεις"... Τυχαίο? Δεν νομίζω! :ass:

1.Τα φωτα μου δεν ειναι ουτε b ουτε e-Xenon (finger)....απλος επειδη τα φωτα του δρομου εκει ειναι πολυ κιτρινα φενονται μπλε :bow:

2.Δεν σχολιαζω για το χρωμα σου γραπτος αλλα προφορικος :flowers: . Αφου το ασπρο σου αρεσει κατα βαθος.... :drool:

Edited by bairas
Link to comment
Share on other sites

Εδω ειναι 23:00 με 23:30 ελπιζω να καταλαβες.. απο εκει περνανε λιγα αυτοκινητα τετοια ωρα.

Δημήτρη εκεί είναι που έλεγες να πάμε για να "παίξουμε" χωρίς να μας ενοχλούν ή να ενοχλούμε? :flowers:

Link to comment
Share on other sites

Εδω ειναι 23:00 με 23:30 ελπιζω να καταλαβες.. απο εκει περνανε λιγα αυτοκινητα τετοια ωρα.

Ωραίο μέρος!!!!Λαγούς για κυνήγι έχει???Με τέτοια xenon και με το r-line σπόιλερ θα έχεις σίγουρη επιτυχία.:flowers:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.