Jump to content
Speedy

Πληροφορίες Παραγωγής,Αποστολής Και Παραλαβής Του Polo Σας

Recommended Posts

Ορίστε και μια γεύση από την παραγωγή των Polo μας...

Εντυπωσιακό έ?

Link to comment
Share on other sites

με πηραν τηλεφωνο απο την αντιπροσωπεια..το αμαξι εφτασε.θα παω αργοτερα να το δω και μεχρι την Παρασκευη μου παν θα το παραλαβω μαζι με πινακιδες...

Link to comment
Share on other sites

με πηραν τηλεφωνο απο την αντιπροσωπεια..το αμαξι εφτασε.θα παω αργοτερα να το δω και μεχρι την Παρασκευη μου παν θα το παραλαβω μαζι με πινακιδες...

Eσείς οι Αθηναίοι παραλαμβάνετε λίγες μέρες νωρίτερα λόγω απόστασης..... :clapping: Αντε και στα δικά μας...

Και εμένα μου είπαν ως την Παρασκευή....

Edited by TSI.
Link to comment
Share on other sites

αντε καλοταξιδο...το κακο ειναι οτι θα παραλαβουμε Δευτερα λογω της σημερινης απεργιας...Παει η εκδρομη του Σ.Κ... :goodjob::lol:

Link to comment
Share on other sites

αντε καλοταξιδο...το κακο ειναι οτι θα παραλαβουμε Δευτερα λογω της σημερινης απεργιας...Παει η εκδρομη του Σ.Κ... <_< <_<

Moy είπε οτι μπορώ να το δώ σήμερα και να παραλάβω Παρασκευή :frantics:

Link to comment
Share on other sites

Η μηχανή (1.2 TSI) πάντως κατασκευάζεται στο Mladá Boleslav, σε ένα από τα αρχαιότερα εργοστάσια της ευρώπης (SKODA), αν ισχύει αυτό.

(BTW, μόλις γύρισα από το πρώτο service. Αλλαγή λάδια, φίλτρα 150. Να ζήσει, μετά από μία παιδική αρρώστια, γίναμε 1ος έτους :frantics: Hehehe)

Edited by grnemo
Link to comment
Share on other sites

Όσοι το περιμένετε το polo πήγα το είδα το δικό μου και το οδήγησα στον χώρο της αντιπροσωπείας... Πρώτες εντυπώσεις... Άξιζε κάθε μέρα αναμονής!... Λόγω της έκδοσης πινακίδων θα το πάρω τελικά Δευτερα μεσημέρι :thumbsu::thumbsu::goodjob:

Link to comment
Share on other sites

μόλις ήρθε και το δικό μου το έκανα βόλτα ....... :thumbsu: 1 θα σας πω είναι όλα τα λεφτά.......

αύριο βγάζω πινακίδες και το μεσημέρι το παίρνω

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο θέμα είναι ο καλύτερος "οδηγός" για όσους περιμένουν το αμάξι τους αν ή8ελε καποιος απο την διαχείριση θα μπορούσε να γίνει sticky

Edited by TSI.
Link to comment
Share on other sites

Κριμα που δεν το παιρνουμε Παρασκευη...Παιδια θυμαστε ποσα χιλιομετρα ειδατε οτι εχει το αμαξι? εγω ειδα 6 χλμ...καλα δεν ειναι? Και ο δείκτης βενζίνης στο κοκκινο... :whistling:

Απίστευτο αμάξι...θα πάω να αγοράσω κουκούλα σήμερα-αύριο να μαι έτοιμος.

Ρε παιδιά με ασφάλεια τι θα κάνετε?εχετε καταλήξει κάπου? Ψάχνομαι γενικά...αλλα δεν θα κάνω μικτή. για βοηθήστε με..(κι ας ειναι λιγο off topic) :hyper:;)

Edited by g-e-g-o
Link to comment
Share on other sites

Κριμα που δεν το παιρνουμε Παρασκευη...Παιδια θυμαστε ποσα χιλιομετρα ειδατε οτι εχει το αμαξι? εγω ειδα 6 χλμ...καλα δεν ειναι? Και ο δείκτης βενζίνης στο κοκκινο... :whistling:

Απίστευτο αμάξι...θα πάω να αγοράσω κουκούλα σήμερα-αύριο να μαι έτοιμος.

Ρε παιδιά με ασφάλεια τι θα κάνετε?εχετε καταλήξει κάπου? Ψάχνομαι γενικά...αλλα δεν θα κάνω μικτή. για βοηθήστε με..(κι ας ειναι λιγο off topic) :hyper:;)

Eγώ μάλλον θα κάνω μικτή για τον πρώτο χρόνο, μετά βλέπουμε, είναι ακριβή αλλα τα καλύπτει όλα...

Link to comment
Share on other sites

Κριμα που δεν το παιρνουμε Παρασκευη...Παιδια θυμαστε ποσα χιλιομετρα ειδατε οτι εχει το αμαξι? εγω ειδα 6 χλμ...καλα δεν ειναι? Και ο δείκτης βενζίνης στο κοκκινο... :whistling:

Απίστευτο αμάξι...θα πάω να αγοράσω κουκούλα σήμερα-αύριο να μαι έτοιμος.

Ρε παιδιά με ασφάλεια τι θα κάνετε?εχετε καταλήξει κάπου? Ψάχνομαι γενικά...αλλα δεν θα κάνω μικτή. για βοηθήστε με..(κι ας ειναι λιγο off topic) :hyper:;)

δεν κάνει και τόσο καλό πάντα η κουκούλα ...

Link to comment
Share on other sites

δεν κάνει και τόσο καλό πάντα η κουκούλα ...

+1000

Μπορεί να το προστατεύει από τα περίεργα βλέματα αλλά εξιτάρει τους περίεργους να δούν τί αμάξι κρύβεται από κάτω,

ιδίως όταν μένει κάποιος σε γειτονιά...

Κολλητός μου έχει το RX-8 facelift και την πρώτη βδομάδα που το πήρε του είχαν σκίσει την κουκούλα για να δούν τί αμάξι ήταν...

φίλε g-e-g-o μικτή ασφάλεια, είναι γνώμη μου, για τα πρώτα 2 χρόνια για να κοιμασαι και ήσυχος...

Link to comment
Share on other sites

τους έτρεξα και το παρέλαβα σήμερα..... επιτέλους το αυτοκίνητο είναι ότι λέγαν τα παιδιά και 10 φορές ποιο πολύ επιβλητικό . σε μια που έκανα βόλτα έστειλα 20στο νοσοκομείο από αυχενικό... :unsure:

πρώτες εντυπώσεις .... αθόρυβο ούτε Τσικ δεν ακούς μέσα κοινός εκκλησία.

ο τρομακτικός ήχος που βγάζουν τα 190 άλογα

ανάρτηση τα λεφτά

και τα xenon σκέτη κόλαση.... :wacko::whistling:

Link to comment
Share on other sites

+1000

Μπορεί να το προστατεύει από τα περίεργα βλέματα αλλά εξιτάρει τους περίεργους να δούν τί αμάξι κρύβεται από κάτω,

ιδίως όταν μένει κάποιος σε γειτονιά...

Κολλητός μου έχει το RX-8 facelift και την πρώτη βδομάδα που το πήρε του είχαν σκίσει την κουκούλα για να δούν τί αμάξι ήταν...

φίλε g-e-g-o μικτή ασφάλεια, είναι γνώμη μου, για τα πρώτα 2 χρόνια για να κοιμασαι και ήσυχος...

+ ότι δεν είναι το καλύτερο πράγμα για το χρώμα ...

Link to comment
Share on other sites

παιδια και γω σημερα παραλαμβάνω απογευμα...κριμα που εχει τετοιο κωλοκαιρο γιατι αλλιως θα πήγαινα ταξιδάκι το Σ.Κ...

Λοιπόν για πείτε μου η ασφάλεια Μινέττα μου κάνει προσφορά 277 ευρώ το εξαμηνο με όλες τις καλύψεις πλήν μικτής. Η μικτή βγαίνει στα 462 το εξάμηνο.

Απ την αλλη η Alianz που μου δίνει η αντιπροσωπεία βγαίνει 350 το εξάμηνο για τις ίδιες καλύψεις (πλην μικτής) και 525 ευρω η μικτή το εξάμηνο...

τι λετε να κάνω...?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.