Jump to content
dj_michel

Door Exit Warning Light Golf 5

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά, μετά από το μέγιστο τεχνικό πρόβλημα που είχε το forum χαθήκανε αρκετά πράγματα θεώρησα καλό να σηκώσω τον οδηγό τοποθέτησης των φώτων εξόδου στις πόρτες του Golf 5. Υπενθυμίζω ότι το συγκριμένο οδηγώ τον έχει κατασκευάσει κάποιο μέλος εδώ του forum και όχι εγώ προσωπικά, να με συχωρέσει που δεν θυμάμαι το όνομα του.

Στο pdf αρχείο παρουσιάζεται αναλυτικά οι συνδεσμολογίες και τα υλικά τα οποία χρειάζονται.

Στο youtube video θα δείτε πως αφαιρούμε τις ταπετσαρίες από τις πόρτες του αυτοκινήτου μας:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

Επειδή γνωρίζουμε σε ποια θέματα αναφέρεστε, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως δεν υπήρξε απώλεια των θεμάτων από το φόρουμ. Ο ίδιος ο χρήστης ζήτησε από την Διαχειριστική Ομάδα να διαγράψει όλες του τις δημοσιεύσεις.

Με εκτίμηση,

Η Ομάδα Διαχείρισης

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

dj_michel,

επειδή το μέλος είχε ζητήσει την οριστική διαγραφή των δημοσιεύσεών του θα με συγχωρέσεις αλλά διέγραψα το attachment που είχες βάλει.

Σου στέλνω σε π.μ. το όνομά του για να μιλήσεις μαζί του και αν σου επιτρέπει να το ανεβάσεις ξανά.

Το θέμα κλειδώνει και θα διαγραφεί εντός 24 ωρών μιας και ενημέρωσα το μέλος σχετικά με τον δημιουργό του How To και εφόσον πάρει σχετική άδεια θα το ξανανοίξουμε ή μπορεί και να το ξαναδημιουργήσει.

Συγγνώμη για την διαγραφή αλλά δεν έχω καμία όρεξη για να έχω παράπονα πάλι.

Κώστας

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.