Jump to content
TSI140

Προβολακια Ομιχλης Αγορα Και Εγκατασταση ..

Recommended Posts

16 hours ago , nikdev said:

Ρωτα κι αλλου.
Συνηθως valeo ειναι. Δες το δεξι σου


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ok ευχαριστώ για τη βοήθεια, θα το κοιτάξω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.. σε οποιον γνωριζει και το εχει κανει η ερωτηση..

 

Επειδη τα περισσοτερα 7αρια που κοιταζω δυστυχως δεν εχουν προβολεις ομιχλης (generation εκδοσεις κυριως με ενδιαφερουν) ειναι σχετικα ευκολη η διαδικασια του να τοποθετηθουν επειτα με σωστη εγκατασταση φυσικα και οχι αρπα κολλα δουλεια.? Δεν ειναι και κατι που ειναι το τρομερα απαραιτητο βεβαια για οσους κινουμαστε κυριως Αθηνα, αλλα οκ καλο ειναι να υπαρχει οταν βρεθεις σε δυσχερεις καιρικες συνθηκες (κυριως για να σε βλεπουν οι αλλοι). 

Edited by Manos_7
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.. Έχω ένα golf 4 και θέλω να συνδέσω τα προβολακια που έχουν τα φανάρια... Το έχει κάνει κανείς? 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

 

Λίγο παλιό το συγκεκριμένο θέμα αλλά πάντα επίκαιρο!

Είμαι κάτοχος ενός vw polo 2017 TSI 1.2.

 

Θα ήθελα να βάλω προβολείς ομίχλης αλλά δεν έχω καθόλου γνώσεις σχετικά μετά ηλεκτρολογικά του αυτοκινήτου και δεν θα ήθελα να γίνει ζημιά στο αμάξι.

 

Αρχικά, θα ήθελα να ρωτήσω, πόσο εύκολο/δύσκολο είναι; Γενικά, ακούγονται διάφορα, ότι μπορεί να γίνει ζημιά στον εγκέφαλο του αυτοκινήτου κλπ το οποίο με φοβίζει λίγο γιατί μετά τα λεφτά είναι πολλά! 

 

Έπειτα, υπάρχει τρόπος να διαπιστώσω μόνος μου αν μπορούν να τοποθετηθούν εργοστασιακά με σύνδεση στο στρογγυλό διακόπτη; (Ο διακόπτης φαίνεται να υποστηρίζει μόνο τα ομίχλης πίσω)

 

Τέλος, το αμάξι έχει κανονικά τα φανάρια αλλά φαίνεται να μην έχει την υποδοχή για λάμπα. Θα χρειαστούν νέα φανάρια;

 

Ευχαριστώ πολύ!!

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.