Jump to content
XIONOULIS

Vag-Com 0-400

Recommended Posts

Χθες πήρα το Vag com και έκανα και εγώ μια μέτρηση:

accelerate.jpg

Δεν ξέρω αν τα έκανα όλα σωστά , αλλά βλέπω ότι έχω μεγάλη απόκλιση στο +- 0,66 sec.... Μήπως το laptop είναι χρέπι???

Βλέπω ότι στους υπόλοιπους έχετε πολύ μικρή απόκλιση... Λευτέρη ειδικά εσύ!!!frantics.giffrantics.gif

Έχω ένα μαμά Polo GTI 6R και έχω 14000 χιλιόμετρα .... Όσο ανοίγει η μηχανή να περιμένω τίποτα καλύτερο??

Η μέτρηση έγινε σε παλιό οδόστρωμα, απόγευμα, με DSG 7 ( ντεν εχει launch control καρντιά μου!!) και ESP ON!

Link to comment
Share on other sites

Ισως φταίει το ESP, Γιώργο.

Που είσαι ρε αρχηγέ!!! Όλα καλά?

Θα κάνω και χωρίς ESP αλλά τι πιστεύεις τελικά ?? Ανοίγοντας η μηχανή θα δείξει βελτίωση??

Link to comment
Share on other sites

Αγαπάμε Piazza Navona :p.

:thumbsup: και την Ρώμη γενικότερα αλλά η συγκεκριμένη πλάτεια είναι η πιο αγαπημένη!

Link to comment
Share on other sites

Χθες κάναμε μετρήσεις στην κρυφή, με το PBox. Με τίποτα δεν κατάφερα να πέσω κάτω από 7,2 στο 0-100, σπινάρει υπερβολικά πολύ! Έκανα 4-5 πατήματα, με μετρήσεις από 7,6 μέΧρι 7,2 αλλά είΧα πολύ σπινάρισμα και 1η-2α ήταν μαλακή η αλλαγή.

Περιμένω και νούμερα από το 400άρι.

Link to comment
Share on other sites

Χθες κάναμε μετρήσεις στην κρυφή, με το PBox. Με τίποτα δεν κατάφερα να πέσω κάτω από 7,2 στο 0-100, σπινάρει υπερβολικά πολύ! Έκανα 4-5 πατήματα, με μετρήσεις από 7,6 μέΧρι 7,2 αλλά είΧα πολύ σπινάρισμα και 1η-2α ήταν μαλακή η αλλαγή.

Περιμένω και νούμερα από το 400άρι.

Πως θα γίνει να κάνουμε και στο δικό μου μια μέρα;

Link to comment
Share on other sites

Nα σου πω την αλήθεια Νίκο, χθες σκέφτηκα να σε πάρω τηλέφωνο! Έραψα και κάτι σαξόραλα... ;)

θα μιλήσω με τον φίλο που έχει το PBox και θα σου πω!

Link to comment
Share on other sites

vac2417267185625094n.jpg

Πολυ καλός, με Toyo 888 είσαι ?

Link to comment
Share on other sites

αντε αντε να ριχνουμε τους χρονους....στο νησι εχουμε γκολφακια πλεον των 700 αλογων....2 και παμε για τριτο....

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το vag-com πολύ μεγάλη απόκλιση δίνει γενικά. Στην μέτρηση του kakliou έχει +- 1,12s , αντίστοιχη είχε δείξει και σε εμένα.

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το vag-com πολύ μεγάλη απόκλιση δίνει γενικά. Στην μέτρηση του kakliou έχει +- 1,12s , αντίστοιχη είχε δείξει και σε εμένα.

συμφωνω και επαυξανω ,εμενα το εκανα προσφατα κα εδειξε 5,9 τα 0-100 με την ιδια αποκλιση ...έσκασα στα γελια

v box είναι το πιο αξιοπιστο

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.