Jump to content
golfgti9a

Golfgti9A-Abf 2.0 16V Ανακατασκευή Μοτέρ Και Αυτοκινήτου Golf Mk2

Recommended Posts

Guest PanosVR6

αυτα ειναι!θα μας τρελανεις μου φαινεται,για ν ανεβω καμια βολτα να δω απο κοντα..:)

Link to comment
Share on other sites

Μιας και πρόκειται για μια ολοκληρωμένη παρουσίαση, το θέμα κλειδώνει και θα ανοιχθεί μόνο με αίτημα του δημιουργού του, εφόσον θα έχει κάτι νεότερο να συμπληρώσει.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο!οι ζαντες θα συμφωνησω με τον φιλο μου Στελιο του πανε πολυ!αντε φιλε μου να δω που θα φτασεις το προτζεκτ! Καλη επιτυχια!

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ φίλε μου αυτό αναρωτιέμαι :crazy:

ήθελα πρώτα να το στήσω από κάτω να είναι όλα καινούρια και να είναι σωστά και αξιόπιστα για καλές ιπποδύναμης και μετά να προχωρήσω στο μοτέρ αλλα μου έκατσε το τρακάρισμα και με πήγε πολύ πίσω και έτσι ξαναέστησα τα πάντα από κάτω από την αρχή, δυστυχώς δεν έχω την οικονομική άνεση να το τελειώσω με τι μια οποτε όλα παίρνουν λίγο χρόνο παραπάνω + το ότι θέλω τα πάντα να γίνουν από τα χέρια μου μακριά από συνεργεία και βελτιωτές αλλα θα δείτε πως θα γίνει :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Πόσο χαίρομαι να διαβάζω αυτη την ενότητα.Μπράβο για μια ακόμη μια φορά

Link to comment
Share on other sites

Και για την ώρα ξανακλειδώνει και θα ανοιχθεί πάλι μόλις ενημερωθώ από τον δημιουργό του θέματος πως έχει νεότερα! :)

Keep it up Θοδωρή!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.