Jump to content
kouliss

Συνάντηση Μελών Αττικής

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη,

Το Hellenic VWClub προσκαλεί τα μέλη της Αττικής, αυτή την Κυριακή 13 Φεβρουαρίου στις 18:00, να αποδείξουν τις ικανότητες τους στο bowling!

Για τον λόγο αυτό σας περιμένουμε στο Cosmos Bowling στην Θηβών 226 & Παρνασσού, στον Αγ. Ιωάννη Ρέντη, δίπλα απο το Village Cinemas προς τη μεριά Πειραιά.

Σε αυτή την συνάντηση μπορείτε να έλθετε όλοι μόνοι ή με την παρέα σας και να ... δεχτείτε την πρόκληση!!! Εξάλλου είτε ξέρετε bowling είτε όχι ... θα γελάσουμε άφθονα!!!

Σημειώστε ότι και σε αυτή την διοργάνωση έρχεστε με ότι μοντέλο VW και αν έχετε, είτε είναι σε βελτιωμένη είτε σε εργοστασιακή κατάσταση.

Χάρτη για το σημείο συνάντησης μπορείτε να βρείτε κάνοντας κλικ εδώ!

Ο χώρος έχει υπαίθριο και υπόγειο πάρκινγ.

Δηλώστε την συμμετοχή σας με τον γνωστό τρόπο, δηλαδή ψευδώνυμο, +αριθμός επιπλέον ατόμων π.χ. kouliss,+1.

Έχοντας αναφέρει την συμμετοχή σας θα μπορέσουμε να οργανωθούμε καλύτερα και να κλείσουμε περισσότερους διαδρόμους ώστε να παίξουμε όλοι!

Συμμετοχές ( 19 ):

  • doggy
  • Λευ kouliss
  • Scirocco...ssss,+1
  • NikosGTI MK5, +2
  • lupakos, +1
  • str-passat, +1
  • GraveDigger
  • skaraviaios_potasas
  • Beetlemaniac,+2
  • Manos,+1
  • svouras

Με εκτίμηση,

το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητά μέλη,

Το Hellenic VWClub προσκαλεί τα μέλη της Αττικής, αυτή την Κυριακή 13 Φεβρουαρίου στις 18:00, να αποδείξουν τις ικανότητες τους στο bowling!

Για τον λόγο αυτό σας περιμένουμε στο Cosmos Bowling στην Θηβών 226 & Παρνασσού, στον Αγ. Ιωάννη Ρέντη, δίπλα απο το Village Cinemas προς τη μεριά Πειραιά.

Σε αυτή την συνάντηση μπορείτε να έλθετε όλοι μόνοι ή με την παρέα σας και να ... δεχτείτε την πρόκληση!!! Εξάλλου είτε ξέρετε bowling είτε όχι ... θα γελάσουμε άφθονα!!!

Σημειώστε ότι και σε αυτή την διοργάνωση έρχεστε με ότι μοντέλο VW και αν έχετε, είτε είναι σε βελτιωμένη είτε σε εργοστασιακή κατάσταση.

Χάρτη για το σημείο συνάντησης μπορείτε να βρείτε κάνοντας κλικ εδώ!

Ο χώρος έχει υπαίθριο και υπόγειο πάρκινγ.

Δηλώστε την συμμετοχή σας με τον γνωστό τρόπο, δηλαδή ψευδώνυμο, +αριθμός επιπλέον ατόμων π.χ. kouliss,+1.

Έχοντας αναφέρει την συμμετοχή σας θα μπορέσουμε να οργανωθούμε καλύτερα και να κλείσουμε περισσότερους διαδρόμους ώστε να παίξουμε όλοι!

Συμμετοχές ( 13 ):

  • doggy
  • Λευ kouliss
  • Scirocco...ssss,+1
  • NikosGTI MK5, +2
  • lupakos, +1
  • str-passat, +1
  • GraveDigger
  • skaraviaios_potasas

Με εκτίμηση,

το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Beetlemaniac +2

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητά μέλη,

Το Hellenic VWClub προσκαλεί τα μέλη της Αττικής, αυτή την Κυριακή 13 Φεβρουαρίου στις 18:00, να αποδείξουν τις ικανότητες τους στο bowling!

Για τον λόγο αυτό σας περιμένουμε στο Cosmos Bowling στην Θηβών 226 & Παρνασσού, στον Αγ. Ιωάννη Ρέντη, δίπλα απο το Village Cinemas προς τη μεριά Πειραιά.

Σε αυτή την συνάντηση μπορείτε να έλθετε όλοι μόνοι ή με την παρέα σας και να ... δεχτείτε την πρόκληση!!! Εξάλλου είτε ξέρετε bowling είτε όχι ... θα γελάσουμε άφθονα!!!

Σημειώστε ότι και σε αυτή την διοργάνωση έρχεστε με ότι μοντέλο VW και αν έχετε, είτε είναι σε βελτιωμένη είτε σε εργοστασιακή κατάσταση.

Χάρτη για το σημείο συνάντησης μπορείτε να βρείτε κάνοντας κλικ εδώ!

Ο χώρος έχει υπαίθριο και υπόγειο πάρκινγ.

Δηλώστε την συμμετοχή σας με τον γνωστό τρόπο, δηλαδή ψευδώνυμο, +αριθμός επιπλέον ατόμων π.χ. kouliss,+1.

Έχοντας αναφέρει την συμμετοχή σας θα μπορέσουμε να οργανωθούμε καλύτερα και να κλείσουμε περισσότερους διαδρόμους ώστε να παίξουμε όλοι!

Συμμετοχές ( 13 ):

  • doggy
  • Λευ kouliss
  • Scirocco...ssss,+1
  • NikosGTI MK5, +2
  • lupakos, +1
  • str-passat, +1
  • GraveDigger
  • skaraviaios_potasas

Με εκτίμηση,

το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Βάλτε +1 ακόμη. Θα 'ρθω 1η φορά σε συνάντηση του VWClub με το EOS μου...

Link to comment
Share on other sites

εεε... σαφώς... τι ερωτήσεις είναι αυτές??? παπούτσια να βρούμε μόνο για σένα... χαααχχαχα

Link to comment
Share on other sites

εεε... σαφώς... τι ερωτήσεις είναι αυτές??? παπούτσια να βρούμε μόνο για σένα... χαααχχαχα

Οντως με τα παππουτσια εχω ενα <<θεμα>> :rolleyes::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα επικοινώνησα εκ νέου με το μαγαζί και μου είπαν ότι ενδέχεται να μπορούν να μας διαθέσουν στο υπαίθριο πάρκινγκ 15 θέσεις. Για τον λόγο αυτό θα είμαι κατά τις 17:30 εκεί ώστε να μαζευτούμε πρώτα κάτω. Θα με γνωρίσετε απο το μπουφάν με το λογότυπο μας.

Επίσης μετά το μποούλινγκ όσοι θέλετε μπορούμε να πάμε σε κοντινό γήπεδο όπου παίζει η ομάδα μας ποδόσφαιρο.

Σας περιμένουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Μία ακόμα συνάντηση με αρκετό κόσμο... και κυρίως νέα μέλη!!! Έκπληξη ο σκαραβαίος και το βαν που μας μετέφεραν πίσω στον χρόνο!!!

Φυσικά παίξαμε και μπόουλινγκ... αν μπορεί κανείς να το πει έτσι!!! χεεχχεχεεχεχ Σίγουρα δεν ήταν η δική μου μέρα... αλλά ούτε και του Σωτήρη που έπαιζε με πατερίτσες... για να μας κερδίσει... οεοεοο!!!

Αύριο λογικά θα ανεβάσω και τα αποτελέσματα για να δούμε ποιος ήταν ο καλύτερος παίχτης!!!

Σας ευχαριστούμε θερμά για την παρουσία σας... και σας περιμένουμε είτε κάποια Πέμπτη στο ΣΕΦ είτε στην επόμενη συνάντηση μας!!!

Για τις φωτογραφίες θα στείλω σύντομα στοιχεία στον Σταύρο για να μας τις ανεβάσει και εν συνεχεία να τις δημοσιεύσουμε.

Link to comment
Share on other sites

Τα αποτελέσματα του παιχνιδιού θα τα βρείτε στο αρχείο: VWClubMeeting_13022011_Bowling_Results.pdf

Θα χρειαστείτε το Adobe Acrobat Reader για την προβολή του αρχείου.

Link to comment
Share on other sites

ποιος ειναι ο λουρακος που ανεφερεται στη λιστα? ο γνωστος lupakos loumpakos loumpagos?

Link to comment
Share on other sites

ο άνθρωπος με τα πολλά ονόματα...ή nicknames....

Lumpakos βέβαια νομίζω ότι είναι το καλύτερο ever....xaxaxa

Link to comment
Share on other sites

ο άνθρωπος με τα πολλά ονόματα...ή nicknames....

Lumpakos βέβαια νομίζω ότι είναι το καλύτερο ever....xaxaxa

Ναι εγω ειμαι.Ο ασχετος ουτε να γρραψει δεν ηξερε τον ανηψιο μου τον εγραψε hiannis αντι για Γιαννης.Οσο για το Lumpakos θα το κρατησω ειναι καλο

Link to comment
Share on other sites

Άντε να περάσουν οι μέρες, να έρθει ο Μάρτιος, να γίνεις και lu(m)pa(g)kos :roadrage:

Όσο για τα 2 πρώτα strikes του Σωτήρη ήταν με βοήθεια από τους Αμερικάνους! :whistling::notfair:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.