Jump to content
aris_cc

Σταματήστε Αυτή Τη Μ@Λ@Κι@ !

Recommended Posts

Μπορεί οι περισσότεροι εδώ μέσα να είμαστε γκαζάκηδες αλλά αυτό δεν σημαίνει οτι ξέρουμε και όλοι να οδηγούμε καλά ...

Έχω τσακώσει κι εγώ τον εαυτό μου να παρασείρεται πολλές φορές γιατί το γκάζι είναι γλυκό.

Επειδή όμως είμαι και γονιός ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ δεν έχω ξεκινήσει για βόλτα με την κόρη μου αν δεν έχει δεθεί στο καρεκλάκι της.

Έχω γ@μοστ@υρίσει πολλές φορές την γυναίκα μου και την πεθερά μου μόνο και μόνο επειδή μου ανέφεραν την κουβέντα

"έλα μωρέ δεν πειράζει, πέντε λεπτά από το σπίτι είμαστε, θα πάρουμε την μικρή αγκαλιά κι εσύ φρόντισε να πηγαίνεις σιγά"

Τι πάει να πει το σιγά ρε κουτορνίθια ???

Αν πέσει πάνω μου κανένας μ@λ@κ@ς τι θα γίνει?

Εσύ που είσαι 200 κιλά βόδι θα κάνεις την κόρη μου χαλκομανία, κι εσύ που δεν ψοφάς με τίποτα θα την βγάλεις καθαρή

(Αυτά βέβαια τα λέω από μέσα μου για την πεθερά)

Οι περισσότεροι μάλλον από εσάς δεν είστε παντρεμένοι ή δεν έχετε παιδιά γι'αυτό σας τα λέω από τώρα για να μην γίνεται σαν τους

μ@λ@κες που βρίζω καθημερινά στο δρόμο.

Τα παιδιά ΠΑΝΤΑ δεμένα στο καρεκλάκι και όχι να κόβουν βόλτες στο πίσω κάθισμα ή ακόμα χειρότερα στην αγκαλιά της μάνας - χοντρής πεθεράς.

Ποτέ Ξανά

Δείτε το παραπάνω βίντεο και θα με καταλάβετε.

Αν έστω κι ένας από εδώ μέσα αλλάξει συμπεριφορά μετά από αυτό το ποστ θα είναι κέρδος.

Συμβουλή : Γ@μοστ@υρίστε όποιον βλέπετε στον δρόμο να κάνει την παραπάνω απερισκεψία.

Βέβαια ο κλασσικός ο μ@λ@κ@ς ο Έλληνας θα έχει το θράσσος να σου απαντήσει : Και τι σε νοιάζει εσένα? Παιδί μου είναι ...

Ξύλο που θέλουν μερικοί ανεγκέφαλοι ....

Υ/Γ Ποστάρισα το θέμα αυτό στο τόπικ των αγώνων δρόμου γιατί πιστεύω οτι το διαβάζουν πολλοί καθώς επίσης πολλοί από

εσάς έχετε παρατηρήσει οτι ενώ τα ανοίγετε με κάποιον άγνωστο μετά διαπιστώνεται οτι ο άλλος κουβαλούσε μέσα και παιδιά.

Αν οι mods κρίνουν οτι πρέπει να μετακινηθεί αλλού ας το κάνουν.

Ευχαριστώ για τον χρόνο που αφιερώσατε να διαβάσετε το ποστ μου και να δείτε το βίντεο

Edited by PAGOURISTAS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ΣΩΣΤΟΣ!!!! Αν δεν σκεφτονται καποιοι τους εαυτους τους ΔΕΝ φταινε σε τιποτα τα παιδακια, ας σκευτουν αυτα!!!

Link to comment
Share on other sites

Συχαρητηρια Αρη για το πσοτ :clapping::clapping::clapping: Ειχα σκοπο να αναρτησω αυτο το θεμα αλλα με προλαβες :thumbsu: Πραγματικα ορισμενοι ελληνες οδηγοι (αντρες- γυναικες) θελουν πολυυυυυυυ ξυλο!!! Και καλα αυτοι να πανε στο δ@@@@ο τα κακομοιρα τα παιδια τους τι τους φταινε!!!! Και μιας το αναφερω μια μερα μου ηρθε να κατεβασω εναν πα-τερα(ς) απο το αμαξι και να τον κανω ασηκωτο γιατι....ειχε και τα 2 του παιδια στο καθισμα του συνοδηγου με κατεβασμενο το τζαμι τους και αυτος κλασικα στο κινητο και με τσιγαρο στο στομα!!!! σας ρωτω λοιπον θελει ή δεν θελει ξυλο?????

Link to comment
Share on other sites

Συχαρητηρια Αρη για το πσοτ :clapping::clapping::clapping: Ειχα σκοπο να αναρτησω αυτο το θεμα αλλα με προλαβες :thumbsu: Πραγματικα ορισμενοι ελληνες οδηγοι (αντρες- γυναικες) θελουν πολυυυυυυυ ξυλο!!! Και καλα αυτοι να πανε στο δ@@@@ο τα κακομοιρα τα παιδια τους τι τους φταινε!!!! Και μιας το αναφερω μια μερα μου ηρθε να κατεβασω εναν πα-τερα(ς) απο το αμαξι και να τον κανω ασηκωτο γιατι....ειχε και τα 2 του παιδια στο καθισμα του συνοδηγου με κατεβασμενο το τζαμι τους και αυτος κλασικα στο κινητο και με τσιγαρο στο στομα!!!! σας ρωτω λοιπον θελει ή δεν θελει ξυλο?????

παρόμοιο είχα δει εγώ στην εθνική σε ένα passat μέσα οδηγεί ο πατέρας, πίσω η μάνα και ο 5-6χρονος γιος τους στο κάθισμα του συνοδηγού χωρίς ζώνη παρακαλώ !! :growl:

Link to comment
Share on other sites

Καλά τα μπράβο ρε παιδιά αλλά τι να τα κάνουμε τα μπράβο όταν μιλάμε για τα αυτονόητα ???

Κανονικά δεν θα έπρεπε να θίγουμε καν το θέμα "προστασία παιδιών στο αυτοκίνητο".

Θα έπρεπε να είναι δακτυλοδεικτούμενοι αυτοί που μεταφέρουν παιδιά χωρίς να τηρούν τους βασικούς κανόνες

ασφαλείας αλλά δυστυχώς είναι οι ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ !!!

Να συμπληρώσω εδώ επίσης οτι αν πας να πεις σε φίλο σου "Ρε συ, δέσε το παιδί στο κάθισμα πριν φύγεις" θα σου απαντήσει :

"Όταν εγώ ήμουν μικρός ο πατέρας μου με πέταγε στην καρότσα πίσω και δεν έπαθα ποτέ τίποτα"

Ναι ρε μ@λ@κ@. Αλλά όταν εσύ ήσουν 5 χρονών στο Κολοκοτρωνίτσι αυτοκίνητο είχε μόνο ο Δήμαρχος και ο Παππάς του χωριόυ (με ποιόν να τρακάρεις)

και ο παππούς καβαλαγε κατσίκες. Τι πρέπει να κάνουμε δηλαδή τώρα ??

Να αρχίσουμε να καβαλαμε κατσίκες και να αμολάμε τα πιτσιρίκια στις καρότσες ???

Υ/Γ Δεν έχω κανένα πρόβλημα με τους ανθρώπους των χωριών. Ίσα ίσα που έχουν μεγαλύτερη μπέσα από όλους εμάς τους πρωτευουσιάνους ...

Edited by PAGOURISTAS
Προσοχη στο λεξιλογιο
Link to comment
Share on other sites

Καλά τα μπράβο ρε παιδιά αλλά τι να τα κάνουμε τα μπράβο όταν μιλάμε για τα αυτονόητα ???

Κανονικά δεν θα έπρεπε να θίγουμε καν το θέμα "προστασία παιδιών στο αυτοκίνητο".

Θα έπρεπε να είναι δακτυλοδεικτούμενοι αυτοί που μεταφέρουν παιδιά χωρίς να τηρούν τους βασικούς κανόνες

ασφαλείας αλλά συστυχώς είναι οι ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ !!!

Να συμπληρώσω εδώ επίσης οτι αν πας να πεις σε φίλο σου "Ρε συ, δέσε το παιδί στο κάθισμα πριν φύγεις" θα σου απαντήσει :

"Όταν εγώ ήμουν μικρός ο πατέρας μου με πέταγε στην καρότσα πίσω και δεν έπαθα ποτέ τίποτα"

Ναι ρε μ@λ@κ@. Αλλά όταν εσύ ήσουν 5 χρονών στο Κολοκοτρωνίτσι αυτοκίνητο είχε μόνο ο Δήμαρχος και ο Παππάς του χωριόυ (με ποιόν να τρακάρεις)

και ο παππούς καβαλαγε κατσίκες. Τι πρέπει να κάνουμε δηλαδή τώρα ??

Να αρχίσουμε να καβαλαμε κατσίκες και να αμολάμε τα πιτσιρίκια στις καρότσες ???

Υ/Γ Δεν έχω κανένα πρόβλημα με τους ανθρώπους των χωριών. Ίσα ίσα που έχουν μεγαλύτερη μπέσα από όλους εμάς τους πρωτευουσιάνους ...

Ευχάριστό που θίγεις ένα τέτοιο θέμα. Δυστυχώς δεν είναι αυτονόητο αγαπητέ. Καλό είναι να αναφέρονται κάποια στιγμή και αυτά τα θέματα. Έστω και ένας ανεγκέφαλος να ταρακουνηθεί καλό θα είναι. Υπάρχουν πάρα πολλοί.

Αλλά βλέπεις η ανοησία και η υποκρισία περισσεύουν. Από τη μία τους "αγγίζει" ένα τέτοιο θέμα και σε συγχαίρουν που το φέρνεις στην επιφάνεια και από την άλλη την ταυτότητα στο στόμα και όποιον πάρει ο χάρος για να δει ο κόσμος ποιος είναι πιο γρήγορος. Τι να πεις...

Στη δημοσίευσή σου αυτή νομίζω ξέφυγες λίγο.

Edited by PAGOURISTAS
Link to comment
Share on other sites

εδω τα εχουν 3-3 πανω στο μηχανακι κ τα πηγαινοφερνουν καθημερινα στο σχολειο κρεμασμενα απο τιμονια κ απο μπαγαζιερες....κ που κ που,πετανε κ την μαμα ενδιαμεσα...!!!!!!!!!!!!ελεος.....εχω φιλο στην τροχαι που αν δει αναλογη περιπτωση "τους ματωνει" στην τσεπη μπας κ γλυτωσουν να ματωσουν τα κα'ι'μενα τα παιδακια...!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

βλεπω οτι ολοι οι ζορο των δρομων εδω μεσα μαζευτηκαν....

ειμαι απο αυτους που εχω παιδια και μαλιστα 2. ειμαι απο αυτους που δενω τα παιδια μου στα καθισματα στις 99% των περιπτωσεων.το 1% που δεν τα δενω δεν ειμαι υποχρεωμενος να δωσω λογαριασμο σε κανενα ζορο των δρομων γιατι δεν τα δενω.προφανω εχω τους λογους μου.οσο και να φωναζεις λοιπον τσαμπα μαγκα του πληκτρολογιου που σε επιασε ο πονος για το δικο μου παιδι,ο δικος μου κωλος δεν σφιγγει.in fact σε εχω και ......

Συμβουλή : Γ@μοστ@υρίστε όποιον βλέπετε στον δρόμο να κάνει την παραπάνω απερισκεψία.

Βέβαια ο κλασσικός ο μ@λ@κ@ς ο Έλληνας θα έχει το θράσσος να σου απαντήσει : Και τι σε νοιάζει εσένα? Παιδί μου είναι ...

Ξύλο που θέλουν μερικοί ανεγκέφαλοι ....

ας ερθει να με μπιπ μπιπ,θα περασει καλα.μια πατσαβουρα μου την ειπε καποτε και τις εδωσα την απαντηση που γραφεις σαν κλασικος μ.... ανεγκεφαλος ελληνας που ειμαι οπως λες.τις ειπα ''Και τι σε νοιάζει εσένα? Παιδί μου είναι ...+fuck you!''

σταματηστε λοιπον να το παιζετε ηρωες και μαγκες με τα παιδια και τα λεφτα των αλλων.να κοιτας τι κανεις εσυ οπως νομιζεις οτι ειναι σωστο και να αφησεις τον αλλον να αποφασιζει αυτος για την ζωη των παιδιων του.

απορω πραγματικα πως αφηνετε οι συντονιστες τον καθε κομπλεξικο να γραφει εδω μεσα για πραγματα τα οποια ειναι επιλογη αλλου και τα οποια θιγουν πραγματα ή και καταστασεις που ο γραφων το θεμα ειναι αδυνατον να γνωριζει.το να κανεις μια παρατηρηση ειναι σψστο και θεμιτο,το να βριζεις και να απειλεις σαν ο ...... της ταξης ειναι τραμπουκισμος.

σοβαρευτειτε.

Edited by PAGOURISTAS
Προσοχη στο λεξιλογιο
Link to comment
Share on other sites

Joop σε συμπαθω χωρις να σε ξερω αλλα ισως απαντας εκνευρισμενος και καπου χανεις το δικιο σου.

Φυσικα δεν συμφωνω με ολα τα αλλα τους τραμπουκισμους και το βρισιμο οποιον δουμε χωρις να εχει δεμενο το παιδι του..αλλα "δεν ειναι μονο δικη του ευθυνη"

Υπαρχουν γυναικες που για να περασουν το δρομο βγαζουν ΠΡΩΤΑ το καροτσακι και μετα βγαινουν αυτες... ΕΑΝ εγω εκεινη τη στιγμη αλλαζω σταθμο ή κατι κανω και γινει το κακο μετα θα παω να αυτοκτονισω!

Σκεψου καποιον να τρακαρει (μακρια απ'ολους μας) και ενω αυτος δν επαθε γρατσουνια το κακο εγινε σε καποιο αλλο ατομο μεσα στο αμαξι...

Τα αλλα τωρα τα βριστε τους καντε τους καλυτερα μην το επιχειρησετε..

Υ.Γ Ασχετο αλλα νομιζα ησουν 20ρις.. joop :D

Edited by diMake
Link to comment
Share on other sites

joop και απο μενα εχεις μεγαλη συμπαθεια αλλα θα συμφωνησω με τον dimake ποιο πανω..μην βλεπεις μονο τον τραμπουκισμο ορισμενων..νομιζω οτι δεν ειναι τοσο επιφανειακο το ζητημα αυτο και μεριδιο ευθηνης εχουμε ολοι μας..

Link to comment
Share on other sites

βλεπω οτι ολοι οι ζορο των δρομων εδω μεσα μαζευτηκαν....

ειμαι απο αυτους που εχω παιδια και μαλιστα 2. ειμαι απο αυτους που δενω τα παιδια μου στα καθισματα στις 99% των περιπτωσεων.το 1% που δεν τα δενω δεν ειμαι υποχρεωμενος να δωσω λογαριασμο σε κανενα ζορο των δρομων γιατι δεν τα δενω.προφανω εχω τους λογους μου.οσο και να φωναζεις λοιπον τσαμπα μαγκα του πληκτρολογιου που σε επιασε ο πονος για το δικο μου παιδι,ο δικος μου κωλος δεν σφιγγει.in fact σε εχω και χεσμενο.

ας ερθει να με μπιπ μπιπ,θα περασει καλα.μια πατσαβουρα μου την ειπε καποτε και τις εδωσα την απαντηση που γραφεις σαν κλασικος *μη επιτρεπόμενη λέξη* ανεγκεφαλος ελληνας που ειμαι οπως λες.τις ειπα ''Και τι σε νοιάζει εσένα? Παιδί μου είναι ...+fuck you!''

σταματηστε λοιπον να το παιζετε ηρωες και μαγκες με τα παιδια και τα λεφτα των αλλων.να κοιτας τι κανεις εσυ οπως νομιζεις οτι ειναι σωστο και να αφησεις τον αλλον να αποφασιζει αυτος για την ζωη των παιδιων του.

απορω πραγματικα πως αφηνετε οι συντονιστες τον καθε κομπλεξικο να γραφει εδω μεσα για πραγματα τα οποια ειναι επιλογη αλλου και τα οποια θιγουν πραγματα ή και καταστασεις που ο γραφων το θεμα ειναι αδυνατον να γνωριζει.το να κανεις μια παρατηρηση ειναι σψστο και θεμιτο,το να βριζεις και να απειλεις σαν ο γαμαω της ταξης ειναι τραμπουκισμος.

σοβαρευτειτε.

Καλησπερα!!!Φιλε Joop πανω απ'ολα να χαιρεσαι τα παιδια σου αλλα αν σε τρακαρει καποιος κατα λαθος και δεν εχεις δεσει τα παιδια σου να ξερεις πως εσυ θα φταις για οτι γινει.Ζουμε στην Ελλαδα και ακολουθουμε τους νομους της, εαν δεν θελεις να τους ακολουθεις δε σου απαγορευει κανενας να ζησεις εσυ και η οικογενεια σου στη Σομαλια.Δεν εχεις το δικαιωμα να φορτωσεις τοσο βαριες τυψεις σε καποιον αλλο οδηγο.Τα λεω σε σενα για να το δουν και οι λοιποι.Σε παρακαλω μη το παρεις προσωπικα απλα ηταν η αποψη μου σε αυτο το topic.

Link to comment
Share on other sites

Joop εχεις την συμπαθεια μου και απο μενα αλλα μην τα περνεις ετσι...

Ο Αρης θελει να τονισει Τα παιδια πρεπει να ειναι παντα δεμενα στο πισω καθισμα και εκει πρεπει να σταθουμε.

Απλα ο τονος που το ειπε ισως σε πειραξε λιγο παραπανω εσενα.

Δεν θελω να σταθειτε εκει αλλα στο νοημα που θελει να περασει.

Και Αρη θα σε παρακαλεσω λιγο να προσεξεις το λεξιλογιο σου.

Link to comment
Share on other sites

Guest Κωστας

......πρεπει να μας νοιαζει το τι κανει ο καθενας γυρο μας παιδια!.,.........για ποιο λογο? ? ?

γιατι αν καποιος δεν φοραει ζωνη η δεν εχει δεσει το παιδι στο καθισμα η δεν φοραει κρανος κτλ κτλ

εαν παθει ατυχημα (που δεν το ευχομαι σε κανεναν!) ολοι μας θα πληρωσουμε το κοστος!

ποιο κοστος? των νοσοκομειων κτλ κτλ (λευτα απο ταμεια που πληρωνουμε ΟΛΟΙ!) οποτε εμενα

προσωπικα με νοιαζει αν ο αλλος παιρνει μετρα προφυλαξης! γιατι στην τελικη εγω και ολοι μας

θα πληρωσουμε την δικια του ανευθυνοτητα (το εκαστοτε ταμειο ΤΕΒΕ-ΙΚΑ κτλ...απο εισφορες ολων μας)

....οταν θα χρειαστει 1-2-3 χειρουργεια η δεν ξερω τι αλλο

για να γινει καλα απο την πχ: συγκρουση που ειχε με το ταμπλό του αυτοκινητου λογο οτι δεν φοραγε ζωνη

οποτε οι ατακες του τυπου "τι σε νοιαζει εσενα αν φωραω ζωνη ...." "δικο μου κεφαλι ειναι οτι θελω το κανω....." κτλ κτλ

δεν ειναι ακριβως ετσι! γιατι οπως ειπα.....οταν χτυπαει καποιος τον "πληρωνουμε" ολοι

ο ατομικισμος του Ελληνα εφερε την χωρα σε αυτα τα χαλια..........ολοι κοιτανε την παρτη τους!

και κανενας το συνολο.........απο τον βλακα που τρεχει σαν τρελος και δεν τον ενδιαφερει

αν χτυπησει αυτος και παρει και κανεναν αλλον στο λαιμο του..........εως τον πολιτικο που τοοοοσα χρονια τα τσεπωνει μην δινοντας σημασια στις συνεπειες .. ...

ατομικισμος το ενα ατομικισμος και το αλλο

Link to comment
Share on other sites

βλεπω οτι ολοι οι ζορο των δρομων εδω μεσα μαζευτηκαν....

ειμαι απο αυτους που εχω παιδια και μαλιστα 2. ειμαι απο αυτους που δενω τα παιδια μου στα καθισματα στις 99% των περιπτωσεων.το 1% που δεν τα δενω δεν ειμαι υποχρεωμενος να δωσω λογαριασμο σε κανενα ζορο των δρομων γιατι δεν τα δενω.προφανω εχω τους λογους μου.οσο και να φωναζεις λοιπον τσαμπα μαγκα του πληκτρολογιου που σε επιασε ο πονος για το δικο μου παιδι,ο δικος μου κωλος δεν σφιγγει.in fact σε εχω και ......

ας ερθει να με μπιπ μπιπ,θα περασει καλα.μια πατσαβουρα μου την ειπε καποτε και τις εδωσα την απαντηση που γραφεις σαν κλασικος μ.... ανεγκεφαλος ελληνας που ειμαι οπως λες.τις ειπα ''Και τι σε νοιάζει εσένα? Παιδί μου είναι ...+fuck you!''

σταματηστε λοιπον να το παιζετε ηρωες και μαγκες με τα παιδια και τα λεφτα των αλλων.να κοιτας τι κανεις εσυ οπως νομιζεις οτι ειναι σωστο και να αφησεις τον αλλον να αποφασιζει αυτος για την ζωη των παιδιων του.

απορω πραγματικα πως αφηνετε οι συντονιστες τον καθε κομπλεξικο να γραφει εδω μεσα για πραγματα τα οποια ειναι επιλογη αλλου και τα οποια θιγουν πραγματα ή και καταστασεις που ο γραφων το θεμα ειναι αδυνατον να γνωριζει.το να κανεις μια παρατηρηση ειναι σψστο και θεμιτο,το να βριζεις και να απειλεις σαν ο ...... της ταξης ειναι τραμπουκισμος.

σοβαρευτειτε.

Καλώς τον κι ας άργησε ....

Κοίτα "φίλε" joop, για το δικό σου το κεφάλι δεν έχω κανένα άγχος αν θα σπάσει αν πας και τρακάρεις.

Επιλογή σου είναι να μην φοράς ζώνη. Το παιδί σου δεν θα διαλέξει να μην φορέσει ζώνη αλλά ακόμα και

αν το διαλέξει δεν έχει την αντίληψη να επιλέξει σωστά.

Αν εσύ σαν πατέρας βλέποντας το βίντεο που έχω παραθέσει δεν σε συγκινήσε δεν έχω να πω και πολλά μαζί σου.

Εγώ μόνο στην ιδέα οτι το κοριτσάκι του βίντεο είναι η κόρη μου ανατριχιάζω.

Καλή σου μέρα και σου εύχομαι οι περιπτώσεις που βάζεις τα παιδιά σου πίσω χωρίς να τα δένεις (1% όπως ισχυρίζεσαι)

να είναι πάντα ασφαλής.

Υ/Γ Ρε παιδιά, σας δείχνω το δάσος κι εσείς κοιτάτε το δάκτυλο. Ο.Κ. θα σταματήσω να βρίζω. Και ίσως κι εγώ ακόμα αν έβλεπα κάποιον στο δρόμο να κουβαλάει παιδιά "άδετα" να μην μιλούσα γιατί πολύ απλά θα μου χάλαγε την μέρα.Τα πάντα θέλουν τον τρόπο τους και όντως με καντήλια ποτέ δεν περιμένεις ανταπόκριση.

Αλλά πες μου ρε συ "joop" τι αν θα σου έλεγα θα σου άλλαζα άποψη?

Πες μου πραγματικά τι θα ήθελες να ακούσεις από κάποιον που θα συναντούσες στο δρόμο

για να μην νευριάσεις ??

Edited by PAGOURISTAS
Link to comment
Share on other sites

απο το ολο θεμα θα κρατησω 2 πραγματα και θα πω τα εξης!1)μπραβο στο παληκαρι που ανοιξε ενα θεμα που ειναι αν μη τι αλλο κατι σαν αφυπνιση για ολους μας και επειδη και λογω επαγγελματος ειμαι ολη μερα στους δρομους εχω δει πολλα που δεν θα τα δει κανεις στη ζωη του και δεν το ευχομαι σε κανενα!και επειδη ο καθε ανεγκεφαλος την εχει δει αρχοντας και πεταγεται απο στενα,στις λεοφορους με παιδι μεσα που δεν το εχει δεμενο και στα "βασιλικα" του δεν ειμαι εγω υποχρεομενος αν τον τρακαρω να εχω τυψεις για μια ψυχη που ειχε την ατυχια να ειναι παιδι ενος σοδομικου οργιου!μου εχει τυχει και παρολο που δεν τρακαρα οταν ειδα το παιδι στο μπροστα καθισμα με επιασε σκοτοδυνη και το μονο που ηθελα να κανω ηταν να του σπασω τα γονατα στη καλυτερη!φιλε joop επειδη εχω δει αρκετες φορες τον τροπο που απαντας και ειναι στην πλειονοτητα των περιπτωσεων εριστικος και επιθετικος,θα επρεπε να απορεις γιατι αφηνουν εσενα οι συντονιστες να απαντας κατα αυτον τον τροπο κανοντας ενα πολυ σοβαρο θεμα να φαινεται λες και ειναι φτηνο πορνο!για να μη σχολιασω το σχολιο σου για τσαμπα μαγκες την ωρα που παραδεχεσαι οτι εισαι αντρας και βριζεις γυναικες στον δρομο επειδη σου υπεδειξαν κατι που ειναι εγκληματικη αμελεια!it's the man's way!ευχαριστουμε για το μαθημα που μας εδωσες ετσι ωστε να συμπεριφερομαστε και εμεις σαν αντρες!δεν ειμαι εδω να υποδειξω την δουλεια των mods αλλα εδω βλεπουμε ενα τρανο παραδειγμα ελλειψης ενεργειων απεναντι σε τετοια post!δεν με νοιαζει αν θα φαω ban αλλα παιδια ελεος με αυτα που ακουμε εδω μεσα!δλδ ειναι σωστο να γινεται δεκτης επιθεσης ο aris cc επειδη εθιξε καποιους και τις τακτικες τους!μπραβο και παλι για το θεμα!

Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι εξαιτερικα λεπτο γιαυτο θα παρακαλουσα αν θελετε να μεινει ανοιχτο να απευθυνεστε με σοβαροτητα-ευγενεια κ να αφησετε τους προσωπικους χαρακτηρισμους κατα μερους.

αν κανεις παραβιαζει τον ΚΟΚ τοτε καντε αναφορα μήνυση καταγγελία κλπ

ΥΓ καλο θα ηταν 1 να βλεπουμε τα δικα μας λαθη κ υστερα των αλλων

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

φιλε aris_cc ποσο χρονων ειναι τα παιδια σου?

σε ρωταω γιατι καποιες φορες δεν ειναι τοσο απλο το θεμα οπως το βλεπεις. και πριν πει καποιος κατι, οσοι απο εδω με ξερουν ξερουν πολυ καλα και την αρρωστια μου (αγαπη) για τους γιους μου και την αρρωστια μου για το αυτοκινητο.

να φερω κι ενα παραδειγμα: σου εχει τυχει να πηγαινεις ταξιδι και καποια στιγμη αφου εχει κανει καμποσα χλμ. να ανακαληπτεις πως το ενα πιτσιρικι εχει βγαλει την ζωνη του κι εσυ αμεριμνος συνεχιζεις να ταξιδευεις? επειδη λοιπον μου εχει τυχει εμενα και για τουλαχιστον 30-40 χλμ. ειχε απασφαλισει την ζωνη ο μικρος κι οταν το πηρα χαμπαρι τρελαθηκα καλο θα ειναι να σκεφτομαστε πριν πουμε κατι.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε "polotsik"

Η κόρη μου είναι 2 ετών και ακόμα δεν μπορεί να λυθεί.

Το θέμα όμως δεν είναι αν μπορεί να λυθεί ή όχι.

Καταλαβαίνεις οτι αυτό το θέμα το άνοιξα για τους γονείς που συνειδητά αφήνουν τα παιδιά τους

αμολημένα και απ' ότι κατάλαβα εσύ δεν είσαι ένας από αυτούς ...

Να'σαι καλά εσύ και η οικογένεια σου :logik:

Edited by aris_cc
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.