Jump to content
enas_aris

Rcd510/rns500 Σε Polo

Recommended Posts

Σε ευχαριστω. εγω εχω το rcd 210 εχω βαλει usb και μπορω να κανω μονο 6 φακελους,και οχι υποφακελους.επισης δν μου δειχνει τα τραγουδια ,αλλα τα δειχνει σαν track 1 κλπ. επειδη εμφανισιακα το rcd510 ειναι ωραιο και θελω να το βαλω,τουλαχιστον να δουλευει κανονικα το usb

Πως εβαλες usb στο 210  , τοποθετησες κατι οπως το yatour ?

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα εναν ανταπτορα που επερνε πανω του usb και aux,αλλά με το usb είχα τα θεματακια που αναφέρω παραπάνω. Χίλιες φορές να δώσεις κάτι ευροπουλα παραπανω και να αγοράσει το rcd 510 (απο το link που έχουν βάλει τα παιδιά)παρα να βάλεις τον ανταπτορα, εκτός και αν τον βρεις παρα πολύ φθηνά

Link to comment
Share on other sites

Μα και εγώ έπαθα πλακα..!!Σήμερα το απόγευμα θα τη τοποθετήσω...Με το usb καμιά ιδέα??Από το ντουλάπι να ανοίξω τρύπα??

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μα και εγώ έπαθα πλακα..!!Σήμερα το απόγευμα θα τη τοποθετήσω...Με το usb καμιά ιδέα??Από το ντουλάπι να ανοίξω τρύπα??

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δν υπαρχει λογος να ανοιξεις τρυπα,κατω δεξια απο το ντουλαπι εχει μια μικρη σχισμη,περνα το απο εκει

Ξερει κανεις πως μπορουμε(αν γινεται βεβαια)να ενεργοποιησουμε το RDS στο ραδιοφωνο?

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι γίνεται να το ενεργοποιήσεις σε αυτή την έκδοση του RCD-510. Επειδή κι εμένα με ενδιαφέρει το RDS το είχα ψάξει λίγο και υπάρχουν άλλες εκδόσεις που έχουν RDS αλλά είναι λίγο ακριβότερες, π.χ. αυτή εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν με καίει κιόλας αλλά θα το ήθελα να το είχα.Δν πειράζει, ωραίο ειναι και έτσι. Thanks πάντως

Στάλθηκε από το Nexus 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Άνοιξα τρύπα τελικά. ..δεν πειράζει. ..Όλα τέλεια με την οθόνη. ....Στη αρχή είχα ένα θέμα αλλά έφταιγε το στικακι. ..

Κάτι άλλο. ..το cd δεν μπαίνει! !!Κάτι μου είπαν ότι πρέπει να ξεβιδώσω μια βίδα ο κρατάει σταθερό το ματάκι. ...

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αλήθεια δν το γνωρίζω. Δν έχω βάλει cd , μονο usb. Το δοκιμασες και δν μπαίνει; Το AUX σου δουλεύει;

Στάλθηκε από το Nexus 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

δεν μπαινει το cd γιατι πρεπει να κανεις εισαγωγη cd και μετα να βαλεις το cd  μεσα...τι εννοω...οταν πηγα πρωτη φορα να βαλω σιντι,δεν το επαιρνε,και εψαξα λιγο στις λειτουργιες στο μενου οτι για να δεχτει το σιντι πατας εισαγωγη σιντι και τοτε ξεκιναει να λειτουργει και να το τραβαει μεσα...ψαξτο λιγο,αργοτερα που θα παω στο αμαξι θα σου πω ακριβως τα βηματα...αυτο το κανει νομιζω επειδη εχει σιντιερα..δηλ πατας εισαγωγη σιντι 1 και ξεκιναει να το τραβαει...εισαγωγη σιντι 2 και αεχιζει να το τραβαει κτλ..

Link to comment
Share on other sites

δεν μπαινει το cd γιατι πρεπει να κανεις εισαγωγη cd και μετα να βαλεις το cd μεσα...τι εννοω...οταν πηγα πρωτη φορα να βαλω σιντι,δεν το επαιρνε,και εψαξα λιγο στις λειτουργιες στο μενου οτι για να δεχτει το σιντι πατας εισαγωγη σιντι και τοτε ξεκιναει να λειτουργει και να το τραβαει μεσα...ψαξτο λιγο,αργοτερα που θα παω στο αμαξι θα σου πω ακριβως τα βηματα...αυτο το κανει νομιζω επειδη εχει σιντιερα..δηλ πατας εισαγωγη σιντι 1 και ξεκιναει να το τραβαει...εισαγωγη σιντι 2 και αεχιζει να το τραβαει κτλ..

Δηλαδή? ? Όταν λες εισαγωγή? ?

Όταν πατάω την επιλογή cd...βγάζει cd 1 empty 2 3 κτλ. ..Αυτό στ οθόνη πατάω??

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Και εσείς παιδιά από το ίδιο link από το ebay το πήρατε ??? Αν μπορείτε δώστε μια το link για σιγουριά. Ευχαριστώ. Περιμένουμε να ακούσουμε τις εντυπώσεις σας!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Και εσείς παιδιά από το ίδιο link από το ebay το πήρατε ??? Αν μπορείτε δώστε μια το link για σιγουριά. Ευχαριστώ. Περιμένουμε να ακούσουμε τις εντυπώσεις σας!

Απο το λινκ του sic.!!

Εαν την αγοράσεις...Οταν μιλήσεις με τον warrior_age ανέφερε του το ονομα μου!!!!

Σιγουρα θα σου στειλει καποιο extra δωρακι!!

Πολυ καλός πωλητής!!

Link to comment
Share on other sites

Δν το έλεγες νωρίτερα να έπαιρνα και εγώ το δώρο...

Στάλθηκε από το Nexus 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με το τελωνειο να φανταστω δεν ειχατε προβλημα?

Το παραγγειλατε κατευθειαν η μηλησατε μαζι του πρωτα?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το παρήγγειλα κατευθείαν. Με το τελωνείο κανένα πρόβλημα. Ήρθε και παρά πολύ γρήγορα

Στάλθηκε από το Nexus 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με το τελωνειο να φανταστω δεν ειχατε προβλημα?

Το παραγγειλατε κατευθειαν η μηλησατε μαζι του πρωτα?

Εγω μιλησα μαζί του...Και καναμε κουβεντα αρκετες μερες..Λογω του τελωνειου!!

Τελικά μου το εστειλε με EMS την Τριτη που μας περασε...Και παρέλαβα Σαββατο..!!!

Link to comment
Share on other sites

Τωρα στο αυτοκινητο εχω rcd-210 και λεω να παρω ελαφρως μεταχειρισμενο rcd-510 απο αλλο μοντελο vw .. Θα αντιμετωπισω καποιο θεμα( εκτος σε περιπτωση λαθος μεταχειρησης του προκατοχου που θα ελεχθει ) ;; Πχθα χασω τις εντολες απο το τιμονι η κατι αλλο;

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.