Jump to content

Recommended Posts

Ηρθε η ωρα να παρουσιασω και εγω το δικο μου.
Passat 3b5 μοντελο 05/1998 με 88489 μιλια στο κοντερ.
Μοτερ το μικρο ακομα 1.6 8ν φωτο:0069001.jpg

Uploaded with ImageShack.usΜια λεπτομερια την οποια εφτιαξα σημερα μονος μου φωτο:0070by.jpg

Uploaded with ImageShack.us ειναι το καλυμα του κινητηρα.
Το μοτερ ειναι μαμα εκτος απο ενα φιλτρο K/N και catback χειροποιητο.
Φρενα τρυπητοχαρακτους δισκους μπροστα σε μαμα διαστασεις και πισω δισκους μαμα φωτο μπροστα:0067x.jpg

Uploaded with ImageShack.us φωτο πισω:0068k.jpg

Uploaded with ImageShack.usΑναρτηση bilstein αμορτισερ και HR ελατηρια κοκκινα 3.5 ποντους χαμηλωμα
Ζαντολαστιχα 16αρες ζαντες stilauto 5μπρατσες και ελαστικα maxxis victra ma-z1 σε διασταση 205/55/16 φωτο:0024ihc.jpg

Uploaded with ImageShack.us
Εσωτερικο οπως το εβγαλε η μαμα volkswagen κλιματισμος ξυλινες επενδυσεις σε κεντρικη κονσολα τασακι χερουλια μπρος πισω τασακι πισω και λεβιε ταχυτητων. Τα μονα που του προσθεσα ειναι ενα cd player JVC και δυο ηχεια πισω blaupunkt που δεν ειχε το καημενο φωτο:0072z.jpg

Uploaded with ImageShack.us
Εξωτερικο και αυτο μαμα μονο φιμε μεμβρανες πισω φαναρια ΟΕΜ σκουρα βαμμενα η μασκα που εχει το σημα και κατω οι γριλλιες του προφυλακτηρα και led ταινιες στον προφυλακτηρα φωτο:0048k.jpg

Uploaded with ImageShack.us
dsc00314b.jpg

Uploaded with ImageShack.us
0009nx.jpg

Uploaded with ImageShack.us
Και εχουμε και συνεχεια.

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

ωρε αγιε βαλε να φαινονται κανονικα οι φωτογραφιες.....δεν βλεπουμε τιποτα!!!!!:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε η ωρα να παρουσιασω και εγω το δικο μου.

Passat 3b5 μοντελο 05/1998 με 88439 μιλια στο κοντερ.

Μοτερ το μικρο ακομα 1.6 8ν φωτο:

0069001.jpg

Ωραίο και περιποιημένο το passat σου !

μόλις είδα την παραπάνω φωτό ζαλίστηκα .... :shok:

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο το passat σου Σταύρο.Δεν νομίζω να υπάρχει άλλο τόσο καθαρό και περιποιημένο σαν το δικό σου με τόσα χρόνια στην πλάτη του.Μπράβο σου έτσι να συνεχίσεις.....:shok:

Link to comment
Share on other sites

μολις αποκτησα πληκρολογιο γιατι πριν με ειχε τιμωρια και ημουν μονο με το ποντικι....λοιπον ευγε ασπρε σιφουνα το μηχανοστασιο λαμπει ναι επισης ναι δεν το χω δει και καμια φορα βρωμικο...ολο καθαρο ειναι..αφου αναρωτιομουν οτι εκει δεν βρεχει...παρα μονο στη γειτονια μαλλον...μετα οι ασθητικες επεμβασεις ειναι μινιμαλ και ακολουθουν τις προδιαγραφες και δεν ξενιζουν στο ματι αλλα μαλλον δενουν το γλυκο θα ελεγα..καποια στιγμη οπου θα ποκτησει και μια διακριτικη αεροτομουλα θα ομορφυνει περισσοτερο ακομη και το πισω μερος..τα μαυρισμα τιντ οπου εχεις κανει στα φαναρια δενουν γαντι με τα φημε και τη μαυρη λωριδα στοπροφυλακτηρα,.....με λιγα λογια ειναι πολυ ομορφο και καλοσυντηρημενο για ενα αμαξι κιολας των ετων του οπου μαλλον εκει εχει σταματησει ο χρονος...

Link to comment
Share on other sites

Λευτερη οταν το βγαζεις 3 φορες την εβδομαδα και το εχεις συνεχεια κατω απο το γκαραζ που να λερωθει το καημενο γι αυτο το βλεπεις συνεχεια τοσο καθαρο.

Link to comment
Share on other sites

Mια φωτο απο το οργανακι και την βαση που εφτιαξα μονος μου φωτο:0059ol.jpg

Uploaded with ImageShack.us

και μια χιονισμενο φωτο:0001vg.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites

Επειδη εχω σκοπο να βαψω τα πλαστικα του αυτοκινητου θελω να μου πειτε στο πισω μερος τι να κανω αυτο:0086.jpg

Uploaded with ImageShack.us

η αυτο:0087y.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites

το πρωτο πιο μπανικο μου φαινεται!

Link to comment
Share on other sites

πιο αγριο πιο σπορ!το αλλο ειναι πιο κιριλε

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο και περιποιημένο το passat σου !

μόλις είδα την παραπάνω φωτό ζαλίστηκα .... :thumbsup:

+1 αν βάψεις και με σπρει της φωτιάς την πολλαπλή θα γίνει ακόμη πιο κουκλί

Link to comment
Share on other sites

Uploaded with ImageShack.us

0009nx.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Και εχουμε και συνεχεια.

και εγω συμφωνω για το πρωτο ,θα δενει και με τα μαυρα φαναρια πισω..

Link to comment
Share on other sites

Και οι φωτο με γυαλισμενα τα πισω φαναρια δειτε και τις προηγουμενες για να καταλαβετε την διαφορα:0002001.jpg

Uploaded with ImageShack.us

0001001.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites

Και ενα βιντεο ετσι για το χαβα:

http://www.youtube.com/watch?v=GQ-DgXC0W3Y

δεν θελω σχολια του τυπου ειναι αργο βαλε μοτερ 1.8Τ πολυ ακουγετε και τα λοιπα το βιντεο ειναι για το χαβα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=zV5r9IoajVk&NR=1

ουτε φορτηγο δεν κανει ετσι εκει μεσα...σαν διλιτρο group n κανει.....:whistling:

οσο για τα φαναρια,δεν μπορω να καταλαβω γιατι ηταν απο πριν πολυ σκουρα,ευγε:thumbsup: για την προσπαθεια

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Εκει μεσα οτι και να βαλεις ακουγετε διπλασια γιατι ειναι μεγαλο το κτιριο αν ακουσεις scania v8 με εξατμιση ελευθερας και οταν λεω ελευθερας εννοω σωληνα 120αρι θα τριξουν τα κοκκαλακια σου το passat δεν θα ακουγετε. Και μιας και μιλησα για scania παρε πως ακουγετε μεσα στο μαγαζι

http://www.youtube.com/watch?v=mWBc_El-inY&feature=related

Edited by stavros g
Link to comment
Share on other sites

Σημερα τοποθετησα και τις γριλιες στον προφυλακτηρα αλλα βαμμενες μαυρες διοτι ειχαν ξεφλουδισει βγηκε λιγο γυαλιστερο αλλα ειναι τελειο φωτο:

dsc00004tf.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc00005r.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Για πειτε γνωμες πως ειναι καλυτερο με μαυρες γριλιες η με ασημι?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.