Jump to content

Recommended Posts

Φοβερές οι ζάντες του συν-scirocco πανω στο passat σου. Αλλαξε ολο το αμαξι.
Επισης και εγω εχω παρατηρησει οτι με μεγαλυτερη ζαντα ιδιο αμαξι με το δικο μου κοπαναει λιγοτερο!.
Το scirocco τι διαμετρο φοραει τωρα?(για τις μαυρες λεω)

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω φιλε οσοι το εχουν δει εμειναν με ανοιχτο το στομα κοπαναει ελαχιστα λογω σκληρης αναρτησης το scirroco φοραει 18αρες απο rs4 απο κοντα ειναι πανεμορφες εχουν μπουρδελιαρα περλα μεσα μια κοντινη φωτο απο το scirroco το οποιο εχω ερωτευτει παραφορα 

97085445525538650385352.jpg
 
Uploaded with ImageShack.us
Edited by stavros g
Link to comment
Share on other sites

Τα δυο μωρα ιταλιδα και γερμανιδα το κρανος ειναι και για τα δυο στη γερμανιδα το φοραω για καμια αναβαση και στην ιταλιδα για προστασια

57678145646400071841705.jpg
 
Uploaded with ImageShack.us
Link to comment
Share on other sites

Καινουρια βελτιωσουλα ομορφιας carbon σε ολες τις ξυλινες επενδυσεις μονος μου το εντυσα 

05760f.jpg
 
Uploaded with ImageShack.us
0574d.jpg
 
Uploaded with ImageShack.us

Αυριο περισσοτερες φωτο γιατι δεν τελειωσα ακομη.

Link to comment
Share on other sites

Πια βρωμα ρε πας καλα ??? ετσι ειναι μονο κατι λεκεδες απο τις ερωτικες μου περιπτυξεις με τα γκομενακια εχει ακου εκει βρωμα .

Link to comment
Share on other sites

ποια βρωμιά; ,σκιές είναι που κάνεις το υφασμα λόγω φωτισμού ,λαμπικο το αμάξι ,κουκλα έξω και μέσα ,να το χαίρεσαι !

 

οι ασημένιες ζάντες του πάνε μακράν περισσότερο ! :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Το αμαξι θα γινει οπως ειπα θα γινει clear look θα βαφτουν τα μαυρα τα πλαστικα ασημι και θα βαφτει ο ουρανος και οι καθρεφτες μαυρο γυαλιστερο. επισης μου ηρθε η ιδεα να βαλω τα φτερα απο audi a4 allroad να φουσκωσει λιγακι. που θα ερθεις γιαννενα ? ασε μαλλον θα σε προλαβω λογικα θα κατεβω λαρισσα μεχρι τις 25 ιουνιου θα σου στειλω πμ να πιουμε καφε.

http://www.looniticz.com/projekti3/passat_3b_207.jpg ειδα αυτο το τερας και μου ηρθε η ιδεα

 

θα το δουν ο Acidarrow και ο αδερφός του και θα το βάλουν μέσα να ξεκινήσει το project!

Πια βρωμα ρε πας καλα ??? ετσι ειναι μονο κατι λεκεδες απο τις ερωτικες μου περιπτυξεις με τα γκομενακια εχει ακου εκει βρωμα .

Ερωτικές περιπτύξεις!Λιώνω!!!!!Πέρνα τα με carpex να καθαρήσουν και νοικιασε μια γκαρσονίερα θα στραβολαιμίασεις!

Link to comment
Share on other sites

θα το δουν ο Acidarrow και ο αδερφός του και θα το βάλουν μέσα να ξεκινήσει το project!

Ενα μηνακο να το παρω δεν θελω τιποτα...μονο τα ανταλλακτικα...

Link to comment
Share on other sites

 

Ερωτικές περιπτύξεις!Λιώνω!!!!!Πέρνα τα με carpex να καθαρήσουν και νοικιασε μια γκαρσονίερα θα στραβολαιμίασεις!

Θαναση γουσταρουν passat τι να κανω ασε που το αμαξι ειναι πολυ σκληρο και δν κουνιεται καθολου οποτε δεν με καταλαβαινουν εκει που ειμαι στις ερημιες αναμμενος που να τρεχω για σπιτι ασε που τραβαω τα καθισματα μπροστα και γινεται κρεβατοκαμαρα τουλαχιστον δεν παρατηρουν τους λεκεδες γιατι θα φαω κανα βρωμοξυλο...

Ενα μηνακο να το παρω δεν θελω τιποτα...μονο τα ανταλλακτικα...

Εγω περιμενω κατι λεφτα και θα παω να παρω τα φτερα απο το α4 απλα θελει κοψιμο η λαμαρινα απο μεσα βαλτα και εσυ να ειμαστε οι 2 και μοναδικοι στην ελλαδα !!!

Edited by stavros g
Link to comment
Share on other sites

Θελω bluepolo να μου δινει τα εργαλεια και 20 πιτογυρα για μεζε με την μπυριτσα...και για να δεις τι τεχνη θα βαλω να ξες θα φοραω κοντοκαβαλο...

Link to comment
Share on other sites

Σημερα ολοκληρωθηκε το project με ποιο πολλες λεπτομεριες και εβαλα και στο καπακι μπαταριας στο κινητο οι φιλοι μου που εμαθαν τι κανω ανυπομονουν να το δουν 

0578m.jpg
 
Uploaded with ImageShack.us
0581a.jpg
 
Uploaded with ImageShack.us
0579l.jpg
 
Uploaded with ImageShack.us


Θελω bluepolo να μου δινει τα εργαλεια και 20 πιτογυρα για μεζε με την μπυριτσα...και για να δεις τι τεχνη θα βαλω να ξες θα φοραω κοντοκαβαλο...

Για να δω ποτε θα ξεκινησεις μετα θελουμε ζαντες 20αρες και στο φαρδος να ειναι 10αρες με 255 λαστιχο.



Accidarow διαβασε εδω πως τα εβαλε ειναι απο το passatworld στο οποιο ειμαι και γραμμενος 

http://www.passatworld.com/forums/76-showroom/331426-passat-3b-20-3-month-built-not-bought-story.html

Link to comment
Share on other sites

Ωραια η πασσαταρα ρε φιλε με τα ανθρακονηματα...να δω ποτε θα μου ερθουν τα υπολοιπα να ξεκινησω εσωτερικο...

 

ψοφαω για τετοιες δουλειες φιλε...γα...δι τζοκερ...θα μου κατσει δεν θα μου κατσει?

Edited by Acidarrow
Link to comment
Share on other sites

Θελω bluepolo να μου δινει τα εργαλεια και 20 πιτογυρα για μεζε με την μπυριτσα...και για να δεις τι τεχνη θα βαλω να ξες θα φοραω κοντοκαβαλο...

θα πεταμε κερματα δηλαδη στη χαραδρα να πραγματοποιηθουν οι ευχες μας?:D

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω αδερφε αλλα ταλαιπωρηθηκα παρα πολυ και εκαψα και τα χερια μου με το πιστολακι και ακομα δεν τελειωσα θελω να βαλω εκει που εχει τα tweetarakia στις πορτες μπροστα και στο ταμπλο στα πλαινα που ανοιγουν και εχει την ασφαλειοθηκη μεσα.



θα πεταμε κερματα δηλαδη στη χαραδρα να πραγματοποιηθουν οι ευχες μας? :D

χαχαχαχαχα μπα με κερματα δεν πραγματοποιουνται οι ευχες...

Link to comment
Share on other sites

Acid να τον έχεις χτενίσει..μην παίρνουμε τζάμπα μάτι και είναι ατημέλητος !!!

Link to comment
Share on other sites

Πια βρωμα ρε πας καλα ??? ετσι ειναι μονο κατι λεκεδες απο τις ερωτικες μου περιπτυξεις με τα γκομενακια εχει ακου εκει βρωμα .

 

χαχα ωραίος ρε φίλε!! Αυτά είναι!! Οι χαρές του μεγάλου αυτοκινήτου όποτε προκύψει τέτοιου είδους θέμα!!!!

 

Πάντως είναι πολύ προσεγμένο, να το χαίρεσαι..!!!

 

Υ.Γ. Με το καρμπόν το ξύλινο λεβιέ ταχυτήτων μοιάζει ξένο σώμα, θέλει αλλαγή.

Edited by ACE2007
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.