Jump to content
meltemie

Αngel Eyes για Passat

Recommended Posts

Καλησπερα και από εμένα. Είμαι καινούργιος στο Forum, καθώς μόλις αγόρασα ενα Pasat CC 1.8T. Να ρωτήσω γιατί χάθηκα, που μπορώ να βρώ angel eyes για το δικό μου, πρέπει να αγοράσω ολο το φωτιστικό σώμα, ή να αλλάξω μονο το φανάρι, το κομάτι δήλαδη μέσα που είναι το angel eyes. Αν τα πάρω από eBay πού μπορώ να τα βάλω?

Ευχαριστώ πολύ.

Καταρχάς φίλε μου καλωσόρισες στο forum και καλορίζικη η πασσαταρα σου !Είμαι σίγουρος οτι έκανες την καλύτερη επιλογή!Τώρα όσον αφορά τα angel eyes δεν νομίζω να έχουν βγεί για το CC κιόλας!Μάλλον θα πρέπει να περιμένεις(στο e-bay πάντος κοίταξα και δεν υπάρχουν).Μία ερώτηση :Στο CC σου δεν έχεις ξένον?Γιατί άμα έχεις κράτα τα.Λοιπόν και πάλι σου εύχομαι καλοτάξιδο! ;)

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς φίλε μου καλωσόρισες στο forum και καλορίζικη η πασσαταρα σου !Είμαι σίγουρος οτι έκανες την καλύτερη επιλογή!Τώρα όσον αφορά τα angel eyes δεν νομίζω να έχουν βγεί για το CC κιόλας!Μάλλον θα πρέπει να περιμένεις(στο e-bay πάντος κοίταξα και δεν υπάρχουν).Μία ερώτηση :Στο CC σου δεν έχεις ξένον?Γιατί άμα έχεις κράτα τα.Λοιπόν και πάλι σου εύχομαι καλοτάξιδο! :thumbsup:

Ευχαριστώ πολύ. Το αυτοκίνητο πράγματι είναι παρα πολύ καλό. οχι δεν έχει Xenon, εγώ βρήκα στο ebay καποια που είναι μονο το κοματι μέσα στο φωτιστικό. και να τα πάρω δεν ξέρω που και ποιός μπορεί να τα τοποθετίσει αυτά.Μάλλων θα περιμένω να βγεί κατι.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Ξερω μαγαζι που κανει τετοιες τοποθετησεις. Και μαλιστα βαζει angel eyes σε σχεδόν ολους τους τυπους φαναριών!

Αν θέλεις μου το στέλνεις σε privet στο pith67@gmail.com. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.