Jump to content
poen

Golf 5 V Style Front Lip

Recommended Posts

εγω εκανα μια προσπαθεια ακομη και του εστειλα ενα μαιλ οπου του ζητω να μου στειλει φωτογραφιες actual απτο σποιλερ και απτα πλευρα του στο πως ειναι και καθονται.και ξεκαθαρα δεν παω για το αυθεντικο!λοοκ και πολυ του ειναι..ο οποιος δεν απαντα..

μετα βρηκα το ποιο κατω οπου οι φωτο ειναι απτα μελη που το βαλανε και το αγορασανε ηδη

to magazi http://www.baysonr.com/default.asp

o αλλος ειναι ο ποιο κατω με πολυουθερανη.

οι αλλοι αγοραζουν και ολοι εχουν μεινει ευχαριστημενοι με την ποιοτητα και το πως ταιριαζει και καυεται πανω στο αμαξι

car3.jpg

car2.jpg

car.jpg

4559980160_c635343066_o.png

4559350753_1f44b3ce93_o.png

κανει 115 αγορα αλλα δεν εχω ρωτησει μεταφορικα ακομη

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

εγω εκανα μια προσπαθεια ακομη και του εστειλα ενα μαιλ οπου του ζητω να μου στειλει φωτογραφιες actual απτο σποιλερ και απτα πλευρα του στο πως ειναι και καθονται.και ξεκαθαρα δεν παω για το αυθεντικο!λοοκ και πολυ του ειναι..ο οποιος δεν απαντα..

μετα βρηκα το ποιο κατω οπου οι φωτο ειναι απτα μελη που το βαλανε και το αγορασανε ηδη

to magazi http://www.baysonr.com/default.asp

o αλλος ειναι ο ποιο κατω με πολυουθερανη.

οι αλλοι αγοραζουν και ολοι εχουν μεινει ευχαριστημενοι με την ποιοτητα και το πως ταιριαζει και καυεται πανω στο αμαξι

κανει 115 αγορα αλλα δεν εχω ρωτησει μεταφορικα ακομη

πάντως απ' ότι βλέπω κι εδώ υπάρχει θέμα ... δεν κάθεται καλά και όπως θα έπρεπε πάνω στις γραμμές :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

παιδια κ εγω που το εχω βαλει μην φανταστειτε οτι καθετε και πολυ καλα, ενα ψευτοπλαστικο ειναι που ουτε καν κουμπονει στην ποδια και αφηνει κενο.. απλα το τελικο αποτελεσμα ειναι πολυ καλο.. το κακο στην εμφανιση ειναι οτι επειδη κανει γωνια οτι χρωμα και να το βαψεις θα εχεις διαφορα με το χρωμα του προφυλακτηρα, ενω στην μεση το χρωμα ειναι καρφι στις γωνιες διαφερει λες και το εκανες αλλο χρωμα!!!

δειτε τι εννοω.. eis0255.jpg

Link to comment
Share on other sites

Θα θελα να ακούσω μια τιμή για ίδιο με το original ομώς κ καλό πλαστικό ABS κι όχι πολυεστέρας κλπ κ να χω προβλήματα...

Οπότε ας πέσει η τιμή με αποστολή κ βλέπουμε,αν είναι καλή ίσως πάρει κι ένας φίλος...

Link to comment
Share on other sites

ισως εχω καλα νεα σε λιγο καιρο αναφορικα με το ed30 lip ρεπλικα.θα σας εχω ενημερους

Link to comment
Share on other sites

ισως εχω καλα νεα σε λιγο καιρο αναφορικα με το ed30 lip ρεπλικα.θα σας εχω ενημερους

τασο περιμενουμε νεα πως κ πως !!!!

Link to comment
Share on other sites

κοιταξτε μηπως βρειτε κανενα οεμ μεταχειρο και καλο.και αφηστε τα πειραματα.εγω το βρηκα και οεμ και βαμενο μαυρο και το ειχα παρει.ειδα φιλου απο e bay look ed30..kai to fitment ητανε για κλαμματα..αν το δεις διπλα διπλα με το γνισιο δεν εχουν σχεση ουτε σε διαστασεις ουτε στους αρμους εκει που κουμπωνει.επησεις επηδη οπως ειπε ο φιλος Αλεξης ποιο πανω καποια στιγμη επηχειρησαμε να παρουμε το πισω κομματι του ρ32..πραγματικα ηθελε πολυ δουλεια για να γινει σωστο..εχετ υπ οψην οτι το e bay συνηθως βαζουν φοτο απο τα οεμ κοματια για να προσελκυσουν πελατες οποτε μην νομιζεται οτι αυτο που θα παραλαβετε θα ειναι οπως αυτο που βλεπετε..αυτη ειναι η γνωμη μου παιδια απο προσφατη εμπειρια..εσεις αποφασιζετε!

ετσι ειναι καλυτερΑ.... ΟΕΜ μεταχ...το ρ32 ηταν αποτυχια δυστηχως....ενω στη φοτο φαινοταν ωραιο εφαρμογη ηταν οτι ναναι...

Link to comment
Share on other sites

τελικα πανο αγορασα votex απτην αμερικη απτην abs που ανεφερεσ ποιο πανω,οταν ερθει θα ποσταρω εντυπωσεις...

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

χαχαχ εχουν περασει κατι μηνες...απο τοτε...τελικα εγω συνολικα πηρα 2...ενα βοτεχ στην αποθηκη εις αγγλια και ενα εντισιον 30 που το φοραει το γκολφακι τωρα

Link to comment
Share on other sites

oxi λογω λαθος διεθυνσης....ειχα πληρωσει με την πιστωτικη της γυναικας και πηγε αγγλια σε σπιτι που νοικιαζουν πλεον και τον εχει στην αποθηκη...τοτε δεν ειχα βρει φτηνα μεταφορικα τωρα βρηκα ενα που εχει φορτηγο και ερχεται 2 φορες τον μηνα απο αγγλια κερκυρα και σου φερνει οτι ζητησεις και το σκεφτομαι....

Link to comment
Share on other sites

ναι σκεψου οτι δεν συνεφερε να τον φερω παρα να παρω καινουργιο!!!τελοςπαντων....παντως δεν ξερω δεν με εχει πεισει οτι ακομη και αυτο που εχω μπροστα σαν λοοκ επετειακο ειναι το ποιο ομορφο για αυτο το αυτοκινητο...ψαχνομαι και εγω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.