Jump to content
pangeras

Scirocco 1.4 Tsi

Recommended Posts

Γεία χαρά και απο έμενα και καλώς σας βρίσκω καθώς είμαι καινούργιος σ'αυτή την υπέροχη κοινότητα!

Λοιπόν, απο Κύπρο είμαι, και έκλεισα πριν λίγες μέρες το δικό μου Ρόκκο! Το έκλεισα λοιπόν 1.4, το 160ρι, άσπρο στο χρώμα, με έξτρας Park Distance Control, Cruise Control, Bluetooth και το Sports Pack...σε ένα μήνα θα το έχω κοντά μου!

δεν είμαι οικονομικά ευκατάστατος, και ούτε και ανεξάρτητος, γι'αυτό αν και ήθελα το 2.0 και λαχανί συμβιβάστηκα στο 1.4 λευκό..αυτό που ήθελα να ρωτήσω επειδή το αυτοκινήτο ήταν ήδη σε παραγγελία είναι τι ακριβώς περιέχει το Sports Pack..και αν θεωρείται καλή επιλογή το γεγονός ότι μεταξύ Sports Pack και των 18'' Interlagos, επέλεξα το πακέτο..

το περιμένω πως και πως καθώς εκπληρώνεται ένα όνειρο μου με αυτό το αμάξι!τώρα έχω ενα Golf 4 1.4..σίγουρα καμμία σχεση έτσι;περιμένω τις απαντήσεις σας!

Edited by pangeras
Link to comment
Share on other sites

φίλε καλόρίζικο το rocco σου -

μην έχεις καμία αμφιβολία ,το αυτοκινητο είναι πολύ όμορφο,σπορ και γρήγορα και σίγουρα δεν έχει καμία

σχέση με το golf το iv το 1,4 -

όσο για το πακετο είναι θέμα προτεραιοτήτων-τι ακριβως περιλαμβάνει το sport πακέτο ουτε εγω ξέρω-

στο κάτω κάτω αργότερα του βάζεις και 18αρες:goodjob:

με το καλο να το παραλάβεις!

Edited by DIMIV
Link to comment
Share on other sites

ζαντες αλλο σχεδιο donington με 235 λαστιχο, αντι για 225

μαυρο ουρανο αντι για ασπρου-γκρι

πισω τζαμια φιμε

δερματινα-αλκανταρα καθίσματα και τεμπέλη

μαυρους αεραγογους αντι για νικελ

σπορ πεταλιερες αντι για μαυρα απλα

αυτα ειναι τα βασικα, δε θυμαμαι κατι αλλο

καλοριζικος.

Link to comment
Share on other sites

ζαντες αλλο σχεδιο donington με 235 λαστιχο, αντι για 225

μαυρο ουρανο αντι για ασπρου-γκρι

πισω τζαμια φιμε

δερματινα-αλκανταρα καθίσματα και τεμπέλη

μαυρους αεραγογους αντι για νικελ

σπορ πεταλιερες αντι για μαυρα απλα

αυτα ειναι τα βασικα, δε θυμαμαι κατι αλλο

καλοριζικος.

χίλια ευχαριστώ! ναι έχεις δίκιο DIMIV! αν δω και δεν μου κάνουν βάζω τις 18αρες αργοτερα!

Link to comment
Share on other sites

Έχω μια απορία και την πεταω Εδώ μέσα. Τι τελικη έχει το συγγεκριμενο αμάξι μαμά; Άκουσα 250 και μου φάνηκε κάπως.

Link to comment
Share on other sites

Στο κοντερ τα 250 τα αγγιζει το scirocco σε κατηφορα . Στο gps οταν εισαι στα 250 στο κοντερ δειχνει 232-236Km/H , 235 εχω δει και στο golf σε κατηφορα με ανοιγμα απο 4η-5η .... Μετα τα 180-190 απλα κατεβαινει αργα η βελονα ... Εκει αναλαμβανουν τα 2.0

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.