Jump to content
damarlakisat

Golf 4,5 - Χαμήλωμα (Ελατήρια, Λύσεις Κλπ )

Recommended Posts

Δεν με ενδιαφερει η αληθεια ειναι τα νουμερα μιας και το βλεπω στο δρομο,οτι στα 30.000χλμ ειναι τρενο.

Ουτε τριξιματα ουτε βαρκιασματα τιποτα.

Τωρα το 89% στην αναρτηση,μην λαμβανεις ως παραδειγμα εμενα,που αλλαζω τακακια στα 19.000 και λαστιχα καθε 6 μηνες????

Η χρηση που του γινεται ειναι,Hardcore????????????

Αν για χψ λογο την αλλαζα;;θα ξαναεβαζα την ιδια.

Με 249 ευρω ευρω,εχω ενα αξιοπρεπεστατο αμαξι σε στησιμο????

Link to comment
Share on other sites

Εγινε η παραγγελία για ta technix ελπίζω να μου αρέσουν ευχαριστώ παίδες για τη βοήθεια!

Link to comment
Share on other sites

Περιμενω εντυπωσεις.

Δωσε μεγαλη προσοχη στην ρυθμιση,και κανε μια καλη ευθυγραμμηση????

Πιστευω θα τα χαρεις????

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να γνωρίζετε πως αν χαμηλωσετε πολυ το αυτοκινητο μετα ΔΕΝ θα στριβει το ιδιο καλα με πριν.ε?????

δε νομιζω να ισχυει  αυτο χρονη. το ειχα 3.5 ποντους, το πηγα 5 και τωρα το κατεβασα αρκετα με kw variant.το ειδες στην πανελληνια. το στιψιμο που εχει τωρα δεν το ειχα ποτέ

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να γνωρίζετε πως αν χαμηλωσετε πολυ το αυτοκινητο μετα ΔΕΝ θα στριβει το ιδιο καλα με πριν.ε?????

Ουτε εγω νομιζω οτι ισχυει αυτο.

Ειμαι στους 4.5 ποντους κατω,και απο στριψιμο εχει περασει σε αλλο λεβελ????????

Link to comment
Share on other sites

οταν σιγουρευτειτε να μου πειτε! ;)

Εγω σιγουρευτεί φιλε,οτι το μονο που μου λειπει ειναι γκαζι,για να ανεβαινω οπως κατεβαινω.

Το μωρο μου σε χθεσινες ερωτικες περιπετειες,εδωσε περιπου το 70-75%,και νομιζω οτι η αναρτηση και το χαμηλωμα παιζουν τεραστιο ρολο????

http://youtu.be/KWIDyfnTsQk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χρήστο;; Στο τελος του βίντεο ακούγεται ενα : ωχχ

Χαχααα δικό σου ή του μερακλή συνοδηγού;;

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χρήστο;; Στο τελος του βίντεο ακούγεται ενα : ωχχ

Χαχααα δικό σου ή του μερακλή συνοδηγού;;

Sent from my iPhone using Tapatalk

Του συνοδηγού ειναι,ο βασιλακης τα ειδε κωλυωμενα????????????

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες η ανάρτηση μπήκε πάνω στους -5πόντους και οι πρώτες εντυπώσεις είναι πολύ καλές.Το 4ρι έδεσε αρκετά,πολύ καλή συμπεριφορά στις στροφές χωρίς κοπανήματα στις ανωμαλίες του δρόμου,άψογο βίδωμα τις μούρης στις γρήγορες στροφες γενικά μου αρέσει πολύ.Ο χρόνος θα δείξει για την αξιοπιστία αλλα όπως μου είπε και ο αναρτησάς η technix για τα χρήματα τους και όχι μόνο είναι απίστευτη επιλογή vfm!.thanks passatoukos την ενημέρωση και την απάντηση σου στο δίλημα μου!

Edited by alex_mk4
Link to comment
Share on other sites

Τιποτα αλεξ,ημουν στο διλλημα σου,διαβαζωντας και ακουγωνταςακομα και απο τον ιδιο μου τον πατερα,οτι με 270 βαζεις καλη αναρτηση σε ποδηλατο οχι σε αμαξι.

Και οταν μπηκε μεσα μου ξεκινησε τα κινεζικα.

Εγω φιλε με 270 ευρω εχω αυτο που ηθελα,σφυξιμο,ανεση,και χαμηλωμα.

Καλα χιλιομετρα,και σκιστες,τους εχω πιει το αιμα????????????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.