Jump to content
kouliss

Πανελλήνια Συνάντηση 2011

Recommended Posts

Και εγω μεσα + :thumbsup: 2πλο κρεβατι 2 διανυκτερευσεις 25 + 26 μαρτιου

Και σε ολα μεσα

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχαχαχα... κάποιος θα κοιμηθεί στην μπανιέρα!!!!

καθωτι φιλοζωος το γατακιυπαρχει ακομα....

οχι στην μπανιερα ρε παιδια!θα σκευρωσω απο την υγρασια!!!!

λοιπον ακολουθουν διευκρινησεις για εσας τους πονηρους.....

μεσα +1

2 διανυκτερευσεις

1 2πλο κρεβατακι να τεντωσουμε τον ερωτα μας!!!

σε ολα τα σκηνικα υπολογιστε μας

και μπλουζακι δεν θελω!!!

τωρα να δω τι σχολιο θα κανετε χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

καθωτι φιλοζωος το γατακιυπαρχει ακομα....

οχι στην μπανιερα ρε παιδια!θα σκευρωσω απο την υγρασια!!!!

λοιπον ακολουθουν διευκρινησεις για εσας τους πονηρους.....

μεσα +1

2 διανυκτερευσεις

1 2πλο κρεβατακι να τεντωσουμε τον ερωτα μας!!!

σε ολα τα σκηνικα υπολογιστε μας

και μπλουζακι δεν θελω!!!

τωρα να δω τι σχολιο θα κανετε χαχαχα

Καλα καλα εεεελα εσυ στη εκδρομη :whistling::whistling::whistling: ( καλου κακου βαλε και καμμια καρεκλα πισω απο την πορτα του δωματιου :laugh::laugh::laugh::lol::lol: )

Link to comment
Share on other sites

αφού θα έρθετε από τα χωράφια μας θα έρθω να σας δω και να σας γνωρίσω από κοντά.

μπλουζάκι επετειακό δεν θέλω.

λόγο υποχρεώσεων θα σας δω μόνο στο συνέδριο. :flowers:

Link to comment
Share on other sites

δεν πιστεύω ο σωτηράκης που πήρε τα λεφτά να τα ήπιε όλα σε johnnie walker ή να τα έχει για λουλούδια στα μπουζούκια???

παρακαλώ να προστεθώ στην λίστα άμεσσα...χαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Καλα καλα εεεελα εσυ στη εκδρομη :whistling::whistling::whistling: ( καλου κακου βαλε και καμμια καρεκλα πισω απο την πορτα του δωματιου :whistling::roadrage::roadrage::lol::lol: )

Μητσακο ελα εσυ και θα εισαι διπλα μου και ουτε η καρεκλα δεν σε σωνει.Απο την μπαλκονοπορτα θα μπω.

Link to comment
Share on other sites

Μητσακο ελα εσυ και θα εισαι διπλα μου και ουτε η καρεκλα δεν σε σωνει.Απο την μπαλκονοπορτα θα μπω.

Δημητρη οπως καταλαβαινεις.....δε γλυτωνεις με τιποτα :thumbsup::tongue::laugh::laugh:

Link to comment
Share on other sites

Δημητρη οπως καταλαβαινεις.....δε γλυτωνεις με τιποτα :thumbsup::tongue::laugh::laugh:

σα δε ντρεπεσται αλητηριοι καλα δεν με ξερετε καλα φυλαχτηται!!!!

εγω ειμαι νιντζα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον,

εγω μεσα σε ολα εκτος απο το δωματιο του ξενοδοχειου.....

και μπλουζα αλλα πως θα βρω το μεγεθος???

σε ποιον πληρωνω???

Link to comment
Share on other sites

2 μπλουζακια της συναντησης παρακαλω........

ενα medium και ενα smol.....!

εστειλα και σχετικο πμ...ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά κι εγώ μέσα!!!

Μέσα σε όλες τις εκδηλώσεις και 3 μέρες διανυκτέρευση!

Αναμένω τον svoura να μας πει αν θα έρθει, για να γράψω τι δωμάτιο θέλουμε!

Η επετειακή μπλούζα βέβαια για να μου κάνει πρέπει τη κάνετε σε XL :roadrage::notfair::pic:

Εννοια σου θα σου φερθουμε με το γαντι :(:rolleyes:B)

p.s. Εντος των ημερων θα ενημερωσω για την εκδρομη

Λοιπόν έπειτα και απο τη σημερινή συμφωνία με τον Svouras θα πάρουμε 2 κρεβάτια - δίκλινο, όπως πάντα:

ta6ape: 3 ημέρες διανυχτέρευση (25/3/2011 μέχρι 28/3/2011 πρωί), με συμετοχή σε όλες τις εξόδους + φαγητά, και με επετειακό μπλουζάκι σε XL.

Svouras: 2 μέρες διανυχτέρευση (25/3/2011 μέχρι 27/3/2011 πρωί) με συμετοχή σε ...... ( θα μου πει λεπτομέρειες αύριο και θα κάνω edit)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έπειτα και απο τη σημερινή συμφωνία με τον Svouras θα πάρουμε 2 κρεβάτια - δίκλινο, όπως πάντα:

ta6ape: 3 ημέρες διανυχτέρευση (25/3/2011 μέχρι 28/3/2011 πρωί), με συμετοχή σε όλες τις εξόδους + φαγητά, και με επετειακό μπλουζάκι σε XL.

Svouras: 2 μέρες διανυχτέρευση (25/3/2011 μέχρι 27/3/2011 πρωί) με συμετοχή σε ...... ( θα μου πει λεπτομέρειες αύριο και θα κάνω edit)

Και επειδη σβουριζω με πολλα bar :hyper::lolu: ολα αυτα που ειπε ο Αντωνης + με συμετοχή σε όλες τις εξόδους + φαγητά, και με επετειακό μπλουζάκι σε L. (εχω μπει στο πλυσιμο :whistling: )

Δημητρακη το νου σου :whistling::whistling::thumbsd::D

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Και επειδη σβουριζω με πολλα bar :hyper::lolu: ολα αυτα που ειπε ο Αντωνης + με συμετοχή σε όλες τις εξόδους + φαγητά, και με επετειακό μπλουζάκι σε L. (εχω μπει στο πλυσιμο :thumbsup: )

Δημητρακη το νου σου :whistling::whistling::goodjob::goodjob:

μπηκες στο πλυσημο?ποτε ρε πανο και δεν πηραμε χαμπαρι?

χαχαχα 2 αγοραροι στο ιδιο δωματιο?

το νου σας... αφρολουτρο παρτε μαζι οχι σαπουνι!!!!!!

Edited by GraveDigger
Διόρθωση bb-code
Link to comment
Share on other sites

μπηκες στο πλυσημο?ποτε ρε πανο και δεν πηραμε χαμπαρι?

χαχαχα 2 αγοραροι στο ιδιο δωματιο?

το νου σας... αφρολουτρο παρτε μαζι οχι σαπουνι[/size]!!!!!!

νατα μας αρχισαμε τις πλακιτσες εεεε δμητρακη???? :thumbsup: Για....κατσε να το πω στον γιαννη :goodjob::hyper::goodjob:

Link to comment
Share on other sites

Μητσακο ελα εσυ και θα εισαι διπλα μου και ουτε η καρεκλα δεν σε σωνει.Απο την μπαλκονοπορτα θα μπω.

καλα βρε βρουτε και συ?????? οφθαλμος αντι οφθαλμου????? ντροπη

Δημητρη ελα διπλα μας και δεν υποσχομαι τιποτα

και οπως ηταν φυσικο θα ερθουμε και μεις ... Θεου & μικρης θελωντος.

Chrismht +1 , 2κλινο 1 κρεβάτι, 2 διανυκτερεύσεις (25-26/3), Βραδινή Έξοδος Παρασκευής ΝΑΙ, Συνεδρίαση ΝΑΙ , Βραδινό Γεύμα Σαββάτου ΝΑΙ , Βραδινή Έξοδος Σαββάτου ΝΑΙ, Επετειακή Μπλούζα XL

και φυσικα

Koymparos, 1κλινο, 2 διανυκτερεύσεις (25-26/3), Βραδινή Έξοδος Παρασκευής ΝΑΙ, Συνεδρίαση ΝΑΙ , Βραδινό Γεύμα Σαββάτου ΝΑΙ , Βραδινή Έξοδος Σαββάτου ΝΑΙ. Το νου σας μην μου πειραξετε το κουμπαρο.....

Link to comment
Share on other sites

καλα βρε βρουτε και συ?????? οφθαλμος αντι οφθαλμου????? ντροπη

Δημητρη ελα διπλα μας και δεν υποσχομαι τιποτα

και οπως ηταν φυσικο θα ερθουμε και μεις ... Θεου & μικρης θελωντος.

Chrismht +1 , 2κλινο 1 κρεβάτι, 2 διανυκτερεύσεις (25-26/3), Βραδινή Έξοδος Παρασκευής ΝΑΙ, Συνεδρίαση ΝΑΙ , Βραδινό Γεύμα Σαββάτου ΝΑΙ , Βραδινή Έξοδος Σαββάτου ΝΑΙ, Επετειακή Μπλούζα XL

και φυσικα

Koymparos, 1κλινο, 2 διανυκτερεύσεις (25-26/3), Βραδινή Έξοδος Παρασκευής ΝΑΙ, Συνεδρίαση ΝΑΙ , Βραδινό Γεύμα Σαββάτου ΝΑΙ , Βραδινή Έξοδος Σαββάτου ΝΑΙ. Το νου σας μην μου πειραξετε το κουμπαρο.....

Ηρθε κ η δικη μου ωρα !!!

Passatebos +1, 2κλινο 1 κρεβατι , 2 διανυκτερευσεις (25-26/3) βραδινη εξοδο Παρασκευης ΝΑΙ ,συνεδριαση ΝΑΙ, βραδινο γευμα Σαββατου ΝΑΙ , βραδινη εξοδο Σαββατου ΝΑΙ , επετειακες μπλουζες 2 (1L κ 1L γυναικεια)

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!!!!!!! Κ για να μην το ξεχασω ο κουμπαρος ειναι υπο την προστασια μου.....

Και η μικρη θα θελει κ ο Θεος θα θελει ολοι θα θελουν !!!!!!!!!!

Edited by passatebos
Link to comment
Share on other sites

Ηρθε κ η δικη μου ωρα !!!

Passatebos +1, 2κλινο 1 κρεβατι , 2 διανυκτερευσεις (25-26/3) βραδινη εξοδο Παρασκευης ΝΑΙ ,συνεδριαση ΝΑΙ, βραδινο γευμα Σαββατου ΝΑΙ , βραδινη εξοδο Σαββατου ΝΑΙ , επετειακες μπλουζες 2 (1L κ 1L γυναικεια)

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!!!!!!! Κ για να μην το ξεχασω ο κουμπαρος ειναι υπο την προστασια μου.....

Και η μικρη θα θελει κ ο Θεος θα θελει ολοι θα θελουν !!!!!!!!!!

μ αρεσεις στο εχω πει?????? Κοσμα τα δωματια διπλα διπλα οπως καταλαβες....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!

Να σημειωθεί ότι ο αριθμός με τα δεσμευμένα δωμάτια πλησιάζει το όριο του. Έτσι όσοι επιθυμούν να έλθουν και δεν έχουν ήδη πληρώσει θα πρέπει να έλθουν σε επαφή για να προχωρήσουμε την κράτηση.

Παρόλο που ο αριθμός των δεσμευμένων δωματίων θα συμπληρωθεί όσοι άλλοι θέλουν καλό είναι να επικοινωνήσουν μαζί μου για να μπορέσω να μάθω εάν το ξενοδοχείο έχει επιπλέον δωμάτια.

Τονίζω ότι μέχρι και την Πέμπτη θα πρέπει να έχουν ενημερώσει όσοι θέλουν αναμνηστική μπλούζα καθώς θα παραγγελθούν την Παρασκευή, ώστε να τα έχουμε στην εκδρομή.

Μπορείτε να στείλετε τα χρήματα είτε μέσω τραπέζης είτε στην συνάντηση της Πέμπτης.

Ευχαριστώ,

Κοσμάς.

Link to comment
Share on other sites

stavros mk#4+ chris polo gti 2κλινο 2 κρεβατια 1 διανυκτερευση παρασκευης

βραδυνη εξοδο παρασκευης ναι

συνεδριαση ναι

για γευμα και εξοδο σαββατο βραδυ δεν ξερω ακομα.

Link to comment
Share on other sites

μ αρεσεις στο εχω πει?????? Κοσμα τα δωματια διπλα διπλα οπως καταλαβες....

Σ αρεσω ;;; Κ δεν εχεις πει τπτ τοσο καιρο ;;; Θα περασουμε καλα δλδ τον Βολο !!!!!

Κοσμα αν μας βαλεις διπλα διπλα θα σε κερναω σουβλακια κ τσιπουρα ολο το 3ημερο !!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σ αρεσω ;;; Κ δεν εχεις πει τπτ τοσο καιρο ;;; Θα περασουμε καλα δλδ τον Βολο !!!!!

Κοσμα αν μας βαλεις διπλα διπλα θα σε κερναω σουβλακια κ τσιπουρα ολο το 3ημερο !!!!!!!!!!!!!!!!

εμενα θα με "κερασει" κατι????

Link to comment
Share on other sites

Να δηλώσω κι εγωωωω??

lilian_tsi + 1 - 2 διανυκτερευσεις 25 + 26 μαρτιου

Βραδινη εξοδο Παρασκευης ΝΑΙ

Συνεδριαση ΝΑΙ

Βραδινο γευμα Σαββατου ΟΧΙ

Βραδινη εξοδο Σαββατου ΝΑΙ

Επετειακη μπλουζα ΝΑΙ - Νούμερο Μ - ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ.

Τα χρήματα αύριο στην συνάντηση...

Πατρίδαααα σου έρχομαστε !!! :huh:

Link to comment
Share on other sites

εμενα θα με "κερασει" κατι????

και μένα να κεράσει για να πείσω τον κοσμά να μπείτε δίπλα δίπλα...

Link to comment
Share on other sites

εμενα θα με "κερασει" κατι????

Εσυ δεν χρειαζεσαι κερασμα , θα χορτασεις απο την τελεια παρεα μου !!!!!!!!!!

Ισως να σε κερασω σαμπανια με φραουλες κ σαντυγι στην πισινα , τρελο αγορι .......

και μένα να κεράσει για να πείσω τον κοσμά να μπείτε δίπλα δίπλα...

Κατι θα κανω κ με σας κυριε μου , δεν θα σας αφησω ετσι .....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.