Jump to content
kouliss

Πανελλήνια Συνάντηση 2011

Recommended Posts

το φωτογραφικο υλικο θα δωθει στον κοσμα την πεμτη να το ανεβασει γιατι εγω δεν σκαμπαζω

υπομονη!!!

οποιο μελος δεν θελει να δημοσιευτουν φωτο του ας μου στειλει πμ..

Link to comment
Share on other sites

λοιπον...θελω να πω ενα μεγαλο μπραβο σε οσους βοηθησαν λιγο ή πολυ για να γινει η εκδρομη πραγματικοτητα...

η οργανωση ηταν αριστη για ακομα μια φορα(μπραβο Κοσμα :logik: )

περασα πολυ ωραια αλλα λογικα εχασα ολα τα "πονηρα" απο το ξενοδοχειο γιατι δεν εμενα για ευνοειτους λογους εκει...

αν και νομιζω οτι αφου ελειπα δεν υπηρχε και "παιχνιδι".. :whistling: . :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

ελπιζω να σας αρεσε η επιλογη των μαγαζιων και να περασατε ωραια...βεβαια αυτο φανηκε απο το λουλουδι και το κεφι.

σιγουρα το μεγαλυτερο λαθος ηταν που δεν πηγαμε για την φωτο στο λιμανι...αλλα ο χρονος ηταν πολυ λιγος...

activious, ελπίζω να σαι πανέτοιμος ε????

:sorcerer: :sorcerer: :sorcerer:

Το καλο που του θελω!!!!!!

δεν εχεις να πεις τιποτα???ε??? :thumbsup:

activious το νου σου σ'αυτα που σου ειπα..οσο για τους υπολοιπους,τα λεμε στο βολο... :whistling:

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγω με την σειρα μου μιας και ξεκουραστηκα ενα μεγαλο μπραβο στον Κοσμα αλλα

και σε ολο το Δ.Σ για την εκδρομη.

Το πιο μεγαλο μπραβο το αξιζουν τα παιδια απο την Ροδο που καταφεραν και ηρθαν και

πιστεyω περασαν πολυ καλα.

Χαρηκα που σας ξανα ειδα ολους και που γνωρισα και αλλους Ντινο,M@kro,τα παιδια απο Ροδο και καποιους αλλους που ισως να ξεχνω.

Ολα ηταν τελεια και τα δυο βραδυα (Το πρωτο δεν το θυμαμαι πολυ καλα)

Το δευτερο βραδυ εδωσε ρεσιταλ ο Σωτηρης με τις τραγουδιαρες ο passatebos με την Χαλκιδα ρεσιταλ ζεμπεκιας μαζι με τον Πανο και τον Αλεξανδρο. Εγω επιασα λιγο δημοτικο.

Το μπασο που ειχαμε πισω απο το τραπεζι μας πηρε τα αυτια εμενα του Νικου και ολης της παρεας.

Το πρωι ριξαμε και την μασα μας.

Να ευχαριστησω θερμα τον οδηγο μου Αλεξανδρο. Εισαι μεγαλη καρδια.

Το ξενοδοχειο παντως δεν αξιζε για 5 αστερια.

Να ευχαριστησουμε ολους τους χορηγους για τα δωρα που εδωσαν μιας και οι καιροι ειναι δυσκολοι.

Να ευχαριστησουμε τον Activious για το τρεξιμο που εκανε και για το πλυσιμο ολων σχεδον των αμαξιων του vwclub. (Του βγηκε το χερι κυριολεκτικα)

Αγγελοπουλε -------> 7 Θαυμασια χρονια το DVD εγραψε.

Και τωρα ηρθε η ωρα.......... Γερμανια ηρθε η σειρα σου.

Edited by PAGOURISTAS
Link to comment
Share on other sites

Μετά από 2 μέρες ξεκούρασης είμαι σε θέση να καταθέσω και γω τις εμπειρίες μου από την 1η Πανελλήνια Συνάντηση στον ΒΟΛΟ για την λέσχη μας…

Όλα ήταν υπέροχα… Μια παρέα που ξεκίνησε από την Αθήνα με 19 αυτοκίνητα αλλά το πιο σημαντικό με 3 μέλη μας (και 2 αυτοκίνητα τους ) από το όμορφο νησί της Ρόδου που περάσανε πολλά μέχρι να βρεθούν κοντά μας…. Φίλοι μου (Νικήτα, Πάνο & Αποστόλη) σας συγχαίρω για την αγάπη που δείχνετε στην λέσχη μας και το αποδείξατε τώρα σε αντίθεση με την Βόρεια Ελλάδα και πολύ περισσότερο με τον «κάμπο» που δήλωσε με ένα μεγάλο ΟΧΙ την απουσία του από την συνάντηση μας αυτή… Και το λέω αυτό γιατί μπορεί να γίνομαι καυστικός αλλά δεν μπορεί να μην μπορούσε να συμμετάσχει κανένα μέλος ούτε Σάββατο απόγευμα ούτε Κυριακή πρωί… Δεν είναι κακία απλά είναι κάτι που με ενόχλησε… (εκτός από 4-5 εξαιρέσεις μελών που ήταν παρώντες….)

Ο Ντίνος (green lupo) ήρθε για λίγες ώρες μόνο απλά για να μας γνωρίσει και την έκανε…α! και χωρίς πινακίδες…χαχαχαχαχα

Επίσης, μπράβο και στο Σταύρο (str-passat) που ρθε από το όμορφο Ναύπλιο και ήταν μαζί μας... Τέτοιες συμμετοχές είναι παράδειγμα προς μίμηση για πολλούς...

Κατά τα άλλα όλα κυλήσανε όπως ξέρουμε… Πολύ γέλιο, διάθεση και πολλά πειράγματα στο δρόμο και φυσικά τα 2 βράδια δώσαμε όλα τα μέλη τον καλύτερο μας εαυτό για να περάσουμε τέλεια και να διασκεδάσουμε μέχρι πρωίας… Το 2ο βράδυ στα μπουζούκια πάντως ο λουλουδοπόλεμος ήταν τόσος πολύς που θα μας θυμούνται σίγουρα μιας και το κέφι και ο χορός ξεχείλισε από όλους με τις ψηφιακές να χουν πάρει φωτιά…

Και με αυτά και με αυτά έφτασε η Κυριακή και επιστρέψαμε όλοι στα σπίτια μας…

Ραντεβού τώρα έχει η ΓΕΡΜΑΝΙΑ…. Μία δύσκολη εκδρομή που θα τα καταφέρουμε και το όνειρο όλων μας θα γίνει πραγματικότητα…

I :flowers: VWCLUB MEMBERSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

Μετα απο 48 ωρες και αφου ξεκουραστηκα να καταθεσω και γω τις αποψεις μου για την πανελληνια συναντηση μας στο βολο....

Ολα ηταν αψογα...μεγαλη παρεα με πολυ γελιο πειραγματα και χαβαλε και ειδικα στις δυο βραδινες εξοδους.. και ιδιαιτερα στα μπουζουκια που εγινε χαμος...λουλουδοπολεμος...και πολυ χορος!!!

Να ευχαριστησω τα μελη Ντινο,M@kro..που μας επισκεφθηκαν και γνωριστηκαμε απο κοντα, και επισης τα παιδια απ τη ροδο(Νικήτα, Πάνο & Αποστόλη)που εκαναν τοσα χιλιομετρα/ναυτικα μιλια για να βρεθουν κοντα μας!οσο και τον Σταύρο (str-passat)που ηρθε επισης απ το ναυπλιο!παιδια χαρηκα για τη γνωριμια και ελπιζω να τα ξαναπουμε συντομα....πανο να προσεχεις τη golfara σου...ειναι ο ζωντανος θρυλος της vw για μενα, χωρις αυτο και την ιστορια που εχει γραψει στους δρομους δεν θα υπηρχε αλλη γενια golf μετεπειτα...

Μεγαλη η απουσια της θεσσαλονικης και των γυρω περιοχων....και οπως ειπε και ο γιαννης δεν το λεμε με κακια

Ενα μεγαλο μπραβο στα παιδια του Δ.Σ.για ολη την διοργανωση της εκδρομης και ιδιαιτερα στον κοσμα(leukoulis)που ειναι η ψυχη της λεσχης και των εκδηλωσεων της!

Επισης να ευχαριστησω ΘΕΡΜΑ το Δ.Σ. της λεσχης για την τιμη που εκανε στο προσωπο μου και την τιμητικη πλακετα που μου προσφερε!τρελοκομεια με συγκινησατε!αλλα ηθελα να ξερα ποιανου ιδεα ηταν να πειτε οτι ακουω ρουβα χαχαχαχαχα ελιωσα ρεεεεεεε...παντα θα προσπαθω για το καλυτερο για την λεσχη που ολοι αγαπαμε!

Να ευχαριστησω τον activious για το τρεξιμο που εκανε ωστε να περασουμε καλα...οσο και οτι μας προσφερε το μαγαζι του για να πλυνουμε ολοι τα καμαρια μας!μιας και του καναμε κανονικη καταληψη...χαχαχαχα

Αγγελοπουλε το dvd τα σπαει εκανες καταπληκτικη δουλεια...Ο θοδωρης με τη γραβατα χαχαχαχαχα ελιωσα ρε τρελε!

Ανανεωνουμε πλεον το ραντεβου μας για την επομενη εκδρομη μας...να ειμαστε καλα..και να περναμε παντα καλα!οπως μονο εμεις ξερουμε στην παρεα του VWCLUB!!!

I :blush: VW CARS.....I :thumbsup: VW MEMBERS

Link to comment
Share on other sites

οι φώτο ανέβηκαν... Απολαύστε τες....

Πολύ ωραίες οι φωτογραφίες... Και φαίνεται ότι περάσατε τέλεια... Πάντα τέτοια στο VWClub και σε όλους τους φίλους του...

Πάντως μία φωτογραφία "δείχνει" πολλά για το ταξίδι στη Γερμανία!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!

Αν και η παρουσια μου ηταν ελαχιστη,ομολογω πως η υπήρξε πολυ καλή οργάνωση απο το Δ.Σ. αλλα και απο τον Κοσμά. Μπράβο σας και του χρόνου μια πανελληνια συνάντηση και στα Μετεωρα παιδιά.

Υ.Γ: με την κλήρωση τι έγινε???

Φωτης,Τρίκαλα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Φώτη!

Στην κλήρωση έγιναν πολλά τυχερά!!! Οι νικητές ήταν από τους παρόντες. Κάποια στιγμή θα αναρτήσω περισσότερα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Φώτη!

Στην κλήρωση έγιναν πολλά τυχερά!!! Οι νικητές ήταν από τους παρόντες. Κάποια στιγμή θα αναρτήσω περισσότερα.

τυχερα τα λεμε τωρα???χαχαχαχα

ευτυχως που τραβιξαν και τα παιδια απο τη ροδο να μην εφευγαν με αδεια χερια!!!

χαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάλι καλά που του είπα του Κοσμά και του Αλέξανδρου ότι ήθελα 6 λαχνούς που να μην κερδίσουν και τελικά δεν κέρδισα...χαχαχαχααχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

κλάψ...Κρίμα,πολύ κρίμα,όχι για μένα αλλα για την κορούλα μου που περίμενε τοση ώρα καθυστέρησης με την ελπίδα για δωρακι(χεχεχεχεχε)...τωρα τι θα της πω???Ασε που δε προλαβα να δοκιμάσω και την πίτα.

Edited by 1.4TSI
Link to comment
Share on other sites

κλάψ...Κρίμα,πολύ κρίμα,όχι για μένα αλλα για την κορούλα μου που περίμενε τοση ώρα καθυστέρησης με την ελπίδα για δωρακι(χεχεχεχεχε)...τωρα τι θα της πω???Ασε που δε προλαβα να δοκιμάσω και την πίτα.

Ειχαμε κ αλλο μελος απο Τρικαλα?Κ εγω που νομιζα οτι ημουν ο μονος...

Να ερθεις κ σε καμια αλλα συναντηση να σε γνωρισουμε :thumbsup: :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Να ευχαριστησουμε τον Activious για το τρεξιμο που εκανε και για το πλυσιμο ολων σχεδον των αμαξιων του vwclub. (Του βγηκε το χερι κυριολεκτικα)

Να ευχαριστησω τον activious για το τρεξιμο που εκανε ωστε να περασουμε καλα...οσο και οτι μας προσφερε το μαγαζι του για να πλυνουμε ολοι τα καμαρια μας!μιας και του καναμε κανονικη καταληψη...χαχαχαχα

αν και γυρισαμε απο το crystal στις 6??? και στις 10 με πηρε τηλεφωνο(ο skaraviaios ή ο svouraas???.sorry αλλα δεν θυμαμε απο την νυστα που ειχα...)και ειπε ελα ΡΕ στο μαγαζι,περιμενουμε

δεν με κουρασε καθολου και ειχα και δυναμεις για το βραδυ οπως ειδατε.. :thumbsup:

δεν με κουρασε γιατι ηταν τα αμαξια VW και μαλιστα φιλων...

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Μιας και εχω αρχισει και συνερχομαι απο το σουβενιρ της εκδρομης :lol: ( πυρετος- συναχι-αμυγδαλες :sick: ) να ευχαριστησω θερμα τα μελη του Δ.Σ., για το ολο τρεξιμο με σκοπο την, διοργάνωση μιας ακομη επιτυχημένης Πανελλήνιας Εκδρομής!!!! Μπραβο και παλι μπραβο!!!!!

- Επισης τον activious για το ολο τρεξιμο ( σου ειπα οτι θα ερχομουν και δε το πιστευες :lol: ). Ο

βενζινας απεναντι πρεπει να χτυπησε πολλαααααα εγκεφαλικα με το πλυσιμο των αμαξιων του vwclub :whistling::whistling:8)

Αν ξεχναω κανεναν συγχωρεστε με ακομα δεν εχω συνελθει :sick:

Γερμανια φυλααααααααααααξου :whistling::lol::lol::lol:

Περιμένουμε λοιπόν την επόμενη εκδρομή η οποία είναι στην Γερμανία!!! Αχ με βλέπω να μένω μόνιμα εκεί μαζί με τον Σωτίγρη hyper.gif

Καλα εσεις σας βλεπω μονιμους!!!!! Εγω βλεπω να νοικιαζω κανα transporter και να φερω 2-3(λεμε τωρα) πραγματακια για το σβουραμαξο :sick:

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Αιδηψό??? αντεεε!! μην σου πω οτι κι εγω το ειχα στο μυαλο μου να φυγω για εκει μιας και σπιτι υπάρχει. θέλω να μου πεις πως ειναι να ζεις τον χειμώνα εκει.

οποτε εμεις σιγουρα θα τα λεμε τα καλοκαιρια!! παντος έχασες στον βόλο!!!

Όχι ακριβώς Αιδηψο, λίγο πιο έξω, στον Άγιο Γεώργιο μετακομισα εδώ και μερικές μέρες. Οπότε βρεθείς προς τα εκεί ενημέρωσε με να τα πούμε.

Και οποίος βρεθεί απο εκεί δηλαδή ας με πάρει τηλέφωνο, δεν κάνω διακρίσεις, με όλους πινω καφέ!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.