Jump to content
kouliss

Πανελλήνια Συνάντηση 2011

Recommended Posts

Να σας ενημερωσω οτι ο Εμπορικος Συλλογος Βολου αποφασισε σημερα το πρωι πως τα καταστηματα θα παραμεινουν κλειστα κ το Σαββατο, λογο του οτι δουλευαν τα Χριστουγεννα .

Ακυρη η βολτα μου στην Ερμου...

Link to comment
Share on other sites

Έκτακτο Νέο!!!!

Αύριο το κομβόι της Αθήνας θα καθυστερήσει να αναχωρήσει. Η νέα ώρα για το σημείο συνάντησης είναι 09:10!

Τα παιδιά απο την Ρόδο κατάφεραν να επιβιβασθούν μαζί με τα Volkswagen τους σε φορτηγό πλοίο και έτσι... αύριο το πρωί θα είναι Πειραιά για να έλθουν μαζί μας στο κομβόι.

Φαντάζομαι ότι είναι κατανοητός ο λόγος της καθυστέρησης... αφού παρόλες τις δυσκολίες του καιρού... θα είναι μαζί μας!

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για την κατανόηση.

Link to comment
Share on other sites

Νεότερη και τελική έκδοση του οδηγού της εκδρομής.

Excursion_instructions_1_0_6_Volos.pdf

Link to comment
Share on other sites

ευχομαι να περασετε καλυτερα απο καθε φορα...

λυπαμαι που δεν ειμαι εκει..

my e-luv to Hellenic VW club dubbers

Link to comment
Share on other sites

και το club εφτασε τελικα στο βολο στης 2:20 οπου τους περιμεναμε αλλα δυο καρα στο

τελος του περιφεριακου! αγρια στο valis φτασαμε μετα απο ενα 20λεπτο χαλαρα! αφου

παρκαραμε και γνωριστηκαμε λιγο με τα παιδια....μετα τακτοποιηθηκαν στα δωματια

......ο συντονιστης......κοσμας.....ελεγχε καποιες τελευταιες λεπτομεριες στο χωρο του

συνεδριου....και μετα τα παιδια....καποια κατεβηκαν για μασινγκ....στο τσιπουραδικο

του ξενοδοχειου!...μετα απο αυτο αναχωρισα για σαλλονικα διοτη αυριο εργασια και

χαρα! τα παιδια το βραδυ θα πανε στο club crystal....! ελπιζω να περασετε καλα και

την επομενη φορα ευχωμαι να εχω το χρονο να σας απολαυσω περισοτερο! να

ευχαριστησω ολα τα παιδια για το πολυ καλο κλιμα και επιπεδο τους.....και αναμενουμε

νεα για τη συνεχεια της εκδρομης και το πως περασατε!

thank's............!

Link to comment
Share on other sites

Τις καλησπέρρες μου από την Αγριά Βόλου..........

Μετά τις πρώτες αναγνωριστικές βόλτες και αφού το μεσημέρι κάποιοι κάτσαμε σε κοντινό τσιπουράδικο, ο pagouristas πέταξε την πρώτη ατάκα απευθυνόμενος στον green lupo (ντίνο).... και λέει λοιπόν: "Στην 1η πανελλήνια ανοίγαμε καπό, στην 2η ανοίγαμε καπό, στην 3η ανοίξαμε μπουκάλια και από τότε ανοίγουμε μπουκάλια μπουκάλια μπουκάλια...... " respect στον ένα και μοναδικό μητσάρα..... σε λίγες ώρες λοιπόν στο crystal θα ανοίξουμε μπουκάλια μπουκάλια μπουκάλια.....

Link to comment
Share on other sites

Καλα να περνατε ρε!!!πιειτε και για εμενα τον φανταρο ενα και δυο και τρια ποτηρακια!!!!μακαρι να ημουν εκει!!!

Link to comment
Share on other sites

Κι όπως πήγαινα ήσυχα και αμέριμνα μιά μίνι εκδρομούλα προς βόρεια μεριά βλέπω αρκετά μπροστά μου ένα μαύρο πεντάρι να γυαλίζει... Εδώ είμαστε λέω, θα αποκτήσει ενδιαφέρον η βόλτα.... ΠΛησιάζω λίγο, βλέπω αυτοκόλητο... Ώπα λέω, να είναι κανένας γνωστός άραγε???? Πλησιάζω λίγο ακόμα και βλέπω κι άλλο VW με αυτοκόλητο και μετά κι άλλο, κι άλλο, κι άλλο, κι άλλο, κι άλλο, κι άλλο... Ώπα, αυτό το ξέρω, είναι ένα "γνωστό" τριάρι με έξι παράξενους κύλινδρους.....

Ε, εκεί κατα τη διάρκεια της χαιρετούρας ενημερώθηκα απο τον Πάνο για την εκδρομή, λίγο πιό κάτω τα είπαμε λιγάκι και με τον μικρό Πετράκη και την έκανα με ελαφρά. Καλά να περάσετε παίδες!!!

Άντε και του χρόνου να έρθετε στα μέρη μας!

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν.....

εντυπώσεις....

μετά από τρελό 3μερο, μπορώ να πω ότι είμαι χαρούμενος που μπήκα σ'αυτό το forum και σας γνώρισα και από κοντά :frantics:

ένα μεγάλο μπράβο Δ.Σ του VWclub που διοργάνωσε αυτήν την εκδρομή :clapping:

επίσης ένα μεγάλο μπράβο στα παιδιά από την Ρόδο που κατάφεραν και ήρθαν παρά τις δυσκολίες που αντιμετώπισαν με το καράβι.

ο λουλουδοπόλεμος καλά κράτησε εχθές το βράδυ.... :ninja::sword::zoro:

σίγουρα θα έρθω να σας βρω μια από τις βόλτες τις πέμπτης.

να έχετε καλή επιστροφή και προσοχή στον δρόμο.

ααα!!! περιμένουμε και φωτογραφίες... :pic: δεν έκανα τζάμπα την μαϊμού επάνω στο τείχος.... :hot::tongue:

Edited by m@kro
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους

Ευτυχως φτασαμε νωρις πισω.....Βολος-Ναυπλιο 4.30 ωρες.

Θα ηθελα να πω και εγω ενα μεγαλο μπραβο στα παιδια του Δ.Σ και ιδιατερα στον οργανωτη Κοσμα,αλλα και σε ολη την παρεα γι'αυτη την καταπληκτικη εκδρομη.:tongue:

Σαν νεο μελος ηταν η πρωτη φορα που βρεθηκα σε πανελληνια εκδρομη και οι εντυπωσεις ειναι οι καλυτερες.

Μπραβο παιδια συνεχιστε με το ιδιο παθος και θα ειμαστε παντα διπλα σας......ολη μια παρεα.:whistling:

Ραντεβου στην Γερμανια!!!!!!!:excl:

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι λίγο κομμάτια και μέχρι να οργανωθώ πάρτε μία μόνο μικρή φώτο....

292732gpdmc.jpg

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

και το club εφτασε τελικα στο βολο στης 2:20 οπου τους περιμεναμε αλλα δυο καρα στοτελος του περιφεριακου! αγρια στο valis φτασαμε μετα απο ενα 20λεπτο χαλαρα! αφουπαρκαραμε και γνωριστηκαμε λιγο με τα παιδια....μετα τακτοποιηθηκαν στα δωματια......ο συντονιστης......κοσμας.....ελεγχε καποιες τελευταιες λεπτομεριες στο χωρο τουσυνεδριου....και μετα τα παιδια....καποια κατεβηκαν για μασινγκ....στο τσιπουραδικοτου ξενοδοχειου!...μετα απο αυτο αναχωρισα για σαλλονικα διοτη αυριο εργασια καιχαρα! τα παιδια το βραδυ θα πανε στο club crystal....! ελπιζω να περασετε καλα καιτην επομενη φορα ευχωμαι να εχω το χρονο να σας απολαυσω περισοτερο! να ευχαριστησω ολα τα παιδια για το πολυ καλο κλιμα και επιπεδο τους.....και αναμενουμενεα για τη συνεχεια της εκδρομης και το πως περασατε!thank's............!

να είσαι καλά και μπράβο που έkανες το ταξίδι αυτό από Σαλόνικα μονο για κάποιες ώρες :whistling: :whistling: να το βλέπουν και άλλοι Σαλονίκeiς!! Να το χαίρεσαι το :super: Lupaki σου :blink: και θα τα ειπούμε για κάποια questions :thumbsup2::bye:

Καλα να περνατε ρε!!!πιειτε και για εμενα τον φανταρο ενα και δυο και τρια ποτηρακια!!!!μακαρι να ημουν εκει!!!

μην ανησυχείς εσύ είχες το καθήκον να μας προστατεύεις από μακριά! :whistling: είδα και κάτι πυραυλάκια εσύ τα πέταξες? :fear:

Κι όπως πήγαινα ήσυχα και αμέριμνα μιά μίνι εκδρομούλα προς βόρεια μεριά βλέπω αρκετά μπροστά μου ένα μαύρο πεντάρι να γυαλίζει... Εδώ είμαστε λέω, θα αποκτήσει ενδιαφέρον η βόλτα.... ΠΛησιάζω λίγο, βλέπω αυτοκόλητο... Ώπα λέω, να είναι κανένας γνωστός άραγε???? Πλησιάζω λίγο ακόμα και βλέπω κι άλλο VW με αυτοκόλητο και μετά κι άλλο, κι άλλο, κι άλλο, κι άλλο, κι άλλο, κι άλλο... Ώπα, αυτό το ξέρω, είναι ένα "γνωστό" τριάρι με έξι παράξενους κύλινδρους.....Ε, εκεί κατα τη διάρκεια της χαιρετούρας ενημερώθηκα απο τον Πάνο για την εκδρομή, λίγο πιό κάτω τα είπαμε λιγάκι και με τον μικρό Πετράκη και την έκανα με ελαφρά. Καλά να περάσετε παίδες!!!Άντε και του χρόνου να έρθετε στα μέρη μας!

να είσαι καλά :whistling: είχαμε καιρό να τα πούμε έστω και για λίγο :thumbsup::excl: αλλα νόμιζα ότι θα ερχόσουν μαζί μας. :beerhat:

Επειδή είμαι λίγο κομμάτια και μέχρι να οργανωθώ πάρτε μία μόνο μικρή φώτο....292732gpdmc.jpg

μωρή :nurse: που κουραστικές αφού όλα τα έκανε ο Κοσμάς! Μήπως κουραστικές από τις προσπάθειες να φτιάνεις την ώρα στο πανάκριβο ρολοι σου :question:

Link to comment
Share on other sites

εκτός από τα σχολιάζεις όλους τους άλλους, πες μας πώς πέρασες στην εκδρομή που έγινε και συμμετείχες και άσε όλα τα άλλα παλιο κ@λ@μπίνα.......!!!!! :thumbsup::notfair::thumbsup::flowers::roadrage: (πάρε να χεις....ιχιχιχι)

Link to comment
Share on other sites

λοιπον ακομα να συνελθουμε εμεις!

παιδια συγχαρητηρια στο ΔΣ του κλαμπ μας.κοσμα κωστα γιαννη κτλ κτλ!παντα τετοια!

επιτελους ξεπαρ....στηκα και χωρις ζημιες...

ολα ηταν τελεια!μπραβο χιλια μπραβο!!!

και τα σεβη μας στους αγιους΄. τσιπουρο, ουισκι βοτκα και ΓΑΡΥΦΑΛΛΟ!!!!

παμε λοιπον παντα δυνατα

και κατι αλλο!!!!

ετοιμαστειτε για πολυ παρακαμερα!!!!!

225 φωτο και βιντεακια!!!!!

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

και κατι αλλο!!!!

ετοιμαστειτε για πολυ παρακαμερα!!!!!

225 φωτο και βιντεακια!!!!!

τα περιμένουμε πως και πως :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήθηκε άλμπουμ για την εκδρομή και θα το βρείτε κάνοντας κλικ εδώ! Περιμένουμε τις φωτογραφίες ή τα βίντεο σας!!!

Εάν υπάρχει μεγάλος όγκος μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μου προκειμένου να σας διευκολύνουμε στην δημοσίευση τους.

Link to comment
Share on other sites

Λόγω της αυξημένης ζήτησης για την επετειακή μπλούζα των 7 ετών θα ξαναγίνει ομαδική αγορά.

Όσοι δεν προλάβατε ή θέλετε δεύτερη μπλούζα ... δείτε πως μπορείτε να την παραγγείλτε βλέποντας το αντίστοιχο θέμα εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγώ ενα μεγάλο μπράβο στο Δ.Σ. και ιδιαίτερα στον Κοσμά ( Λευ kouliss ) για την διοργάνωση άλλης μιας επιτυχημένης Πανελλήνιας Εκδρομής! Παρόλες τις επαγγελματικές σας υποχρεώσεις φροντήσατε -ιδιαίτερα ο Κοσμάς- να περάσουμε ευχάριστα/διασκεδαστικά και οικονομικά και πάλι και σε αυτή την εκδρομή!

Τα λόγια δεν περιγράφουν πόσο ωραία περάσαμε αυτό το 3ήμερο!!!

Περιμένουμε λοιπόν την επόμενη εκδρομή η οποία είναι στην Γερμανία!!! Αχ με βλέπω να μένω μόνιμα εκεί μαζί με τον Σωτίγρη hyper.gif

Ζωή θέλω και τις 225 φωτογραφίες..... tongue.png

Link to comment
Share on other sites

να είσαι καλά :thumbsup: είχαμε καιρό να τα πούμε έστω και για λίγο :pardon::thumbsup: αλλα νόμιζα ότι θα ερχόσουν μαζί μας. :wink: :

Δυστυχώς δεν ερχομουν μαζί σας, πήγαινα να κλείσω Σπιτι στο νέο τόπο κατοικίας μου μιας και φεύγω μόνιμα από την Αθήνα... Καλή η πόλη αλλά η επαρχία καλύτερη!!!

Από εδώ και πέρα θα πρέπει να κανείς εκδρομή στην αιδηψο για να τα πουμε...

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν ερχομουν μαζί σας, πήγαινα να κλείσω Σπιτι στο νέο τόπο κατοικίας μου μιας και φεύγω μόνιμα από την Αθήνα... Καλή η πόλη αλλά η επαρχία καλύτερη!!!

Από εδώ και πέρα θα πρέπει να κανείς εκδρομή στην αιδηψο για να τα πουμε...

Αιδηψό??? αντεεε!! μην σου πω οτι κι εγω το ειχα στο μυαλο μου να φυγω για εκει μιας και σπιτι υπάρχει. θέλω να μου πεις πως ειναι να ζεις τον χειμώνα εκει.

οποτε εμεις σιγουρα θα τα λεμε τα καλοκαιρια!! παντος έχασες στον βόλο!!!

Να πω κι εγώ ένα μεγάλο μπράβο στα παιδιά, και ιδιαίτερα στον Κοσμά, για την τέλεια οργάνωση της εκδρομής στην ιδιαίτερη πατρίδα μου.

Περάσαμε όλοι ελπίζω πολύ καλά. Χάρικα που γνώρισα κάποια νέα μέλη που δεν ήξερα και ένα μπράβο στα παιδιά από την Ρόδο που μας τίμησαν με την παρουσία τους κάνοντας ένα δύσκολο ταξίδι.

ελπίζω να καταφέρω να έρθω στο επόμενο ταξίδι στην Γερμανία!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.