Jump to content
Sorazal

Polo 6R - Επιλογή Ζάντας [Γενική Συζήτηση]

Recommended Posts

Επειδή ήθελα και εγώ να μείνω σε 15'' για διάφορους λόγους (π.χ. κατανάλωση) και πήρα με 140 ευρώ (x4) αυτές:

 

Sima, 6J x 15'

 

http://www.kosmo*μη επιτρεπόμενο @ URL*/Accessories/shop/index.php?iso=el&pid=1453&e=2050

 

Δεν είναι τόσο ωραίες όσο οι μαύρες, αλλά καμμία σχέση στην τιμή.

 

6R0071495A_8Z8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Επειδή ήθελα και εγώ να μείνω σε 15'' για διάφορους λόγους (π.χ. κατανάλωση) και πήρα με 140 ευρώ (x4) αυτές:

 

Sima, 6J x 15'

 

http://www.kosmo*μη επιτρεπόμενο @ URL*/Accessories/shop/index.php?iso=el&pid=1453&e=2050

 

Δεν είναι τόσο ωραίες όσο οι μαύρες, αλλά καμμία σχέση στην τιμή.

 

6R0071495A_8Z8.jpg

 560 μου τις βγαζει, δηλαδη 140 πιο ακριβες απο τις μαυρες που βρηκα..

Edited by thodoris86
Link to comment
Share on other sites

Σορρυ ειδα λαθος τιμη για τις μαυρες. Οποτε υποθετω η διαφορα τιμης ειναι επειδη ειναι μεσω vw (πιστοποιημενες και καλα).

Btw προσεξε και τις διαστασεις ελαστικου γιατι αυτες που εδειξες ειναι για 195/55R15 οχι 185/60R15 που φοραγε το δικο μου...

Link to comment
Share on other sites

Σορρυ ειδα λαθος τιμη για τις μαυρες. Οποτε υποθετω η διαφορα τιμης ειναι επειδη ειναι μεσω vw (πιστοποιημενες και καλα). Btw προσεξε και τις διαστασεις ελαστικου γιατι αυτες που εδειξες ειναι για 195/55R15 οχι 185/60R15 που φοραγε το δικο μου...

Αφου εχει τα ιδια χαρακτηριστηκα με την εργοστασιακη 15αρα 6J...

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που εννοώ είναι ότι πρέπει να είσαι σίγουρος ότι κάνουν για τα ελαστικά που έχεις ήδη πάνω, αλλιώς πρέπει να αλλάξεις και ελαστικά...

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που εννοώ είναι ότι πρέπει να είσαι σίγουρος ότι κάνουν για τα ελαστικά που έχεις ήδη πάνω, αλλιώς πρέπει να αλλάξεις και ελαστικά...

Θα το ρωτησω αν  λαι δεν νομιζω να υπαρχει θεμα..

Link to comment
Share on other sites

Σκούριασε το topic και είπα να το ξεσκουριάσω

Καινούργια άφιξη replica από την WSP ITALY για VW POLO

W463 CROSS POLO

7''X16'' - 5X100

ET46

CB 57.1

Anthracite Polished

 

Homologation Nr. E11  124R001020 http://www.wspitaly.com/Table/CERTIFICAZIONI-DI-PRODOTTO-ECEONU-124/   Είναι το πιστοποιητικό που βρίσκεται στην 22η γραμμή - 2η στήλη

 

Approval test πλευρικής σύγκρουσης

σύμφωνα με τις τελευταίες

Ευρωπαϊκές προδιαγραφές

 

my+polo.jpg

 

Υπάρχει ενδιαφέρον να βάλω προσφορά ?

Edited by Koumparos
Link to comment
Share on other sites

θα πω κατι ασχετο με το πιο πανω που γραφει ο κουμπαρος αλλα σχετικο με τις ζαντες του πολο. ειναι η ιδεα μου η οντως η μαμισιες ζαντες του gti ειναι μια εξελιγμενη αντιγραφη των ζαντων που φορανε τα παλια alfa romeo

Link to comment
Share on other sites

Φίλε κουμπάρε, καμιά ενδεικτική τιμή μαζί με ένα σετ λάστιχα?

Link to comment
Share on other sites

ενώ το tdi 1.6 bluemotion?

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Κουμπαρε μπορείς να μου πεις τι καρέ και offset έχει το polo 1.6 tdi bluemotion (το αγοράσα καινούριο τον περασμένο Ιανουάριο)?

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Κουμπαρε μπορείς να μου πεις τι καρέ και offset έχει το polo 1.6 tdi bluemotion (το αγοράσα καινούριο τον περασμένο Ιανουάριο)?

Ότι έχω γράψει στο post #28 :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Τι λέτε για αυτήν, για POLO ?

16'' και 17''

 

 

 

 

Ή και για αυτήν

hollywood.jpg

Αυτή είναι πολύ όμορφη θυμίζει BBS και πρέπει να ναι αρκετά οικονομική

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω συνφορουμιτες. Ενημερωτικα μηπως ενδιαφερεται κανεις για τις μαμα ζαντες του GTI? αν ναι να μου στειλει pm. Ειμαι μεταξυ να τις βαψω μαυρο gloss η να τις πουλησω μιας και ειναι αγρατζουνιστες και να βαλω αλλες με τα χρηματα απο την πωληση. Ποια η γνωμη σας??

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Το 1.2 TDI θα κόψει τρελά με 17άρα... είναι που είναι τάφος (το είχα οδηγήσει πρόσφατα σε test drive), μη το επιβαρύνεις κι άλλο...

Link to comment
Share on other sites

 

Το 1.2 TDI θα κόψει τρελά με 17άρα... είναι που είναι τάφος (το είχα οδηγήσει πρόσφατα σε test drive), μη το επιβαρύνεις κι άλλο...

 

Θα φορεσω προγραμμα revo μαλλον οποτε με παει γυρω στα 100-105 αλογα κσι 22-24ροπη οποτε δεν νομιζω να εχω προβλημα...

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.