Jump to content
Sorazal

Polo 6R - Επιλογή Ζάντας [Γενική Συζήτηση]

Recommended Posts

τις βρηκα 650 ευρω σε ρεμπλικα εδω ελλαδα καλα ειναι?

Τι replica και σε τι διάσταση πες μας και θα έχεις απάντηση :bling:

Link to comment
Share on other sites

Όμορφη ζάντα, αλλά δεν είναι λίγο παραφορεμένη; Την έχουν άπειρα Polo/Golf.

ειναι παραφορεμενη ....αλλα ειναι πολυ ωραια! πολυ ταιριαστη σε τετοιου ειδους αυτοκινητα . Δεν ειναι τυχαιο που η μαμα VW Δεν την εχει αλλαξει χρονια τωρα...

Link to comment
Share on other sites

Όμορφη ζάντα, αλλά δεν είναι λίγο παραφορεμένη; Την έχουν άπειρα Polo/Golf.

Συμφωνώ πολυφορεμένη,έπρεπε να είχαν κάποιο καινούριο σχέδιο. Πάντως μια καλή λύση που είδαμε είναι μερικοί που την έβαψαν μάυρη αλλά νομίζω ότι ταιριάζει περισσότερο σε λευκό gti. Γενικά ψάχνομαι για ζάντες για αργότερα όμως γιατί τώρα ακόμα είναι πολύ καινούριες, αν έχετε καμιά ιδέα βάλτε φωτό! Στο μαύρο που έχω νομίζω θα ταίριαζε μια ασημένια αλλά με πολύ gloss που να αστράφτει από χιλιόμετρα ;):thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως μια καλή λύση που είδαμε είναι μερικοί που την έβαψαν μάυρη αλλά νομίζω ότι ταιριάζει περισσότερο σε λευκό gti.

Η συγκεκριμένη βαμμένη μαύρη ματ, με λευκό το «στεφάνι» σε... λευκό Polo GTI θα είναι κόλαση. Ολόκληρη μαύρη δε μου κάθεται καλά, θα χάνεται.

;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έβαλα αυτή www.vwclub.gr/vwforum/index.php?app=gallery&module=user&user=18483&do=view_album&album=1044 αλλά στο polo 1.2 tsi τι λέτε καλή επιλογή μου…???

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έβαλα αυτή www.vwclub.gr/vwforum/index.php?app=gallery&module=user&user=18483&do=view_album&album=1044 αλλά στο polo 1.2 tsi τι λέτε καλή επιλογή μου…???

+1000

Κάπως έτσι σκεφτόμουν και εγώ αλλά μάλλον θα πάω σε βαφή μαύρο ματ...

Link to comment
Share on other sites

+1000

Κάπως έτσι σκεφτόμουν και εγώ αλλά μάλλον θα πάω σε βαφή μαύρο ματ...

ετσι πρεπει

Link to comment
Share on other sites

Παίδες δείτε αυτό http://www.volkswagen.gr/media/country/gr/x/services.Par.0016.File.pdf/polo_accessories.pdf

και πείτε μου γιατί εμένα στην αντιπροσωπεία μου είπαν ότι από 16αρες έχω 2 μόνο επιλογές(rivazza, mistral); Στην σελίδα 9 του pdf το ζαντικό syenit με μαύρο εσωτερικό απλά τα ΣΠΑΕΙ!! Γιατί δεν μπορώ να το βάλω;;; ;)

Link to comment
Share on other sites

Βασικά θέμα γούστου είναι η ζάντα. Το από πάνω μόλις το είδα, για κάποιο λόγο το πέρασα για Saxo. Και αυτό δεν είναι καλό. :p

Link to comment
Share on other sites

http://www.wheelbasealloys.com/15_Inch_Dezent_RE_Black_Alloy_Wheels__5605

Σκεφτομαι να παραγγειλω την συγκεκριμενη ζαντα για το polo μου απλα ειναι λιγο ακριβη για 15αρα καθως κοστιζει 420ευρω. 

Ποια ειναι η γνωμη σας?

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη φιλε μου..αλλα να παρεις τις 16 αρες αν σου αρεσουνε :-) θα δειξει ακομη περισσοτερο το πολο σου

Απλα μολις πηρα το αμαξι και ειναι κριμα να αλλαξω και λαστιχα επισης θα αυξησω και λιγο καταναλωση, οποτε θα μεινω στην 15αρα...

Edited by thodoris86
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.