Jump to content
gtse

Ειδοποίηση Για Έλεγχο Κατανάλωσης Καυσίμου

Recommended Posts

Μου ήρθε σήμερα μύνημα στο κινητό από εκει που αγόρασα το αμαξι να πάω για έλεγχο κατανάλωσης καυσίμου γνωρίζει κανεις γιατί πρόκειτε? έχει παεί τέτοια ενημέρωση και σε άλλους?

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε σήμερα μύνημα στο κινητό από εκει που αγόρασα το αμαξι να πάω για έλεγχο κατανάλωσης καυσίμου γνωρίζει κανεις γιατί πρόκειτε? έχει παεί τέτοια ενημέρωση και σε άλλους?

Εποχή ισχνών αγελάδων και marketing...

Link to comment
Share on other sites

Πηγα εγω εχθες, ειναι έλεγχος 20 σημειων συν και καυσίμου, θα φας περιπου 2ωρες, θελει ραντεβου και ειναι δωρεάν.

Παίρνεις και ενα χαρτι που λεει τις ελλείψεις.

Πίνεις τον καφε σου σε κουπα GTI

16032011271.jpg

...και το αυτοκίνητο περναει τον έλεγχο. :clapping:

16032011272.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πηγα εγω εχθες, ειναι έλεγχος 20 σημειων συν και καυσίμου, θα φας περιπου 2ωρες, θελει ραντεβου και ειναι δωρεάν.

Παίρνεις και ενα χαρτι που λεει τις ελλείψεις.

Πίνεις τον καφε σου σε κουπα GTI

16032011271.jpg

...και το αυτοκίνητο περναει τον έλεγχο. :clapping:

16032011272.jpg

από οσο καταλαβαινω απο τις φοτο απο το ιδιο αντιπροσωπο πηραμε το αμαξι

Link to comment
Share on other sites

από οσο καταλαβαινω απο τις φοτο απο το ιδιο αντιπροσωπο πηραμε το αμαξι

Στην καρεντα στο δακτυλίδι του οτε το πήγα.

Link to comment
Share on other sites

Στην καρεντα στο δακτυλίδι του οτε το πήγα.

τοτε λάθος στον Φιλιππαιο στον κιφισσο θα το παω

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν ο έλεγχος έγινε περιπου 30 λεπτά ήταν δεν βρηκαν κατι όλα καλά. το μόνο που έγινε αλλάχτηκε η Ν75 γιατί ήταν η παλιου τύπου χωρίς να έχει πρόβλημα και περάστηκε στην εγγύηση. δεν μου έδωσαν κάποιο παραστατικό γιατί θα έκλεινα τον φάκελο αργότερα προφανός για να χρεώσουν περισσότερα τα κεντρικά.αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήγα στην Καρεντα Βουλιαγμένης παρ' ότι έχω πάρει το αυτοκίνητο από Φιλοσίδη (με βολεύει περισσότερο λόγω του ότι είναι δίπλα στο σπίτι μου).

Μου είπαν για τα τακάκια μπροστά που είναι στο αμήν (βέβαια πριν χτυπήσει η ειδοποίηση στο καντραν δεν τα αλλάζω)και για τον αριστερό υαλοκαθαριστήρα (έχω ήδη αγοράσει ανταλλακτικό αλλά δεν τον άλλαξα ακόμα).

Κάνανε και έλεγχο καυσαερίων και όλα ΟΚ. Μου είπαν ότι δεν είδαν τίποτα στη μηχανή.

Παρόλα αυτά μάλλον δεν μπήκε διαγνωστικό παρότι το ζήτησα και δεν εξηγήθηκε γιατί έχει τρέμουλο το αμάξι, ορισμένες φορές.

Link to comment
Share on other sites

σε μένα έβαλαν διαγνωστικό χωρίς να το ζητήσω και όταν τους είπα ότι γύρω στις 2500 καποιες φορες έχω κατι κομπιασματα μου άλλαξαν και την Ν75 αμέσως με την νέα γιατι είχα την παλια πάνω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.