Jump to content

Recommended Posts

alex δεν το εχω και πολυ και περσυ ενας φιλος ετσι μου λεγε ελα να δεις πως παει το ρεβο 2 στο audi πηρα την γυναικα μου πηγαμε καναμε και διακοπες στα χανια αλλα και τον γνωρισα απο κοντα αλλα ειδα και πως παει το audi αρα μην μου λες τετοια γιατι το καλοκαιρι πλησιαζει χαχαχχαχαχχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Τωρα αν σε αυτο το βιντεο υπηρχε κ ο ηχος απο εξτερναλ :frantics: .............. εκει στα 245χιλιομετρα μπορει να εκλαψα απο τα γελια!

Link to comment
Share on other sites

XAAXXAAXAXAXAXA πρέπει να κάνουμε κανένα meeting να βγάλουμε υλικό !

Link to comment
Share on other sites

alex δεν το εχω και πολυ και περσυ ενας φιλος ετσι μου λεγε ελα να δεις πως παει το ρεβο 2 στο audi πηρα την γυναικα μου πηγαμε καναμε και διακοπες στα χανια αλλα και τον γνωρισα απο κοντα αλλα ειδα και πως παει το audi αρα μην μου λες τετοια γιατι το καλοκαιρι πλησιαζει χαχαχχαχαχχαχαχαχα

εεε και το ρωτας ...??????Σπιτι τα παντα θα εχεις και καροτσακι revo γαι το παιδακι ακομα!!

Ελα δεν κανω πλακα τασσο..

Τωρα αν σε αυτο το βιντεο υπηρχε κ ο ηχος απο εξτερναλ :frantics: .............. εκει στα 245χιλιομετρα μπορει να εκλαψα απο τα γελια!

ναι καλα θα ηταν ...δεν θα ηθελα δημητρη να το παραδεχτω δεν το ζηλευω τωρα...ΑΛΛΑΑΑΑΑΑ ΤΑ ΜΑΡΟΥΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΕΞΤΕΡΝΑΛ..ισως στο μέλλον..

Ο λευτερης εγραψε στο βίντεο..

XAAXXAAXAXAXAXA πρέπει να κάνουμε κανένα meeting να βγάλουμε υλικό !

:crazy: mist και εσενα σου ξεφευγουν γαλλικα ε??? :angel: θα τρωγαμε ban... :db:

Link to comment
Share on other sites

θα δουμε φιλε γιατι οχι να ερθουμε φετος και απο την αλλη μερια της κρητης .θα μιλησουμε για σιγουρα ευχαριστω παντως για ολα να σε καλα .παιδια σορυ για το οφ τοπικ παμε στο θεμα μας τωρα

Link to comment
Share on other sites

17042012991.jpg

Ενα μικρο update , ηρθε και τοποθετηθηκε ενα ρυθμιζομενο actuator της kinugawa ωστε να κραταμε σταθερες πιεσεις...Απολυτα ικανοποιημενος απο την ποιοτητα του αφου δουλευει αψογα.

Ηρθε με 5 ελατηρια μεσα ειδικα για την td04 μου..

Περιμενω ακομα κατι 4pt της ap racing με τρυπητους χαρακτους δισκους galfer για να ολοκληρωθει το αμάξι εντος της αλλης βδομαδας..

Υπαρχουν και αλλα σχεδια αλλα προς το παρον να ηρεμησουμε λιγο..

20042012993.jpg

20042012994.jpg

περιμενω να βαλω και την κουβερτα πανω να ολοκληρωθει το εσωτερικο του engine bay ..

δυστυχως ξεχασα ν αβγαλω καλη φωτο να φαινεται το actuator,..

Edited by -alextsis-
Link to comment
Share on other sites

Μπράνο Αλέξη συγχαρητήρια δεν υπάρχουν λόγια για να περιγράψουν το αποτέλεσμα.

Εύχομαι πολλά και καλά χιλιόμετρα !!

Δεν εξηγείται αλλιώς κάτι έχει το νερό εκεί κάτω στην Κρήτη... όλο δυνατά VAG ξεφυτρώνουν :)

Link to comment
Share on other sites

Αντε αφου με εφαγε ο φιλος Τασος για video εια να το βγαλω μονος ενα 60-180 .Πηγαινωντας ενα πρωι στην δουλεια στην πρωτη ευθεια που συναντησα αν και ειχε ελαφρια ανηφορικη κλιση εβγαλα κινητο και αρχισα να τραβαω.Αλλαγες στις 7,000 και στο τελος αφησα γκαζι γτ ειδα καποιος να βγαινει απο ενα βενζιναδικο για καλο και για κακο..

60-180 σε 13 sec αν και θα μπορουσα και λιγο καλυτερα πιστευω σε κανονικη κλισης ευθεια και με καλυτερες αλλαγές..

Απο οτι βλεπω στο νετ edition 30 golf 235 ps χρειαζονται γυρω στα 16 sec ενω με προγραμμα γυρω στα 13sec και αυτα..

Να ενα που δηλωνει rammaped rbn tunning..

Edited by -alextsis-
Link to comment
Share on other sites

22042012008.jpg

Να και το actuator..

Να υπενθιμισω το τωρινο μου σεταπ ειναι 1,4 over και 1,26 κοφτη..

Μολις ερθει το electronic boost controller θα μπουν 3 διαφορετικες πιεσεις πανω συμπεριλαμβανομενης και της 1,5 bar σταθερο..

Edited by -alextsis-
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο καλά ανοίγματα με προσοχή.....

Link to comment
Share on other sites

αντε ρε φιλε ωραιος ευχαριστω που μου εκανες το κεφι να σε σεκαλα παει πολυ ωραια το εργαλειο μπραβο .αντε με το καλο να τελιωσεις να μας δειξεις και ενα βιντεο με 1,5 σταθερη ειδη ετσι πεταει φανταζομαι μετα τι θα κανει το εργαλειο θα σκιζει εχει να μοιρασει πολυ πονο.μπραβο και παλι πολυ δυνατο φιλε

Link to comment
Share on other sites

Τρελά ανοίγματα ! :shok: :shok: :shok:

Πονάει η καρδιά μου που το ακούω στις 7000 :crazy:

:drinks:

Κιομως κοσμα εχει φαει τρελα ανοιγματα και πιστεψε με το ζηταει απο μονο του το αμαξι... :girl_devil:

Ωραίο καλά ανοίγματα με προσοχή.....

Να σαι καλα βρε γιωργο και εσυ να χαιρεσαι το θηρίο σου!!!!

αντε ρε φιλε ωραιος ευχαριστω που μου εκανες το κεφι να σε σεκαλα παει πολυ ωραια το εργαλειο μπραβο .αντε με το καλο να τελιωσεις να μας δειξεις και ενα βιντεο με 1,5 σταθερη ειδη ετσι πεταει φανταζομαι μετα τι θα κανει το εργαλειο θα σκιζει εχει να μοιρασει πολυ πονο.μπραβο και παλι πολυ δυνατο φιλε

Εμεις τα παμε Τασο και απο αλλου..σε ευχαριστω γαι τις συμβουλες και παλι..!!!!!!!!!

Αλλαξε στην υπογραφη σου τα μπουζι...

Link to comment
Share on other sites

πολυ όμορφο το golf gt και ωραια προγραμμα πολλη δυναμη :good: μου όμορφο νησί. η Κρήτη :rolleyes:

φίλε δεν είναι GT :crazy::pardon: είναι το 122!!

πυροβολάς κόσμο Άλεξ!!! αν και είναι κουκλί, θα ήταν καλή φάση και σαν sleeper car, να έχει μαμά ζάντες και προφυλακτήρες και αυτοκόλλητο 1.6 FSI πίσω :db: και όποιον κολλούσε να τον πυροβολούσες

Link to comment
Share on other sites

ναι, κατάλαβα τι εννοείς, εννοείς το GT Sport που είναι Style GT, και όχι το GT με το twincharger με τα 170 άλογα :)

προς αποφυγή παρεξηγήσεων το διευκρίνησα :)

Link to comment
Share on other sites

Ηρθαν και τα φρενα μας .

4POT AP RACING (οι δαγκενες ειναι απο το μεγαλο κιτακι με τα μεγαλα εμβολα και παναλαφρες πραγματικα)

323 δισκος τρυπητος χαρακτος galfer

τακακια καινουργια ebc

φωτο σε λίγο..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.