Jump to content

Recommended Posts

πολυ μουφα το γκολφ του αλεξη.. καθε μερα το βλεπω σχεδον ολο και πιο αποκρουστικο ειναι :p :p

:sorcerer: :sorcerer: :sorcerer:

πιστευω και με την αεροτομη και το σποιλερακι που θες να βαλεις θα γινει ακομα πιο χαλια :whistling: :whistling:

συνεχισε ετσι :thumbsu: :thumbsu: :pardon::thumbsup: :thumbsup: :wink:

Link to comment
Share on other sites

πολυ μουφα το γκολφ του αλεξη.. καθε μερα το βλεπω σχεδον ολο και πιο αποκρουστικο ειναι :p :p

:sorcerer: :sorcerer: :sorcerer:

πιστευω και με την αεροτομη και το σποιλερακι που θες να βαλεις θα γινει ακομα πιο χαλια :whistling: :whistling:

συνεχισε ετσι :thumbsu: :thumbsu: :heart: :heart: :heart: :heart:

Ευχαριστω Λευτερη ..να και καποιος που πραγματικα αντιλαμβανεται την ασχημια του golf μου... :laugh: Μην νομιζεις και το σποιλερ σπαζμενο στην μεση ειναι και εχει μεινει το μισο για να δειχνει οσο ποιο απεριποιητο γινεται....χαχαχ :p

Λευτερη κανε και μια παρουσιαση του ροκαρου σου να το θαυμασουν και αλλοι... :devil: Ποτε θα παμε για καφε με τον θοδωρη?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω Λευτερη ..να και καποιος που πραγματικα αντιλαμβανεται την ασχημια του golf μου... :laugh: Μην νομιζεις και το σποιλερ σπαζμενο στην μεση ειναι και εχει μεινει το μισο για να δειχνει οσο ποιο απεριποιητο γινεται....χαχαχ :yahoo:

Λευτερη κανε και μια παρουσιαση του ροκαρου σου να το θαυμασουν και αλλοι... :devil: Ποτε θα παμε για καφε με τον θοδωρη?

οντως πρεπει να κανει παρουσιαση κ το λευτερακι μας. οσο για τον καφε δεν βλεπω πιεση!!! μονο αντε κανονιστε το γιατι καλοκαιριασαμε !!!!!

Link to comment
Share on other sites

οντως πρεπει να κανει παρουσιαση κ το λευτερακι μας. οσο για τον καφε δεν βλεπω πιεση!!! μονο αντε κανονιστε το γιατι καλοκαιριασαμε !!!!!

αφου ο ενας ειναι ρεθυμνο ο αλλος νεαπολη ο αλλος πανορμο :yahoo::devil:

θα κανονισουμε...

Link to comment
Share on other sites

αφου ο ενας ειναι ρεθυμνο ο αλλος νεαπολη ο αλλος πανορμο :devil::laugh:

θα κανονισουμε...

ελα ελα δικαιολογιες..... :yahoo:αντε γιατι σκουριασαμε ρε εχουμε να τα πουμε καιρο... μονο στου μαυρακη σας εβρισκα....

Link to comment
Share on other sites

και τωρα ενα συνθημα που τους τρεις μας , μας ενωνει , μικρε μου μαυρακη ,μικρε μου μαυρακη........ :thumbsup::logik:

xaxaxaxaxaxaxa!!!!!!! το καταλληλο συνθημα ομως ε;;;; δεν παλευεσαι καθολου!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον για να μην ξεχνιομαστε , λογω ενος ταξιδιου για λογους αναψυχης στην αθηνα που με καθυστερησαν, ηρθε η ωρα να ποσταρω φωτο με το σποιλερ επάνω του ed30 .... για πειτε γνωμες....

(μικρολιμανο)

03042011659.jpg

01042011652.jpg01042011645.jpg

01042011647.jpg

Edited by -alextsis-
Link to comment
Share on other sites

Alex κουκλι!!!!μουρακλααααααα!!!! πολυ ομορφο το σποιλερακι..!!! βρες μου κ μενα ενα :devil: ισως το δω αυριο και απο κοντα!!!!καλοριζικο παντως!!!

Link to comment
Share on other sites

ωραιο εγινε αλεξ!!!

καλοριζικο το σποιλερακι!

τι εγινε? πηγες βολτα απο τα παιδια απο πανω?

Ευχαριστω Λευτερη να σαι καλα...

δυστυχως οχι φιλε...δεν ηξερα τι να πρωτοκανω και ποιον να πρωτοδω....

Αντε να τα πουμε για καφε...:devil:

Alex κουκλι!!!!μουρακλααααααα!!!! πολυ ομορφο το σποιλερακι..!!! βρες μου κ μενα ενα :devil: ισως το δω αυριο και απο κοντα!!!!καλοριζικο παντως!!!

ευχαριστω φιλε.......αυριο ειμαι απογευμα οποτε μιλαμε...

για δευτερο σποιλερ ????

δεν υπαρχει εσπασαν τα καλουπια.....

θα το κρυβω τωρα....

θα ψαξουμε ρε φιλε...

βαλε φωτο απο το χαμηλωμα... :roadrage:

Link to comment
Share on other sites

θα ανεβασω αυριο φωτο γιατι δεν εχω στο περαμα το καλωδιο μαζι :devil:

2 πιανεις δηλαδη δουλεια αυριο; πρεπει να σε δω να σου δωσω κατι.

κ ενα ρημαδι καφε δεν εχουμε πιει ακομα....

Edited by Theos GT
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον για να μην ξεχνιομαστε , λογω ενος ταξιδιου για λογους αναψυχης στην αθηνα που με καθυστερησαν, ηρθε η ωρα να ποσταρω φωτο με το σποιλερ επάνω του ed30 .... για πειτε γνωμες....

(μικρολιμανο)

Πολύ ωραίο, Bravo.

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο φιλε μου!Εχεις σκεφτει να κανεις και τους καθρεφτες μαυρους?Καλα Στελιο απο πανω με το μπλε 6αρι εβαλες τη ζανταρα OZ(17"?) και με αρρωστησες με τη φοτο...

Edited by Golf_Mk2
Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο φιλε μου!Εχεις σκεφτει να κανεις και τους καθρεφτες μαυρους?

Θα το κανω φιλε μου εντος ημερων ...Σε ευχαριστω πολυ... :p

Πολύ ωραίο, Bravo.

Ευχαριστω Στέλιο ανταποδιδω για το τουτου σου ....Τελειος συνδυασμος μπλε με μαυρη ζαντα..!!Keep tuning :notfair:

Link to comment
Share on other sites

Καλα Στελιο απο πανω με το μπλε 6αρι εβαλες τη ζανταρα OZ(17"?) και με αρρωστησες με τη φοτο...

Η OZ ultraleggera μαύρη σε 18" είναι. :D

Ευχαριστω Στέλιο ανταποδιδω για το τουτου σου ....Τελειος συνδυασμος μπλε με μαυρη ζαντα..!!Keep tuning :)

Ευχαριστώ πολύ, να 'σαι καλά.

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

alex πολυ ωραιο εγινε!αντε και το χαμηλομα τωρα και εισαι ετοιμος εξωτερικα!παμε για σαλονι gti τωρα!(σου το κραταω εγω!:))

Link to comment
Share on other sites

alex πολυ ωραιο εγινε!αντε και το χαμηλομα τωρα και εισαι ετοιμος εξωτερικα!παμε για σαλονι gti τωρα!(σου το κραταω εγω!:pardon:)

xaxx α ρε ανεστη , με τι θα σε αφησω μετα βρε??

:thumbsup:

Alex άψογο!! Μένουν οι καθρεπτες και καθάρισες!!

Ευχαριστω ace ....keep tuning ....!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο φιλε,πολυ ωραιο το εχεις κανει το golfaki!!!!!!

Απο που το πηρες το χειλακι και ποσο το μαλλι?

φίλε μου , το χειλακι μου εκατσε καλη ευκαιρια αφου το πουλουσε παιδι απο αλλο κλαμπ ο οποίος το ειχε παρει γνησιο αλλα δεν το εβαλε επανω και το σκοτωσε 200 ευρω.

:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Φιλαρακι τα σπαει η γκολφαρα σου.. μην αλλαξεις τπτ ειναι τζαμι... ;)

Σε ευχαριστω φιλε μου kaklios ....

Μπραβο και σε σενα !!! Εχεις κανει τρομερη δουλεια στο αμαξι σου .... :thumbsup:

Με γεια το τιμονακι (τα σπαει)

Edited by -alextsis-
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.