Jump to content

Recommended Posts

ρε κατι σου βρηκα.. κανε υπομονη 2-3 μερες να σου πω σιγουρα... :p

θελω και εγω!επισης απο οτι εχω δει λεει πολυ να βαφεις το πρωτο χειλακι της γριλιας το μεγαλο!

Link to comment
Share on other sites

Αντε ρε kaklie βρες μας λύση!!! Αναμένουμε ..Εσύ ψήνεσαι??

Όντως εχω δει golfakia με αυτην την γριλια στα προβολάκια και το πρώτο κομματι βαμένο στο χρωμα του αμαξώματος ειναι πολυ ξεχωριστα !!! Πολυ αγριάδα...

Περιμενουμε kaklie :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

XAXA πολυ δημοκρατικα αποφασίζετε ε??

Κοιταξτε το κοκκινο συμβολιζει δυναμη - ομορφια- γουστο - εξυπναδα- αντριλικι :pirate: τι αλλο θέλετε?????

συμφωνω!αλλα οκ μη σου διαλαμε τη παρουσιαση!αντε περιμενουμε το kaklio!αλλιως ποσο πανε απο τη μαμα?

Link to comment
Share on other sites

Mπρε συ αλεξη το κοκκινο συμβολιζει αντριλικι και εισαι κ κρητικος...;;;; :pirate: ΜΑΥΡΟ ειναι το γνησιο κρητικο,πισσα μαυρο,με σκουρο φιμε ,αντριλα κακια και αγριαδα!!!! μην ξεχνιομαστε!!!

Link to comment
Share on other sites

ολα τα χρωματα στο 5αρι ειναι ωραια αν ειναι μαυρα....λοιπον σε ποντικι gt το μελος bbp ειχε βαψει πριν χρονια το επανω μερος και οντως τα εσπαγε ακομα και τωρα που το κοιταζω η μουρη φενεται πιο χαμηλη!

Link to comment
Share on other sites

Ναι αρκει να δουμε τιμες...περιμενουμε κακλιο..

παιδιαααα.......να βαλω πληστειριασμο τα δικα μου??χχαχαχαχα.....ειναι πανακριβα οντως!!!τα εχω βαλει επανω και οποτε κοιταω την μουρη του αυτοκινητου εκει πηγαινει το ματι μου......... :pirate::logik::goodjob: :goodjob: :goodjob::roadrage: :roadrage:

Link to comment
Share on other sites

χαχα δεν χρειαζεται να βαλεις πληστηριασμο αλλα θα σου πρωτινα πριν κλειδωσεις το αμαξι να τα περνεις μαζι σου..... :logik:

Mπρε συ αλεξη το κοκκινο συμβολιζει αντριλικι και εισαι κ κρητικος...;;;; :pirate: ΜΑΥΡΟ ειναι το γνησιο κρητικο,πισσα μαυρο,με σκουρο φιμε ,αντριλα κακια και αγριαδα!!!! μην ξεχνιομαστε!!!

χαχα μαυρο μονο σε διπλα διαφορικα........

Δεν θα πενθησουμε κιολας ..ειιμαστε χαρουμενοι ανθρωποι ..:goodjob:

Link to comment
Share on other sites

ολα τα χρωματα στο 5αρι ειναι ωραια αν ειναι μαυρα....λοιπον σε ποντικι gt το μελος bbp ειχε βαψει πριν χρονια το επανω μερος και οντως τα εσπαγε ακομα και τωρα που το κοιταζω η μουρη φενεται πιο χαμηλη!

θα διαφωνισω γιατι κ τα λευκα ειναι ωραια!!!! quiqsilver simprirwse!!!!

Link to comment
Share on other sites

τα λευκα ειναι λες και ειναι αβαυτα...συμβολιζουν την αγνοτητα!επισης εχετε δει οτι οι αντιθεσεις με το μαυρο ειναι πολυ καλες στο λευκο?αρα το λευκο υπαρχει μονο και μονο τονιζει το μαυρο!το αληθινο χρωμα

Link to comment
Share on other sites

χαχα δεν χρειαζεται να βαλεις πληστηριασμο αλλα θα σου πρωτινα πριν κλειδωσεις το αμαξι να τα περνεις μαζι σου..... :thumbsu:

χαχα μαυρο μονο σε διπλα διαφορικα........

Δεν θα πενθησουμε κιολας ..ειιμαστε χαρουμενοι ανθρωποι ..:tongue:

εγω δηλαδη ειμαι μες στο πενθος;; η εχω διπλα διαφορικα;; το hilux το εχω σε ποντικι χρωμα..που ειναι κ διπλο διαφορικο. αρα μην τα μπερδευεις ..χαχαχα.. Μαυρο χρωμα στη γκολφαρα και ξερο ψωμι :bow::) .... τα υπολοιπα θα στα πω απο κοντα... :laugh:

τα λευκα ειναι λες και ειναι αβαυτα...συμβολιζουν την αγνοτητα!επισης εχετε δει οτι οι αντιθεσεις με το μαυρο ειναι πολυ καλες στο λευκο?αρα το λευκο υπαρχει μονο και μονο τονιζει το μαυρο!το αληθινο χρωμα

Εγραψες Playmaker, αυτο εχω να πω μονο.... ΤΕΛΟΣ

Link to comment
Share on other sites

χαχα δεν χρειαζεται να βαλεις πληστηριασμο αλλα θα σου πρωτινα πριν κλειδωσεις το αμαξι να τα περνεις μαζι σου..... :zorro:

χαχα μαυρο μονο σε διπλα διαφορικα........

Δεν θα πενθησουμε κιολας ..ειιμαστε χαρουμενοι ανθρωποι ..:tongue:

θα το εχω υποψην μου :p

ασπρο η κοκκινο....προσωπικα το μαυρο για καμια ζαντα...καμια μασκα ειναι ομορφο...μεχρι εκει....η γνωμη μ...φιλικα παντα!!!ωραιο κ το μαυρο αλλα για αλλους..οχι για μενα....... :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

ΧΑχα Θοδωρη ειμαστε πολυ αντικειμενικοι ε???? :zorro:

xaxaxa!!!παντα...παιδες μονο που ειναι γκολφαρες ειναι κουκλια οτι χρωμα και να ειναι.. το καθενα εκπροσωπει τον ιδιοκτητη του...κ τον αντιπροσωπευει...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.