Jump to content
TSI

Μεμβρανεσ Για Το Polo 6R?

Recommended Posts

Ποιά Εταιρεία να προτιμήσω llumar ή 3Μ? διάβασα στο forum oti είναι οι καλύτερες.

Έχει βάλει κανείς?

Τί σκουρότητα να βάλω? (δεν θέλω να με εμποδίζει στην οδήγηση νύχτα)

Edited by TSI.
Link to comment
Share on other sites

Ελα φιλε μου εβαλα πριν μια βδομαδα τις lliumar ειναι πολλοι καλες βαλτες φιλαρακι οκ??και βαλε την ζελατινα που ειναι 30 τισ 100 σκουροτητα...

Tιμή? Βάζουν και στο παρπρίζ γιατί νομίζω απαγορεύεται?

Σου δίνουν και βεβαίωση για πιθανό έλεγχο της αστυνομίας?

Edited by TSI.
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου 150 ευρω εχουνε σου βαζουνε μονο στα 5 παραθυρα εκτος απο το μπροστινο στο μπροστινο μπορεισ να βαλεις μονο μια λωριδα αν θελεις...ναι φισικα σου δινουνε και για το κτεο αδεια και για την αστινομια....

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου 150 ευρω εχουνε σου βαζουνε μονο στα 5 παραθυρα εκτος απο το μπροστινο στο μπροστινο μπορεισ να βαλεις μονο μια λωριδα αν θελεις...ναι φισικα σου δινουνε και για το κτεο αδεια και για την αστινομια....

Σε ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Llumar έχω βάλει και εγώ στα μπροστινά με 65 € και είναι 30%.

Στα μπροστινά ότι και να βάλεις είσαι παράνομος αλλά δεν ασχολείται κανείς...

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου 150 ευρω εχουνε σου βαζουνε μονο στα 5 παραθυρα εκτος απο το μπροστινο στο μπροστινο μπορεισ να βαλεις μονο μια λωριδα αν θελεις...ναι φισικα σου δινουνε και για το κτεο αδεια και για την αστινομια....

φιλαρακι μηπως μπορεις να μου πεις το κατατημα που τις εβαλες κ αν εισαι ευχαριστημενος απο τη δουλεια που σου κανανε?δν ειχες τιποτα φουσκαλιτσες κτλ?

Link to comment
Share on other sites

φιλαρακι μηπως μπορεις να μου πεις το κατατημα που τις εβαλες κ αν εισαι ευχαριστημενος απο τη δουλεια που σου κανανε?δν ειχες τιποτα φουσκαλιτσες κτλ?

Με ενδιαφέρει και εμένα για Θεσσαλονίκη..

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα στην Llumar στην Καλλιθέα . Ακριβώς διεύθυνση θα βρειτε στο site της Llumar όπου έχει κατάστημα και για Θεσσαλονίκη.

Στο κατάστημα αυτό πάντως είχε και μία ταμπέλα όπου με λίγα λόγια έλεγε ότι δεν θα πρέπει να περιμένουμε το αποτέλεσμα να είναι "τέλειο".

Την ώρα της τοποθέτησης υπάρχουν μικροσωματίδια (σκόνη) στον αέρα τα οποία παγιδεύονται μεταξύ μεμβράνης και τζαμιού την ώρα της τοποθέτησης ...

Αυτά είναι που δημιουργούν στην συνέχεια μικροφουσκάλες .... Επίσης ,επειδή η τοποθέτηση γίνεται με νερό, αρχικά έχει υγρασία μέσα από την μεμβράνη η οποία όμως θα έχει φύγει σε μία βδομάδα το πολύ και για γρηγορότερα το αφήνετε σε μέρος που έχει ήλιο...

Αυτά έλεγε πάνω - κάτω , αλλά πιστεύω ότι είναι και ο άνθρωπος που τις τοποθετεί (θέλει την τέχνη του και αυτό)... Αν κάνει βιαστική δουλειά, τότε ενδέχεται να έχει στο τέλος μεγάλο αριθμό από φουσκάλες ή ακόμα και τσακίσματα. Σε αυτήν την περίπτωση ζητάμε άμεσα αλλαγή ακόμα και μετά από μέρες χωρίς επιβάρυνση. thumbsup.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.