Jump to content

Recommended Posts

Επαθα μεγαλη ζημια παιζει να ειναι ενα απο τα καλυτερα golf του κλαμπ θελω να δω fmic να ξεπροβαλει στο κεντρο χωρις σιτες και τιποτα αλλο μετα με μια λεξη ΤΕΛΕΙΟ.

Link to comment
Share on other sites

Επαθα μεγαλη ζημια παιζει να ειναι ενα απο τα καλυτερα golf του κλαμπ θελω να δω fmic να ξεπροβαλει στο κεντρο χωρις σιτες και τιποτα αλλο μετα με μια λεξη ΤΕΛΕΙΟ.

Σταυρο σ ευχαριστω για τα καλα σου λογια...!!! εγω να δεις πως περιμενω να το δω αυτο το ιντερκουλερ!!!! χωρις τη σιτα θα ειναι αλλο πραγμα!!! δεν περνανε οι μερες!!!!! μολις μπει ανεβαινουν φωτο.. τι λετε να μπει επιγραφη πανω στο ιντερκουλερ; ποια ειναι η γνωμη σας;;

Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι η το σημα που εχω για αβαταρ στο προφιλ.της GReddy. Η της HKS, η της Turbonetics.

Link to comment
Share on other sites

τελικα παιδες μπηκε κ το ιντερκουλερ!!!! front mount αποσυνδεθηκε το εργοστασιακο κ πλεον ψυχεται καθαρα κ μονο απο αυτο :frantics: .δεν εχω προλαβει ουτε το fine tuning να κανω..μιας κ τ αμαξι πλεον ειναι full 2ο σταδιο.. ειχα τρεχαματα αυτες τις μερες με το motors and shows που εγινε στο ηρακλειο και ετοιμαζα το αυτοκινητο για την εκθεση... μερικες φωτο με το ιντερκουλερ απο την τοποθετηση και απο την εκθεση .

15062011533.jpg

Uploaded with ImageShack.us

17062011536.jpg

Uploaded with ImageShack.us

17062011537.jpg

Uploaded with ImageShack.us

17062011539.jpg

Uploaded with ImageShack.us

18062011549.jpg

Uploaded with ImageShack.us

19062011578.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites

Οχι μωρη κακια που φαινεται ετοιμο να κατασπαραξει οτι βρεθει μπροστα του και το σημα vw σε μαυρο πανω στο ic και ειναι κουκλα.

Edited by stavros g
Link to comment
Share on other sites

φαίνεται πολύ καλή δουλεια και πολυ καλό το i/c

τι μάρκα είναι? -

και εμφανισιακά λέει πολύ :frantics:

Link to comment
Share on other sites

φαίνεται πολύ καλή δουλεια και πολυ καλό το i/c

τι μάρκα είναι? -

και εμφανισιακά λέει πολύ :thumbsup:

να σαι καλα δημητρη! οντως αγριεψε... το ιντερκουλερ ειναι χειροποιητο απο θεσσαλονικη...

Link to comment
Share on other sites

@ Gazof GT : thanks gazof!!!το εργοστασιακο κουλερ αποσυνδεθηκε τελειως!

@ Fastrabbit : το σκεφτομαι πολυ σοβαρα Aνεστη για τις ζαντες απλα θελω καπου να δω ενα μαυρο με ιδια η παρομοια ζαντα να δω πως φαινεται.....

@ ACE : Σ ευχαριστω πολυ ΑCE!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. πολυ ωραιο το μωρο σου. μια ερωτηση. τον πισω προφ/κτηρα που εβγαλες με τα 4 τελικα 2 και 2 το εχεις ακομα? αν ναι και το πουλας πες τιμη για να κανονισουμε.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. πολυ ωραιο το μωρο σου. μια ερωτηση. τον πισω προφ/κτηρα που εβγαλες με τα 4 τελικα 2 και 2 το εχεις ακομα? αν ναι και το πουλας πες τιμη για να κανονισουμε.

να σαι καλα φιλε μου...το τελικο με τον προφυλκτηρα εφυγαν αμεσως!!! με το που εβαλα τον καινουριο δοθηκαν σε ενα φιλο απο δω απ το κλαμπ..

Link to comment
Share on other sites

@ Gazof GT : thanks gazof!!!το εργοστασιακο κουλερ αποσυνδεθηκε τελειως!

@ Fastrabbit : το σκεφτομαι πολυ σοβαρα Aνεστη για τις ζαντες απλα θελω καπου να δω ενα μαυρο με ιδια η παρομοια ζαντα να δω πως φαινεται.....

@ ACE : Σ ευχαριστω πολυ ΑCE!!!

Το cooler σου έχει μεγάλη επιφάνεια κυψελών και πρέπει να ψύχει πραγματικά καλά! Το αμάξι σου αληθινή κούκλα! Να το χαίρεσαι!

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το καινούργιο look σε σχέση με το μαμά που ήταν.

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε φιλε.πολλυ ωραιο το εκανες το αμαξι σου.

Σ ευχαριστω πολυ φιλε μου!!! πατριωτακι; απο ηρακλειο; ποιο εχεις;

Το cooler σου έχει μεγάλη επιφάνεια κυψελών και πρέπει να ψύχει πραγματικά καλά! Το αμάξι σου αληθινή κούκλα! Να το χαίρεσαι!

Σ ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια!!! το ιντερκουλερ το ψαξαμε αρκετο καιρο κ βρηκαμε το καταλληλο! παντως ειμαι πολυ ευχαριστημενος!

Ωραίο το καινούργιο look σε σχέση με το μαμά που ήταν.

να σαι καλα φιλε μου.χρειαστηκε πολυς χρονος και χρημα αλλα το αποτελεσμα με ανταμειψε.αυτο που χαιρομαι ειναι οτι δεν πηρα ενα ετοιμο αυτοκινητο αλλα το διαμορφωσα ετσι οπως σκεφτομουν..κ επεται κ συνεχεια.

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστω πολυ φιλε μου!!! πατριωτακι; απο ηρακλειο; ποιο εχεις;

Σ ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια!!! το ιντερκουλερ το ψαξαμε αρκετο καιρο κ βρηκαμε το καταλληλο! παντως ειμαι πολυ ευχαριστημενος!

να σαι καλα φιλε μου.χρειαστηκε πολυς χρονος και χρημα αλλα το αποτελεσμα με ανταμειψε.αυτο που χαιρομαι ειναι οτι δεν πηρα ενα ετοιμο αυτοκινητο αλλα το διαμορφωσα ετσι οπως σκεφτομουν..κ επεται κ συνεχεια.

Keep tuning

Link to comment
Share on other sites

Mετα απο αρκετο καιρο απουσιας επιστρεφω με μερικες αλλαγες...

Μπηκαν φαναρια dayline Dectane , φρυδακια φαναριων της Mattig και ειπαμε να βαλουμε λιγο χερακι στη μουσικη του αυτοκινητου μιας κ θελαμε να ακουμε λιγο μπασσακι παραπανω :db: και λιγο δυνατοτερες φωνες ... Μπηκαν στις εργοστασιακες θηκες με προσθηκη 8ιντσα ηχεια Beyma κορνες Cadence στην εργοστασιακη θεση του midrange και στην εταζερα που φτιαχτηκε αλλα 2 8ιντσα Beyma με 2 κορνες Power Stream. Επισης μπηκαν 2 15ιντσα sub της PowerBass τα οποια παιζουν με ενα 1400 ενισχυτη cadence Dakota..

Φωτο απο τα φαναρια

17092011805.jpg

Uploaded with ImageShack.us

28977119574003385379810.jpg

Uploaded with ImageShack.us

34009219573959718717510.jpg

Uploaded with ImageShack.us

27820126527945682272622.jpg

Uploaded with ImageShack.us

κ φωτο απο τα χιονια 8P

16690020074795001967310.jpg

Uploaded with ImageShack.us

και φωτο απο το πορτ παγκαζ.. by FK CUSTOMS CAR AUDIO

dsc00111nw.jpg

Uploaded with ImageShack.us

39630831400343532283816.jpg

Uploaded with ImageShack.us

42361131400349198949916.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc00104zw.jpg

Uploaded with ImageShack.us

η κατασκευη ντυθηκε μπορντο μιας και στα αμεσα σχεδια ειναι να γινει το σαλονι ολο μπορντο δερμα και ο ουρανος μαυρος.

στα αμεσα σχεδια επισης ειναι η τοποθετηση αντλιας autotech και το ξυραφιασμα της τουρμπινας για να παρουμε μερικα αλογακια ακομα ...

Link to comment
Share on other sites

Mister Decibel εκανες το θαυμα σου παλι :good: κ απο εμφανιση κ απο αποδοση!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.