Jump to content
Detuner

Αντιστρεπτικες Για Golf Gti

Recommended Posts

Λοιπον αν εινα δυνατον και απο οποιον ξερει να αναφερθουν ολες οι αντιστρεπτικες και το παχος τους που υπαρχουν για το gti v-vi.... γιατι δε ξερω τι να επιλεξω.. μεχρι στιγμης γνωριζω

Μαμα 21-21 mm

H&R 26-22 mm

Apr 27-27 mm

τι αλλες επιλογες εχουμε??? :thumbsd:

Edited by Detuner
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον αν εινα δυνατον και απο οποιον ξερει να αναφερθουν ολες οι αντιστρεπτικες και το παχος τους που υπαρχουν για το gti v-vi.... γιατι δε ξερω τι να επιλεξω.. μεχρι στιγμης γνωριζω

Μαμα 21-21 mm

H&R 26-22 mm

Apr 27-27 mm

τι αλλες επιλογες εχουμε??? :thumbsd:

πουλαει καποιος στο seatclub της APR σε κομπλε τιμουλα.

σε cupra πρεπει να ηταν αλλα πρεπει να σου κανου

τσεκαρε το.

Link to comment
Share on other sites

πουλαει καποιος στο seatclub της APR σε κομπλε τιμουλα.

σε cupra πρεπει να ηταν αλλα πρεπει να σου κανου

τσεκαρε το.

Οι h&r εχει αλλα 2 σετ μεγεθεων!

και ειναι οι καλυτερες ουτε λιπανση θελουν ουτε τιποτα h&r Και ξερω ψωμι...εγω τωρα δεν ξερω...τι να βαλω πρωτα γριλιες χειλακι μασκα gti οι τις αντιστρεπτικες?

Link to comment
Share on other sites

Βοηθανε στη συνεργασια των αναρτησεων!και δεν θα σου σκληρινουν το αμαξι απλα μια λακουβα στο δεξι μερος θα τι νιωθεις τωρα παραπανω και στο αριστερο κ τουμπαλιν μολις βαλω θα σας πω την h&r θα βαλω εχω pss10

Edited by Playmaker
Link to comment
Share on other sites

Καμία σχέση οι αντιστρεπτικές με το φαινόμενο που αναφέρεις.

γιατι καμοια σχέση..?

τα τριξιματα ακουγονται επειδη δεν αποροφάει ολους τους κραδασμούς η αναρτηση και μεταφερονται στο πλαισιο , ετσι αν κανουμε

πιο στοιβαρο το πλαισιο π.χ. με αντιστρεπτικες , θολομπαρα κτλ θα μειωθουν τα τριξιματα.. ετσι πιστεύω τουλαχιστον..

αν δεν ισχυουν αυτα που λεω ας με διορθωσει καποιος.

Link to comment
Share on other sites

πουλαει καποιος στο seatclub της APR σε κομπλε τιμουλα.

σε cupra πρεπει να ηταν αλλα πρεπει να σου κανου

τσεκαρε το.

μπορεις να μου δωσεις Link γιατι δε βρισκω την αγγελια του..μηπως πρεπει να συμπληρωσω καποια post για να φαινονται οι αγγελιες??

Οι h&r εχει αλλα 2 σετ μεγεθεων!

και ειναι οι καλυτερες ουτε λιπανση θελουν ουτε τιποτα h&r Και ξερω ψωμι...εγω τωρα δεν ξερω...τι να βαλω πρωτα γριλιες χειλακι μασκα gti οι τις αντιστρεπτικες?

τι αλλα μεγεθη εχει?? δε θελει λιπανση?? περιεργο μου φαινεται

Edited by Detuner
Link to comment
Share on other sites

μπορεις να μου δωσεις Link γιατι δε βρισκω την αγγελια του..μηπως πρεπει να συμπληρωσω καποια post για να φαινονται οι αγγελιες??

δεν θυμάμαι να σου πω..

αν και δεν πιστεύω!

εδω ειναι http://seatclub.gr/forum/index.php/topic,32102.0.html

:flowers:

Link to comment
Share on other sites

δεν θυμάμαι να σου πω..

αν και δεν πιστεύω!

εδω ειναι http://seatclub.gr/forum/index.php/topic,32102.0.html

:bbq:

δυστυχως ειναι οπως τα λεω.. θα σου ηταν ευκολο να μου στειλεις με pm την αγγελια??? :flowers:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια επεσε το ματι μου σαυτο...που λεει πως τοποθετειτε η μπροστινη αντιστρεπτικη...ενας καλος μαστορας τα ξερει η θα μ κανει καμια ζημια>

http://myfastgti.com/volkswagen/threads/3788-DIY-Front-Sway-Bar

στο νουμερο 13 τι κανει?αραγε τα ξερουν αυτα εδω στην ελλαδα?επισης θελει ευθυγραμιση μετα?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια επεσε το ματι μου σαυτο...που λεει πως τοποθετειτε η μπροστινη αντιστρεπτικη...ενας καλος μαστορας τα ξερει η θα μ κανει καμια ζημια>

http://myfastgti.com/volkswagen/threads/3788-DIY-Front-Sway-Bar

στο νουμερο 13 τι κανει?αραγε τα ξερουν αυτα εδω στην ελλαδα?επισης θελει ευθυγραμιση μετα?

Θέλει ευθυγράμμιση μετά.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον αν εινα δυνατον και απο οποιον ξερει να αναφερθουν ολες οι αντιστρεπτικες και το παχος τους που υπαρχουν για το gti v-vi.... γιατι δε ξερω τι να επιλεξω.. μεχρι στιγμης γνωριζω

Μαμα 21-21 mm

H&R 26-22 mm

Apr 27-27 mm

τι αλλες επιλογες εχουμε??? :flowers:

... μια διορθωση αν μου επιτρεπεις, σε μαμα gti η μπροστα ειναι 24mm, προχθες τη μετρησα.

Link to comment
Share on other sites

... μια διορθωση αν μου επιτρεπεις, σε μαμα gti η μπροστα ειναι 24mm, προχθες τη μετρησα.

Παντως η h&r και 24 να ηταν θα ειχε διαφορα απο τη μαμα σου μιλαμε για διαφορετικο υλικο

Link to comment
Share on other sites

... μια διορθωση αν μου επιτρεπεις, σε μαμα gti η μπροστα ειναι 24mm, προχθες τη μετρησα.

τοσο καιρο νομιζα οτι ηταν 21... ευχαριστω για τη διευκρινιση

Link to comment
Share on other sites

Παντως η h&r και 24 να ηταν θα ειχε διαφορα απο τη μαμα σου μιλαμε για διαφορετικο υλικο

Για το GTI (V/VI): 23.6mm οι εμπρός και 21.7mm πίσω.

Link to comment
Share on other sites

εγώ φοράω της KW Anti Roll Bar Kit26mm-23mm και είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Της πουλάω όποιος ενδιαφέρετε γιατί θα ανταλλάξω το αυτοκίνητο από βδομάδα και θα της βγάλω.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.