Jump to content
maikl

Απενεργοποιηση Αεροσακου Συνοδηγου

Recommended Posts

Υπαρχει τετοια δυνατοτητα και σε ποιες εκδοσεις του παραπανω μοντελου?

Μου ειπαν οτι το δικο μου-comfortline(αυτο που περιμενω να ερθει θα εχει).Εγω νομιζα οτι δεν το εχει.Τι ισχυει?

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει τετοια δυνατοτητα και σε ποιες εκδοσεις του παραπανω μοντελου?

Μου ειπαν οτι το δικο μου-comfortline(αυτο που περιμενω να ερθει θα εχει).Εγω νομιζα οτι δεν το εχει.Τι ισχυει?

Υπάρχει η δυνατότητα να το βάλεις(ανεξαρτήτως έκδοσης) αλλά μόνο σαν EXTRA...Δηλαδή όταν παρήγγειλες το αυτοκίνητο έπρεπε τότε να συμπεριληφθεί στην παραγγελία(40Ε το έβαλα εγώ )

Link to comment
Share on other sites

Ολα τα αυτοκίνητα που έρχονται απο το εργοστάσιο το έχουν στο στάνταρ εξοπλισμό. Τα δικά μας τζιμάνια σου λένε οτι είναι extra και χρεώνεται 40 ευρώ. Αμα κάποιος του ζητήσει Polo χωρίς τον διακόπτη απλά δεν έχουν να του δώσουν....

Link to comment
Share on other sites

Ολα τα αυτοκίνητα που έρχονται απο το εργοστάσιο το έχουν στο στάνταρ εξοπλισμό. Τα δικά μας τζιμάνια σου λένε οτι είναι extra και χρεώνεται 40 ευρώ. Αμα κάποιος του ζητήσει Polo χωρίς τον διακόπτη απλά δεν έχουν να του δώσουν....

Ναι, ε???Και μου το ειπανε λες και ποιος ξερει τι εξτρα βρεθηκε να εχει το αμαξι....εδω το πικαντο που ειχα ειχε...

Link to comment
Share on other sites

Ολα τα αυτοκίνητα που έρχονται απο το εργοστάσιο το έχουν στο στάνταρ εξοπλισμό. Τα δικά μας τζιμάνια σου λένε οτι είναι extra και χρεώνεται 40 ευρώ. Αμα κάποιος του ζητήσει Polo χωρίς τον διακόπτη απλά δεν έχουν να του δώσουν....

Η Απενεργοποίηση δεν είναι στάνταρ φίλε μου ,χρεώνεται σαν έξτρα.Εγώ προσωπικά δεν την έβαλα καθώς δεν την χρειαζόμουν..στο ντουλαπάκι μέσα έχω μόνο το SET της πίεσης των ελαστικών και τη θύρα USB..δεν έχω άλλο διακόπτη.

Link to comment
Share on other sites

Κάπου στα Χριστούγεννα 2009-2010 έκανα την παραγελλία..Παρέλαβα στις 24 Μαρτίου 2010 ήταν απο τα πρώτα tsi.Σε θέμα εξοπλισμού δεν νομίζω να υπήρξε μεταβολή μεταξύ στάνταρ-έξτρα σε σχέση με τις ατμοσφαιρικές εκδόσεις.Αν άλλαξε κάτι στις πιο πρόσφατες παραλαβές που ανέβηκε ούτως ή άλλως η τιμή του polo ίσως έγιναν τπτ μικροαλλαγές και να τοποθετείται πλέον σαν στάνταρ..υποθετικά μιλάω βέβαια..Απο την άλλη παίζει να έιχαν φέρει αρκετά για να έχουν ετοιμοπαράδοτα απο την αντιπροσωπεία που αγόρασες με την απενεργοποίηση επάνω και να το παρουσίαζαν οτι το έχει απο γερμανία σε όλα τα οχήματα και θα το πληρώσεις μέσα στην τιμή..λίγο παρανοϊκό ίσως !! απλά κι εμένα προσπαθούσαν σε δυο αντιπροσωπείες να με πείσουν ντε και σόνι οτι σε άσπρο χρώμα είναι το πιο όμορφο και δεν συγκρίνεται ( έγγυρη πληροφορία: αποτι έμαθα μετά είχαν μεγάλο στόκ σε ασπρο χοαχοαχοαχαχαχαχα !! οι πωλητές είναι έμποροι , :thumbsup: τι να κάνουμε τωρα..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.