Jump to content
Speedy

Night Cruise μελών Θεσσαλονίκης

Recommended Posts

Τώρα κατάλαβα γιατί μία γκαρσόνα στο RAKA την Πέμπτη είχε φαγωθεί να ρωτάει για το GTi μου… κάποιοι ποιο νωρίς κάνανε επίσκεψη στα ανατολικά… επειδή έχω καιρό να πατήσω σε συνάντηση (λόγο δουλειάς και μαθημάτων) στην επόμενη συνάντηση βάλτε και εμένα μέσα! Για πότε το λέτε?

Link to comment
Share on other sites

κοσμα ξερεις τι σκαλωμα εφαγα?η υπογραφη σου εχει τα ιδια γκολφακια με την φωτο που εβαλες στο κινητο σου!

βλεπω οτι τιμησατε κ το video που ανεβασα καθως φευγουμε απο κρηνη..58 views σε μια μερα μπραβο παλικαρια

Link to comment
Share on other sites

;):frantics: :frantics: Ωραία βγήκε η συγκεκριμένη φωτό και είναι αυτοκίνητα με τα 3 καλύτερα χρώματα ! Βέβαια έπρεπε να είχε φόντο το λιμάνι κι όχι την τράπεζα...
Link to comment
Share on other sites

:frantics: :frantics: :p Ωραία βγήκε η συγκεκριμένη φωτό και είναι αυτοκίνητα με τα 3 καλύτερα χρώματα ! Βέβαια έπρεπε να είχε φόντο το λιμάνι κι όχι την τράπεζα...

ε?;):frantics:

αυτο θα το κρατησω αρχειο!!

Link to comment
Share on other sites

μπραβο παιδια....τελειες οι φωτο.....speedy κλαιω με τη δευτερη σου φωτο με το προσωπο του titikou....:frantics:

αχαχαχαχαχαχαχαχαχα...........

axaxaxa αφου ειναι Υ.Π. :frantics:

Τώρα κατάλαβα γιατί μία γκαρσόνα στο RAKA την Πέμπτη είχε φαγωθεί να ρωτάει για το GTi μου… κάποιοι ποιο νωρίς κάνανε επίσκεψη στα ανατολικά… επειδή έχω καιρό να πατήσω σε συνάντηση (λόγο δουλειάς και μαθημάτων) στην επόμενη συνάντηση βάλτε και εμένα μέσα! Για πότε το λέτε?

οκ , θα σε περιμένουμε ! για το ποτε θα ανακοινωθεί στο Συναντήσεις Θεσσαλονίκης

:frantics::p :p Ωραία βγήκε η συγκεκριμένη φωτό και είναι αυτοκίνητα με τα 3 καλύτερα χρώματα ! Βέβαια έπρεπε να είχε φόντο το λιμάνι κι όχι την τράπεζα...

είναι The German Job ;)

i1534026_dsc02328-7.jpg

Link to comment
Share on other sites

:friends::):p Ωραία βγήκε η συγκεκριγιμένη φωτό και είναι αυτοκίνητα με τα 3 καλύτερα χρώματα ! Βέβαια έπρεπε να είχε φόντο το λιμάνι κι όχι την τράπεζα...

κοσμα οντως θα ηταν καλυτερη αλλα και ετσι γ@μ@ει.....σαν poster ειναι.....!!!για μενα η καλυτερη.....

Link to comment
Share on other sites

κοσμα οντως θα ηταν καλυτερη αλλα και ετσι γ@μ@ει.....σαν poster ειναι.....!!!για μενα η καλυτερη.....

αυτο ελιπε να πεις οτι δεν σου αρεσε...αφου πιο μπαμ κανει το δικο σου με της νικελ τις ζαντες καγκουρα ε καγκουρα... :)

Link to comment
Share on other sites

αυτο ελιπε να πεις οτι δεν σου αρεσε...αφου πιο μπαμ κανει το δικο σου με της νικελ τις ζαντες καγκουρα ε καγκουρα... :goodjob:

χαχαχαχ καλα γιατι το κραζεις το παιδι....?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.