Jump to content
dodos

After Sales Vw Polo 6R

Recommended Posts

Χαίρετε παιδιά γνωρίζει κανένας ή έχει ρωτήσει ποσό κάνει η αεροτομή από τα after sales της VW για το polo μας…???

Ευχαριστώ εκ τον πρότερων…!!!My link

Edited by dodos
Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε παιδιά γνωρίζει κανένας ή έχει ρωτήσει ποσό κάνει η αεροτομή από τα after sales της VW για το polo μας…???

Ευχαριστώ εκ τον πρότερων…!!!My link

Αρκετά τσιμπιμένη (Κωδ. προϊόντος 6R0 071 646 GRU) κοστίζει 206,30€ ΧΩΡΙΣ τοποθέτηση/ βάψιμο στο χρώμα του οχήματος :D

Link to comment
Share on other sites

Αρκετά τσιμπιμένη (Κωδ. προϊόντος 6R0 071 646 GRU) κοστίζει 206,30€ ΧΩΡΙΣ τοποθέτηση/ βάψιμο στο χρώμα του οχήματος :D

Ευχαριστώ φιλέ και όντως αρκετά τσιμπημένη έχεις δίκαιο...!!!

Link to comment
Share on other sites

Όντως τσιμπημένη τιμή όπως βέβαια και όλα τα υπόλοιπα γνήσια αξεσουάρ..εγώ πρίν δύο μέρες αγόρασα τα μεταλλικά πεντάλ 45e απο την αντιπροσωπεία ..έλεος !! αξίζουν όμως.. :flowers:

Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε παιδιά γνωρίζει κανένας ή έχει ρωτήσει ποσό κάνει η αεροτομή από τα after sales της VW για το polo μας…???

Ευχαριστώ εκ τον πρότερων…!!!My link

αυτος ο καταλογος περιεχει ολα αυτα τα extras που εχει και στο e bay,δλδ μπορουμε να τα βρουμε και στις αντιπροσωπειες ή ουτε καν?? :friends:

Link to comment
Share on other sites

αυτος ο καταλογος περιεχει ολα αυτα τα extras που εχει και στο e bay,δλδ μπορουμε να τα βρουμε και στις αντιπροσωπειες ή ουτε καν?? :friends:

Ναι φιλέ alexis αυτά είναι στην επίσημη ιστοσελίδα της VW και μπορείς να πας σε μια αντιπροσωπεία και να στα φέρουν…

Link to comment
Share on other sites

Ναι φιλέ alexis αυτά είναι στην επίσημη ιστοσελίδα της VW και μπορείς να πας σε μια αντιπροσωπεία και να στα φέρουν…

α τελεια,ελπιζω να μην ειναι φαρμακι οι τιμες :o ευχαριστω :o

Link to comment
Share on other sites

Όντως τσιμπημένη τιμή όπως βέβαια και όλα τα υπόλοιπα γνήσια αξεσουάρ..εγώ πρίν δύο μέρες αγόρασα τα μεταλλικά πεντάλ 45e απο την αντιπροσωπεία ..έλεος !! αξίζουν όμως.. :thumbsup:

φίλε μπορείς να βάλεις καμία φωτογραφία να δούμε πως είναι τα πετάλ..οχί αναγκαστικά τα δικά σου γενικά αν έχεις καμία φώτο απο κανένα site...ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε παιδιά γνωρίζει κανένας ή έχει ρωτήσει ποσό κάνει η αεροτομή από τα after sales της VW για το polo μας…???

Ευχαριστώ εκ τον πρότερων…!!!My link

Αν πατήσεις εκεί που λέει "My link" στο αρχικό post του φίλου που παραθέτω και εγώ από πάνω θα σου ανοίξει ένα pdf αρχείο, πήγαινε στην 5η σελίδα και εκεί έχει μια φωτογραφία με τα πετάλια που έβαλε!!!

Όντως τσιμπημένη τιμή όπως βέβαια και όλα τα υπόλοιπα γνήσια αξεσουάρ..εγώ πρίν δύο μέρες αγόρασα τα μεταλλικά πεντάλ 45e απο την αντιπροσωπεία ..έλεος !! αξίζουν όμως.. :)

Στα τοποθετήσανε κιόλας???

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς άν υπάρχουν μεταλλικά πεντάλ για DSG δέν βρήκα και στο ebay που ρώτησα καποιούς πωλητες λένε δεν υπάρχουν. Κάποια στιγμή σκέφτόμουν να βάλω

Edited by TSI.
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει επίσης κανείς αν μπορούμε να βρούμε το Κάλυμμα μαρσπιέ εισόδου

από ανοξείδωτο χάλυβα που γράφει polo πάνω (http://www.volkswagen.gr/media/country/gr/x/services.Par.0016.File.pdf/polo_accessories.pdf)

(σελίδα 24 κάτω αριστερά) στο e-bay και αν ναι να μου στείλει το link γιατί στην αντιπροσωπία μου είπαν κουφή τιμή...ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Τα πεντάλ τα παρήγγειλα απο Δελτα καρ στην Πάτρα, σε δύο μέρες μου τα έφεραν και τα τοποθέτησα μόνος μου με το χέρι ,εύκολο έιναι 10 λεπτά υπόθεση..και είναι μια πολύ ωραία και φθηνή αλλαγή για το πολάκι..στην ουσία είναι τα ίδια τόσα χρόνια και ταιριάζουν επίσης σε Golf 98 -> 03 ,New Beetle/Polo 00 εως και σήμερα και επίσης σε Fox και Lupo..για DSG μπαίνουν του Gti σίγουρα ή κάποιου αντίστοιχου από το Group γενικότερα ρώτα στα ανταλλακτικά καλύτερα..μαρσπιέδες έχω βρεί στο ebay 101 ευρώ χωρίς μεταφορικά τους αυθεντικούς με το σηματάκι "polo"..Τώρα αεροτομή έχει βγάλει και μια εταιρία βελτιώσεων στο ebay που μοιάζει με την extra της VW ίσως και πιο όμορφη..Όταν έχω χρόνο θα κάτσω να ψάξω και θα βάλω link :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Τα πεντάλ τα παρήγγειλα απο Δελτα καρ στην Πάτρα, σε δύο μέρες μου τα έφεραν και τα τοποθέτησα μόνος μου με το χέρι ,εύκολο έιναι 10 λεπτά υπόθεση..και είναι μια πολύ ωραία και φθηνή αλλαγή για το πολάκι..στην ουσία είναι τα ίδια τόσα χρόνια και ταιριάζουν επίσης σε Golf 98 -> 03 ,New Beetle/Polo 00 εως και σήμερα και επίσης σε Fox και Lupo..για DSG μπαίνουν του Gti σίγουρα ή κάποιου αντίστοιχου από το Group γενικότερα ρώτα στα ανταλλακτικά καλύτερα..μαρσπιέδες έχω βρεί στο ebay 101 ευρώ χωρίς μεταφορικά τους αυθεντικούς με το σηματάκι "polo"..Τώρα αεροτομή έχει βγάλει και μια εταιρία βελτιώσεων στο ebay που μοιάζει με την extra της VW ίσως και πιο όμορφη..Όταν έχω χρόνο θα κάτσω να ψάξω και θα βάλω link :whistling:

2 εταιρίες rieger και μια άλλη, κάποιο λίνκ για πεντάλ DSG για polo?

Link to comment
Share on other sites

μηπως ξερει κανεις τιμη για carbon καθρευτες απο αντιπροσωπεια?? :whistling:

Ξέρει επίσης κανείς αν μπορούμε να βρούμε το Κάλυμμα μαρσπιέ εισόδου

από ανοξείδωτο χάλυβα που γράφει polo πάνω (http://www.volkswagen.gr/media/country/gr/x/services.Par.0016.File.pdf/polo_accessories.pdf)

(σελίδα 24 κάτω αριστερά) στο e-bay και αν ναι να μου στείλει το link γιατί στην αντιπροσωπία μου είπαν κουφή τιμή...ευχαριστώ

αυτο εννοεις??? http://viewitem.eim.ebay.gr/Original-VW-POLO-6R--Einstiegsleisten-fr-2-Trer/110665144063/item

εχει και για 4πορτο,τι τιμη σου ειπαν δλδ??

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο μια προχειρη ματια στον καταλογοπαρατηρησα οτι δν εχει τεμπελη ποδιου νικελ για να γεμισει λιγο το πολακι. μιας και ειναι καπως αλουμινενιες πεταλιερες και ενα μαυρο πραγμα για φοοτ ρεστ στο τζι τι αι.. Εχουμε καποιο νεο για αυτο ρε παιδια ?

Edited by Andreasf2
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν για όποιον ενδιαφέρεται βρήκα αυτό My link...

Είναι ο Γερμανικός (ΠΡΟΣΟΧΗ) τιμοκατάλογος του Ελληνικού καταλόγου των extra που παραθέτει ο "dodos" στην αρχή αυτού του topic. Έχει όλους τους κωδικούς των extra απλά οι τιμές αφορούν την Γερμανία, οπότε όπως καταλαβαίνετε αποκλίνουν κάπως από τις τιμές που τα εισάγουμε εμείς, πάντως είναι ένα δείγμα για το που κυμαίνονται οι τιμές πάνω κάτω...

Link to comment
Share on other sites

πωωω,φαρμακι οι τιμες..δλδ μ αυτα τα δεδομενα οι carbon στοιχιζουν στη γερμανια 101 ευρω,αρα εδω ξεπερναμε τα 120 λογικα,πωπω,μια ζωη τα ιδια αυτοι οι γερμανοι... :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Γνώμη μου, ότι θέλεις να κάνεις carbon καλύτερα είναι να το ντύσεις με "carbon αυτοκόλλητο" (Ένα πολύ καλό είναι της 3Μ). Αγόρασε ένα ρολό και καν' το μόνος σου ή πήγαινε σε ένα μαγαζί που ειδικεύεται σε τέτοιες δουλειές, πιστεύω θα σου έρθει φθηνότερα!!!

Link to comment
Share on other sites

Γνώμη μου, ότι θέλεις να κάνεις carbon καλύτερα είναι να το ντύσεις με "carbon αυτοκόλλητο" (Ένα πολύ καλό είναι της 3Μ). Αγόρασε ένα ρολό και καν' το μόνος σου ή πήγαινε σε ένα μαγαζί που ειδικεύεται σε τέτοιες δουλειές, πιστεύω θα σου έρθει φθηνότερα!!!

μπα δεν με τρελαινει το carbon γενικοτερα,απλα επειδη ειναι θηκη και τ βγαζεις οποτε θελεις ειναι πιο εξυπηρετικο,ειναι καλη πατεντα :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.