Jump to content
cjgeorgio

Navigation System For Cc

Recommended Posts

OFF topic: Ολοι εσεις με τις κολοτούμπες να κανετε μια ομάδα ενόργανης για το καλοκαίρι για τους Ολυμπιακούς..... Η Ντόρα αρχηγός !!! xo xo xo

Γεώργιε δεν ξεροφτώνεσαι την Zenec να βάλεις μια Dynavin και εκεί να δεις από Android.

To torque δεν μου κάθεται ακόμα.

Edited by mitsos_cc
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κ καλη χρονια παιδια,ειμαι νεο μελος και εχω ενα προβλημα με το zenec nc2010.Δεν μου δειχνει πλεον τις ενδειξεις του parkpilot στην οθονη.(στην αρχη δεν ειχα προβλημα?)Γνωριζει κανεις να βοηθησει?Ευχαριστω εκ των προτερων.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κ καλη χρονια παιδια,ειμαι νεο μελος και εχω ενα προβλημα με το zenec nc2010.Δεν μου δειχνει πλεον τις ενδειξεις του parkpilot στην οθονη.(στην αρχη δεν ειχα προβλημα?)Γνωριζει κανεις να βοηθησει?Ευχαριστω εκ των προτερων.

κάτι παρόμοια με έκανε και εμενα στην αρχή. Ήταν το καλώδιο ανταπτορας canbas που συνδέεται στην οθόνη.

Μου το άλλαξαν και όλα οκ.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα μια ρυθμηση ηθελε απο το setup menu ops κ ξαναδουλευει ρολοι!Ειναι πολυ χρησημο παντως.Αναφερατε πιο πανω κατι για android.Παιζει καμια εφαρμογη για το zenec?Κι επειδη η τεχνολογια ειναι το αδυνατο μου σημειο μακαρι να βρεθουμε καποια στιγμη να με φωτησετε για κανα update... :sorry: !

Link to comment
Share on other sites

γινεται update λογισμικου στην ελλαδα στα πρωτα 8 ιντσα δεν ειχε αυτα τα μενου...ξερει κανεις που να το παω για update???.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδες.Εχω το ZENEC NC2010 και προσπαθησα να συνδεσω μεσω usb εναν σκληρο 1ΤΒ.Ματαια ομως.Δοκιμασα να τον κανω μετατροπη σε FA32 αλλα κ παλι τιποτα.Σκεφτηκα οτι ειναι υπερβολικα μεγαλος για να τον διαβασει αλλα ενας φιλος μου ειπε οτι απ την στιγμη που διαβαζει π.χ.1GB θα πρεπε να διαβασει οτι κ να βαλω.????Γνωριζει κανεις κατι???

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδες.Εχω το ZENEC NC2010 και προσπαθησα να συνδεσω μεσω usb εναν σκληρο 1ΤΒ.Ματαια ομως.Δοκιμασα να τον κανω μετατροπη σε FA32 αλλα κ παλι τιποτα.Σκεφτηκα οτι ειναι υπερβολικα μεγαλος για να τον διαβασει αλλα ενας φιλος μου ειπε οτι απ την στιγμη που διαβαζει π.χ.1GB θα πρεπε να διαβασει οτι κ να βαλω.????Γνωριζει κανεις κατι???

ο φίλος σου είναι λίγο λάθος. επειδή μια συσκευή διαβάζει 1G δεν πάει να πει ότι διαβάζει τα πάντα.

έχει ένα όριο.Στην zenec λογικα μέχρι 32G διαβάζει. μπορεί και 64G δεν εχω δοκιμάσει.

Link to comment
Share on other sites

Σε μαγαζι που ρωτησα μου ειπαν οτι με ενα tv tuner αξιας 200-300 e θα τον διαβαζει αλλα δεν τα δινω αν δε το δω πρωτα.Κ επειδη δεν το ειχε(πρεπει να το παραγγειλω)το καθυστερω.Ειπα μηπως το εχει κανεις να πει εντυπωσεις.

Link to comment
Share on other sites

Σε μαγαζι που ρωτησα μου ειπαν οτι με ενα tv tuner αξιας 200-300 e θα τον διαβαζει αλλα δεν τα δινω αν δε το δω πρωτα.Κ επειδη δεν το ειχε(πρεπει να το παραγγειλω)το καθυστερω.Ειπα μηπως το εχει κανεις να πει εντυπωσεις.

 

Το TV Tuner να διαβάσει σκληρό δίσκο? Πως γίνεται αυτό? 

Ακόμα δεν έχουν βγάλει οθόνες που να διαβάζουν πάνω από 32G-64G. 

Η μόνη λύση είναι να βάλεις PC στο αμάξι και να το συνδέσεις με την οθόνη αλλά δεν ξέρω κατά πόσο είναι συμβατή η Zenec και αρχινάς μετά να ξοδεύεις χρήμα.

Πάρε μια κάρτα SD η ένα USB 32G η και 64G αν μπορεί να την σηκώσει και βάλε εκεί ότι θέλεις.

Link to comment
Share on other sites

Και το δικό μου Navigation System.

Μέχρι στιγμής είμαι απόλυτα ικανοποιημένος.

 

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=20306&page=40

 

 

Μπραβο ρε Αρη...πολυ καλο!!

 

Υ.Γ....δεν περνεις χαμπαρι απο κριση εσυ αγορι μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια..

 

Υ.Γ. Δεν κατάλαβες Ηλία.. Επειδή θα μου πάρουν το σπίτι ετοιμάζω το αυτοκίνητο ετσι ώστε να μπορώ να 

κοιμάμαι μέσα !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια..

 

Υ.Γ. Δεν κατάλαβες Ηλία.. Επειδή θα μου πάρουν το σπίτι ετοιμάζω το αυτοκίνητο ετσι ώστε να μπορώ να 

κοιμάμαι μέσα !!!

:hyper:  :hyper:  :hyper:  :hyper:  :hyper:  :hyper:  :hyper:  :hyper:  :hyper:  :hyper:  :hyper:  :hyper:  :hyper:  :hyper:  :hyper:  :hyper:  :hyper:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.....σκέφτομαι να προχωρήσω στην αγορά από την audiosources του AS-7609S .....Έχει κανείς εμπειρία από την audiosources Γενικά?.....αξίζει το κόπο?

Στάλθηκε από το HTC One μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ποιο μοντέλο έχεις?

Στάλθηκε από το HTC One μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το δικο μου δεν υπαρχει πλεον το εχω 4-5 χρονια, διάλεξε ενα απο εκει που σου αρεσει και ταιριάζει στο αυτοκίνητο σου και δεν θα εχεις πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

Από τιμές πάνω κάτω μπορείς να πεις?.....συγνωμη που σε ρωτάω συνέχεια

Στάλθηκε από το HTC One μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από τιμές πάνω κάτω μπορείς να πεις?.....συγνωμη που σε ρωτάω συνέχεια

Στάλθηκε από το HTC One μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τιμες απο τους κινεζους μαθαίνεις μονο με εμαιλ

Link to comment
Share on other sites

RNS 510 από EBAY? 

Καλό είναι.... Το χειρίστικα από κοντά και σε σχέση με την ZENEC που έχω είναι ποιο καλό στην ανταπόκριση και γραφικά.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.