Jump to content
kouliss

Συνάντηση Μελών Αττικής

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη,

Το Hellenic VWClub την Πέμπτη 12 Μαΐου θα πραγματοποιήσειμια ξεχωριστή συνάντηση απολαμβάνοντας την 5η ταινία του Fast and the Furious “Μαχητέςτων δρόμων” !!!

Τα μέλη της Αττικής θα βρεθούν στο καθιερωμένο σημείο συνάντησης, το ΣΕΦ, στις 21:00 και απο εκεί θα οδηγηθούμε στο Village.

Επειδή το ακριβές πρόγραμμα προβολών της επόμενης εβδομάδας ακόμα δεν έχει σχεδιαστεί η τελική ώρα προβολής θα ανακοινωθεί την Τρίτη, ωστόσο θα είναι μετά τις 21:00.

Για τον ίδιο λόγο ακόμα δεν έχουμε καταλήξει σε πιο Village θα παρακολουθήσουμε την ταινία με προτεινόμενα τα Village 20 Cinemas Ρέντη και Village Φαλήρου.

Σημειώστε ότι εάν οι συμμετοχές ξεπεράσουν τις 20 τότε η τιμή το εισιτηρίου + pop corn θα είναι μειωμένη.

Τονίζεται ότι οι συμμετοχές πρέπει να έχουν δηλωθεί έως την Τρίτη το μεσημέρι στις 13:00 για να μπορέσουν απο τα Village να δεσμέυσουν τις θέσεις.

Δηλώστε τις συμμετοχές σας μόνο εφόσον είναι έγκυρες καθώς τα εισιτήρια θα αγοραστούν εκ των προτέρων.

Δηλώσεις συμμετοχής ως εξής, δλδ ψευδώνυμο, συνολικός αριθμός εισιτηρίων

Συμμετοχές ( 31 εισιτήρια ):

  • doggy, +1
  • Λευ kouliss
  • PanosVR6
  • passatoumpas
  • ta6ape +1
  • GraveDigger
  • lilian_tsi + Ioanna
  • doumasj
  • mike-R32 + 2
  • Timos3081
  • GOLFAKI 4
  • CHRISMHT + 1
  • VW Scirocco...ssss + 1
  • petrose melissia +1
  • giannisgolf
  • connectoras, +1
  • polo1.6t + 2
  • svouras
  • lupakos +1

Εκ του Δ.Σ.,

του Hellenic VWClub.

Link to comment
Share on other sites

Σαφώς μέσα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ ΜΕΣΑ!!!!!

edit:

Εγώ +1 άτομο, οπότε Κοσμά βγάλε 2 εισιτήρια από μεριάς μου!

Edited by ta6ape
Link to comment
Share on other sites

Καλή ιδέα!!Μέσα!!

Link to comment
Share on other sites

μεσα μεσα +1 βεβαια!

Link to comment
Share on other sites

Κάθε τέταρτη εάν θυμάμαι καλά οποίος έχει what’s up μπορεί να πάρει 2 εισιτήρια στη τιμή του ενός στα village. Δεν ξερώ πόσο επείγεστε και εάν επαρκούν οι αριθμοί what’s up που έχουμε αλλά σίγουρα θα μας βγει ποιο οικονομικά. Μια ιδέα είναι σκεφτείτε το εάν είναι υλοποιήσιμο. Μετά μπορούμε να πάμε και σε Fridays να γευματίσουμε όλοι μαζί... ελπίζω να μην σας μπέρδεψα με τα ελληνικά μου γιατί μερικές φορές χανόμαστε στην μετάφραση...

http://2for1.gr/

Link to comment
Share on other sites

μεσα και μεις.... 2 εισιτηρια. οσο για το 3ο της παρεας (κουμπαρο) θα απαντησουμε μες την βδομαδα

Link to comment
Share on other sites

μολις το ειδα στα ιωαννινα.....μα καλα τι τους πιανει μετα ολους οτανν βγαινουν απτο σινεμα και νομιζουν οτι ειναι οι νικι λαουντα και σιενα......

Link to comment
Share on other sites

Αυριο θα ξερω 100% .......εν αναμονη λοιπον

(αν μου επιτρεπεται.....vα προτεινω τα village στο ρεντη??)

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

μεσα μεσα +1 βεβαια!

τελικα θα ερθω εργενης την πεμπτη παρακαλω να σβηστει το +1

γυναικες......

Link to comment
Share on other sites

Τα εισιτήρια θα κλειδωθούν αύριο το μεσημέρι. Παρακαλείστε όσοι έχετε να δηλώσετε κάποια αλλαγή αυτή να έχει γραφεί εδώ μέχρι τις 13:30 καθώς μετά θα αγοραστούν.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά την προβολή θα την παρακολουθήσουμε στο Village Φαλήρου, στην αίθουσα 7 (V-MAX) στις 22:10.

Αυτό σημαίνει ότι στις 21:00 θα είμαστε όλοι στο ΣΕΦ και στις 21:10 αυστηρά θα ξεκινήσουμε για το Village, ώστε να έχουμε χρόνο για την στάθμευση των οχημάτων και την αγορά pop corn κλπ.

Σημειώστε ότι τα εισιτήρια θα έχουν τιμή 6,5 ευρώ και θα προαγοραστούν απο εμένα. Με τον ερχομό σας στο ΣΕΦ έχετε έτοιμα τα χρήματα (ακριβώς) να μου τα δώσετε ώστε να μην αναζητώ τελευταία στιγμή για ρέστα για 20 άτομα :-)

.

Link to comment
Share on other sites

Και υποψιν μπορειτε και να αγορασετε και pizza εκτος απο τα popcorn και να την απολαυσετε εντος της αιθουσης :flowers:

Link to comment
Share on other sites

Και υποψιν μπορειτε και να αγορασετε και pizza εκτος απο τα popcorn και να την απολαυσετε εντος της αιθουσης :thumbsup:

:stuff::camp::bbq::turkey:

Link to comment
Share on other sites

Θα παρακαλέσω όλους μεθαύριο που θα πάμε στο Village να φοράτε τα αξεσουάρ της λέσχης ώστε να κάνουμε διαφήμιση της λέσχης μας και να μας γνωρίσουν και άλλοι.

Link to comment
Share on other sites

Κοσμά, επειδή αξεσουάρ της λέσχης είναι και το mousepad και η κούπα που έχω, να φορέσω αυτά; :heart:

Μετράει; :afro:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.