Jump to content
23patates

Μετατροπή Εξωτερικής Εμφάνισης Polo 9N Σε Polo 9N3

Recommended Posts

Γειά σας. Είμαι καινούργιος και άπειρος και θα ήθελα την συμβουλή όποιου γνωρίζει. Θέλω να μετατρέψω εξωτερικά, ένα Polo 9N (2004) που έχω, σε 9N3 (2008). Με λίγα λόγια θέλω να αλλάξω την μούρη του αυτοκινήτου μοντέλου 2004 και να την κάνω ίδια με του μοντέλου 2008 καθώς και τα μπρος και πίσω φώτα, ένα facelift δλδ, γιατί έτσι μοιάζει πολύ γυναικείο ενώ το μοντέλο του 2008 θυμίζει λίγο από Golf!* Θέλω όποιος ξέρει να μου πει αν κάτι τέτοιο είναι δυνατόν και αν μπορεί να γίνει από την ίδια την αντιπροσωπεία, νόμιμα πάντα! Αν γίνεται και ξέρετε, θέλω να μου πείτε πόσο περίπου κοστίζει κάτι τέτοιο... Επιπλεόν θέλω να αλλάξω και το χρώμα από ασημί σε μαύρο και να προσθέσω στο εσωτερικό του ένα Ραδιόφωνο-GPS με οθόνη, όπως αυτά που μπαίνουν στα καινούργια πλέον. (πείτε μου και τιμές γι αυτά)

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

* δλδ να μοιάζει έτσι...

http://www.google.gr/imgres?imgurl=http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/42/Volkswagen_Polo_9N3-Facelift-GP.jpg&imgrefurl=http://fotogroepkrimpen.cegeko.nl/MaartFotogroepKrimpenZelfportret/9n3&h=712&w=760&sz=170&tbnid=djyY3ExZYrnBAM:&tbnh=133&tbnw=142&prev=/search%3Fq%3DPolo%2B9n3%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=Polo+9n3&hl=el&usg=__6fYw7CrjbCuYaLX13qV7dJX9D0Q=&sa=X&ei=tuPCTc-hHsrysgaenPSAAQ&ved=0CCgQ9QEwAg

Link to comment
Share on other sites

Για να κάνεις το look του 9Ν3 θες οποσδήποτε αλλαγή μετώπη και όλο

το μπροστινό προφυλακτήρα του 9Ν3. Δεν είμαι σίγουρος αν ταιριάζουν

τα φτερά του 9Ν, οπότε υπάρχει περίπτωση να θες και φτερά. Αυτά αν

τα πάρεις καινούρια από την ίδια την αντιπροσωπεία πιστεύω ότι δεν

το γλιτώνεις το 1000-αρικο. Τώρα αν πας για μεταχειρισμένα ίσως τα

πάρεις μισοτιμή. Βάλε και κάνα 350 για βάψιμο.

Τώρα για τα φανάρια του 9Ν3 αν πας για angel eyes θες περίπου 250.

(Για καινούρια μαμά φανάρια θες περίπου 300 ευρώ)..

Σε όλα αυτά πρέπει να υπολογίσεις και τη δουλειά του φανοποιού..

Νομίζω ότι απλά δεν σε συμφέρει να κάνεις κάτι τέτοιο...

Τώρα για ηχοσύστημα με GPS πιστεύω με κάνα 600-άρι θα βρεις κάτι καλό..

Link to comment
Share on other sites

δεν αξιζει κατα τη γνώμη μου... ουτε το καπό κανει. δηλαδή χοντρικά, χρειαζεισαι καπό, φτερα, προφυλακτηρα, πλαϊνους καθρέφτες αν σε ενδιαφερουν, φωτα και τα πισω φωτα. για τον πισω προφυλακτηρα δεν θυμαμαι.. πρεπει να ειναι ιδιος

Link to comment
Share on other sites

τιποτα αστο οπως ειναι και ησυχασε,τζαμπα λεφτα σε αυτο,γνωμη μου επειδη θα συμφωνησω με τους ανωτερο δεν αξιζει,μαζευε λεφτα για καποιο ποιο καινουργιο και κανε εκει οτι τανζανιες θελεις...εχε υποψην οτι τανζανια κανεις να μπορεις να το φερεις σε μαμα κατασταση μετα μηπως και θες να το ξεφορτωθεις αλλιως το παντρευεσαι και δεν μπορεις να το διωξεις...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.