Jump to content
tsolias26

Polo 6R - Εξωτερικές Παρεμβάσεις (Σήμα,προφυλακτήρες, Lip, Spoilers, Κλπ)

Recommended Posts

Μια ερωτηση και απο μενα για οποιον γνωριζει. Ο πισω προφυλακτηρας του r-line (γνησιος) ταιριαζει στα δικα μας "παλαιοτερα" tsi highline?

Link to comment
Share on other sites

Δώστε καμιά εικόνα ρε μάγκες να δούμε για τι πράγμα μιλάτε

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση και απο μενα για οποιον γνωριζει. Ο πισω προφυλακτηρας του r-line (γνησιος) ταιριαζει στα δικα μας "παλαιοτερα" tsi highline?

ναι νικο ταιριαζει κανονικα φιλε μου απλα ειναι ακριβως καπου στα 300 ευρω παει αβαφτος...

Link to comment
Share on other sites

ναι νικο ταιριαζει κανονικα φιλε μου απλα ειναι ακριβως καπου στα 300 ευρω παει αβαφτος...

όλος ο προφυλακτήρας ή μόνο το κομμάτι που διαφοροποιεί την r-line απο τις άλλες εκδόσεις . . . . ? Μιλάω πάντα για τον πίσω προφυλακτήρα . . . . . 

Link to comment
Share on other sites

παιδια σκεφτομαι να αγορασω το μπροστα και το πισω σημα της vw σε μαυρο ματ. πως αφαιρειται το σημα?

 

γι αυτο λεω http://www.ebay.com/itm/Matte-Black-Rear-Trunk-Emblem-Badge-For-VW-Polo-6R-1-2T-1-4T-1-6-GTI-/390704640784?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item5af7cfb310&vxp=mtr

Link to comment
Share on other sites

κατεβασε τις οδηγιες πως να βγουν τα σηματα απτις μασκες και βαψτα μονος σου...ποιο φτηνα ακομη θα σου βγει.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

κατεβασε τις οδηγιες πως να βγουν τα σηματα απτις μασκες και βαψτα μονος σου...ποιο φτηνα ακομη θα σου βγει.

μα αυτο ρωταω. πως βγαινουν ξερει κανεις?αλλιως που μπορω να βρω?

Link to comment
Share on other sites

Με ενα ψιλο κατσαβιδακι αφου ανοιξεις το καπο πιεζεις τα κλιψακια του σηματος κ ξεκουμπωνει.

Link to comment
Share on other sites

Με ενα ψιλο κατσαβιδακι αφου ανοιξεις το καπο πιεζεις τα κλιψακια του σηματος κ ξεκουμπωνει.

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις τιμες που παιζουν για βαψιμο στα καπακια των καθρεφτων; Προτεινεται βαψιμο ή μεμβρανη;

Link to comment
Share on other sites

θελω να βαψω κι εγω τα σηματα μαυρα...αλλα θελω αν καποιος μπορει να μου πει πως βγαινουν..

το μπροστα νομιζω το παταμε προς τα μεσα και το στριβουμε..το πισω??

αν βγουν ξανακουμπωνουν η θελουν κολλημα μετα?

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα μ ενδιαφέρει αυτό. ... (αν στη πορεία βρω ζάντες, χωρίς ζάντες δεν λέει να τα βάψω) Στη πίσω μεριά έχει αφαίρεση κάνεις το "POLO" ΚΑΙ το "TSI" ???

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου πρεπει να τα ζεστανεις με πιστολακι και με μια πλαστικη σπατουλα τα βγαζεις σιγα σιγα.. Αμα σου μεινει λιγη κολλα μπορεις με μια αλοιφη(αν και λιγο πετραιλεακι μια χαρα ειναι) να την αφαιρεσεις.. Οταν θες να τα ξαναβαλεις, παρε κολλα διπλης οψεως εξωτερικου χωρου.. Εγω την πηρα απο τα praktiker και αξιζει αν και μπορεις να βρεις σε καθε μαγαζι με μπογιες,κολλες κλπ

Sent from my iPad using Tapatalk

Και εμένα μ ενδιαφέρει αυτό. ... (αν στη πορεία βρω ζάντες, χωρίς ζάντες δεν λέει να τα βάψω) Στη πίσω μεριά έχει αφαίρεση κάνεις το "POLO" ΚΑΙ το "TSI" ???

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν και διαβασες και το σχετικο topic που με διαφωτισανε οι γνωστες!

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.