Jump to content
PAGOURISTAS

Εκδρομή Στο Μέτσοβο

Recommended Posts

Καλά ρε συ, έχεις αποκλείσει τη χώρα μας για λόγους πνευματικών δικαιωμάτων ??? :D:clapping::goodjob::yahoo:

Edited by Κοσμάς
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον το κανει ακομα επεξεργασια το βιντεο.

Link to comment
Share on other sites

Εχω να δηλωσω οτι ο χρηστης Dimake εχει αλλαγμενο τουρμπο... Επρεπε να ανοιξετε καπο....

Ακου εκει φοραω 28/71.....

Απο COSWORTH ειναι το τουρμπο...ΔΕΚΤΟΣ ΚΑΘΕ ΕΛΕΓΧΟΣ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ένα μικρό βίντεο από εμένα τα υπόλοιπα θα μαζευτούν και από τους υπόλοιπους και θα βγεί ένα καλό !

Link to comment
Share on other sites

Εχω να δηλωσω οτι ο χρηστης Dimake εχει αλλαγμενο τουρμπο... Επρεπε να ανοιξετε καπο....

Ακου εκει φοραω 28/71.....

Απο COSWORTH ειναι το τουρμπο...ΔΕΚΤΟΣ ΚΑΘΕ ΕΛΕΓΧΟΣ!!!!!!!

ΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!!

Εισαι οφφτοπικ !

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!!

Εισαι οφφτοπικ !

Καλα οταν θα το δει το παλικαρι που πατησατε θα δεις ποσο οφ τοπικ ειμαι!

Edited by JP_Mk2
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήθηκε άλμπουμ για την συνάντηση και θα το βρείτε κάνοντας κλικ εδώ!

Υπενθυμίζω ότι όσοι έχετε βίντεο ή πολλές φωτογραφίες μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μου ώστε να σας δοθεί εναλλακτική μέθοδο ανάρτησης τους στο φόρουμ.

Link to comment
Share on other sites

Ένα μικρό βίντεο από εμένα τα υπόλοιπα θα μαζευτούν και από τους υπόλοιπους και θα βγεί ένα καλό !

Οι γέροι από δίπλα στο παγκάκι έβριζαν για την μουσική!!

Κ@λοπαίδια έλεγαν!! :tongue::whistling::angry2:

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραια ητανε.βεβαια εμεις αργησαμε λιγο αλλα περασαμε ομορφα.

Ήσουν κι εσύ;;;;;; :whistling:

Παίδες, αν και δεν κάθισα για το φαγητό λόγω υποχρεώσεων, οφείλω ένα μεγάλο μπράβο για την διοργάνωση :sword:

* mourh, χάρηκα πολύ φίλε :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήθηκε άλμπουμ για την συνάντηση και θα το βρείτε κάνοντας κλικ εδώ!

Υπενθυμίζω ότι όσοι έχετε βίντεο ή πολλές φωτογραφίες μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μου ώστε να σας δοθεί εναλλακτική μέθοδο ανάρτησης τους στο φόρουμ.

παιδια εγω τις εβαλα εδω τις φωτο μου....το video που οι περισσοτεροι περιμενετε(απο τον κασκαντερ μου)ακομα ανεβαινει οποτε περιμενουμε....αν εκανα βλακεια που τις εβαλα εδω πειτε μου....απλα δεν εχω ξανα ανεβασει μεσω imageshack και δεν εβγαζα ακρη πως να το κανω....

pagouristas,πως θα δουμε το video???

Edited by Axouri46
Link to comment
Share on other sites

ετοιμο και το video....

ελεοοοοοοοοοοοοςςςςςς.....παλι λαθος εκανα....μοτσοβο εγραψα αντι για μετσοβο...... :tongue:

Edited by Axouri46
Link to comment
Share on other sites

ετοιμο και το video....

ελεοοοοοοοοοοοοςςςςςς.....παλι λαθος εκανα....μοτσοβο εγραψα αντι για μετσοβο...... :growl:

μικρο το κακο.... :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Η εκδρομή ήταν φοβερή, εύχομαι η επόμενη να είναι ακόμη καλύτερη.

Στελιο ωραια ζαντα εβαλες φιλε μου!με γεια! ο γιατρος ειμαι ηθελα να ερθω και εγω αλλα....την επομενη φορα...

Link to comment
Share on other sites

Στελιο ωραια ζαντα εβαλες φιλε μου!με γεια! ο γιατρος ειμαι ηθελα να ερθω και εγω αλλα....την επομενη φορα...

Ευχαριστώ πολύ. Είμασταν με τον Ανέστη εκεί και λέγαμε που είναι ο Γιατρός ? :tongue:

Link to comment
Share on other sites

η εκδρομη αυτη θα μου μεινει...πολυ λαος κ πολυ μεγαλο κομβοι..κ πολυ χαβαλε στο πανε ελα..

χαρηκα που οι συμμετοχες ηταν μοιρασμενες σε πολλες πολεις κ απο παντου ξεκινησαν φιλοι να βρεθουμε ολοι μαζι.

alexisp nano geotag χαρηκα πολυ που τα ειπαμε κ απο κοντα!

ΥΓ τα μελη απο θεσσαλονικη στην επομενη συναντηση ας φερουν φλασακια - καρτες μνημης να ανταλλαξουμε το υλικο

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.