Jump to content
PAGOURISTAS

Εκδρομή Στο Μέτσοβο

Recommended Posts

Επιτελους το ειδαμε το βιντεο πολυ τελεια ηταν πρεπει να γινει θεσμος καθε 22/5 πρεπει να ειμαστε στο μετσοβο αντε και του χρονου παιδες να ξανασυναντηθουμε.

Link to comment
Share on other sites

Οπως ειναι φυσικο σε ολους μας αρεσε γτ ειναι μαματα!

Αλλα οι τιμες λιγο τσουχτερες μωρε..Δεν ξερω αν ηταν το μαγαζι ή γενικα το μετσοβο αλλα :clapping::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ από εμένα στον Pagourista, στον Gravedigger, στον Mourh και στον Nano για την οργάνωση της Εκδρομής, καθώς επίσης και σε όλα τα μέλη που παραβρέθηκαν σε αυτή! Εύχομαι στην επόμενη να 200αρίσετε τις συμμετοχές !!

Off Topic

Συνάντηση : η περίσταση κατά την οποία ανταμώνει κανείς με κάποιον.

Εκδρομή : σύντομο ομαδικό ταξίδι για αναψυχή.

Link to comment
Share on other sites

Λυπήθηκα που δεν μπόρεσα να παρευρεθώ για λόγους υγείας στην εξαιρετική αυτή εκδρομή... Αξίζει ενα μεγαλο μπράβο στους οργανωτες ( εξαιρετική μνεία στους Pagourista, Nano, Billgr4) παληκάρια είστε εγγύηση σ'αυτού του είδους εκδρομών.. Όμως άξιο αναφορας ηταν η παρουσία των παιδιών από την πατρίδα μου την Καβάλα που έκαναν τόσο δρόμο, θέλει κότσια. Την επόμενη φορά μαζί σας....

Link to comment
Share on other sites

Να γραψω και εγω με την σειρα μου.

Πραγματικα ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ σε ολους εσας που μπορεσατε και δωσατε το παρων σε αυτη

την συναντηση και ακομα ενα μεγαλυτερο ΜΠΡΑΒΟ στους συντονιστες της εκδρομης.

Να ευχαριστησω τον Nano, τον Billgr4, τον Mourh, τον Turbomaki, τον chris_polo gti, τον

φιλο του που βοηθησε στο παρκαρισμα μαζι με τον alexisp, τον Φανη που με ολες τις γκαντεμιες καταφερε

και τον ειδαμε στο Μετσοβο και τον ευχαριστουμε. :p :p :p

Να ευχαριστησω τον Δημαρχο Μετσοβου που μας εδωσε την πλατεια γιατι αλλιως θα τα περναμε στον ωμο.

Να ευχαριστησω το Μετσοβιτικο Σαλονι για την εκπτωση που μας εκαναν.

Οσο αφορα για τις τιμες της ταβερνας που ειπε ο Dimake ολοι μου ειπαν τα καλυτερα. Στο δικο μας το τραπεζι πληρωσαμε 12,5 το ατομο και τα παιδια απο Θεσ/κη πληρωσαν 13 εαν θυμαμαι καλα.

Εαν πηγαιναμε στην πλατεια θα πληρωναμε παραπανω.

Μπραβο στα παιδια απο την Καβαλα,Σερρες που δεν σκεφτηκαν τα χιλιομετρα και μπορεσαν και ηταν μαζι μας. :goodjob: :goodjob: :goodjob: :goodjob:

2 Γιωργαδες απο τον Αλμυρο Βολου που εξαφανιστηκαν? :p :p

Καλα, οσο για τα ατομα που γνωρισα χαρηκα παρα πολυ και πιστευω να τα ξανα πουμε συντομα.

Καποια μαιμου ακουσα μεσα στην ταβερνα :whistling: :whistling: :whistling:

Η αληθεια ειναι μια... Ο Jimtic φταιει για αυτη την εκδρομη. Ξερει αυτος γιατι μιλαω...........

Μακαρι ολοι εσεις να ειχατε δωσει το παρον και στην πανελληνια στο Βολο εστω στην φωτογραφιση.

Δεν πειραζει ομως. Εχουμε και συνεχεια.

Τα περασαμε υπεροχα!!!!!!!!!!!!! Ηταν μια καταπληκτικη εκδρομη που θα μεινει αξεχαστη.

Ραντεβου στην Γερμανια.....

Edited by PAGOURISTAS
Link to comment
Share on other sites

Ωραία. Ποτέ θα γίνει η επόμενη Εκδρομή; :p

Link to comment
Share on other sites

Ήσουν κι εσύ;;;;;; :p

Παίδες, αν και δεν κάθισα για το φαγητό λόγω υποχρεώσεων, οφείλω ένα μεγάλο μπράβο για την διοργάνωση :p

* mourh, χάρηκα πολύ φίλε :p

ναι ρε ηρθα κατα τισ 1 30 για φαγητο..δεν σε προλαβα!

Link to comment
Share on other sites

Να γραψω και εγω με την σειρα μου.

Πραγματικα ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ σε ολους εσας που μπορεσατε και δωσατε το παρων σε αυτη

την συναντηση και ακομα ενα μεγαλυτερο ΜΠΡΑΒΟ στους συντονιστες της εκδρομης.

Να ευχαριστησω τον Nano, τον Billgr4, τον Mourh, τον Turbomaki, τον chris_polo gti, τον

φιλο του που βοηθησε στο παρκαρισμα μαζι με τον alexisp, τον Φανη που με ολες τις γκαντεμιες καταφερε

και τον ειδαμε στο Μετσοβο και τον ευχαριστουμε. :p :p :p

Να ευχαριστησω τον Δημαρχο Μετσοβου που μας εδωσε την πλατεια γιατι αλλιως θα τα περναμε στον ωμο.

Να ευχαριστησω το Μετσοβιτικο Σαλονι για την εκπτωση που μας εκαναν.

Οσο αφορα για τις τιμες της ταβερνας που ειπε ο Dimake ολοι μου ειπαν τα καλυτερα. Στο δικο μας το τραπεζι πληρωσαμε 12,5 το ατομο και τα παιδια απο Θεσ/κη πληρωσαν 13 εαν θυμαμαι καλα.

Εαν πηγαιναμε στην πλατεια θα πληρωναμε παραπανω.

Μπραβο στα παιδια απο την Καβαλα,Σερρες που δεν σκεφτηκαν τα χιλιομετρα και μπορεσαν και ηταν μαζι μας. :goodjob: :goodjob: :goodjob: :goodjob:

2 Γιωργαδες απο τον Αλμυρο Βολου που εξαφανιστηκαν? :p :p

Καλα, οσο για τα ατομα που γνωρισα χαρηκα παρα πολυ και πιστευω να τα ξανα πουμε συντομα.

Καποια μαιμου ακουσα μεσα στην ταβερνα :whistling: :whistling: :whistling:

Η αληθεια ειναι μια... Ο Jimtic φταιει για αυτη την εκδρομη. Ξερει αυτος γιατι μιλαω...........

Μακαρι ολοι εσεις να ειχατε δωσει το παρον και στην πανελληνια στο Βολο εστω στην φωτογραφιση.

Δεν πειραζει ομως. Εχουμε και συνεχεια.

Τα περασαμε υπεροχα!!!!!!!!!!!!! Ηταν μια καταπληκτικη εκδρομη που θα μεινει αξεχαστη.

Ραντεβου στην Γερμανια.....

Εχουμε meeting στην Γερμανία? Για πες γιατί κάθε καλοκαίρι πάνω είμαι και φέτος θα κανονίσω για το Nurburgring όποιος ενδιαφέρεται ας ενημερώση.

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε meeting στην Γερμανία? Για πες γιατί κάθε καλοκαίρι πάνω είμαι και φέτος θα κανονίσω για το Nurburgring όποιος ενδιαφέρεται ας ενημερώση.

Για κοίτα εδώ φίλε:

My link

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και η δική μου σειρά να ευχαριστήσω όλους όσους παραβρέθηκαν σε αυτή τη συνάντηση, τους συντονιστές ( Pagourista, Billgr4, Mourh)και τα παιδιά που μας τίμησαν απο μακρυά. Πραγματικά πέρασαμε πολύ ωραία και ήταν ευχάριστο που γνωρίσαμε καινούρια άτομα. Η διαδρομή ήταν πολύ ωραία και για όσους δεν είχαν δει το Μέτσοβο πιστεύω πως άξιζε τον κόπο. Η επόμενη συνάντηση θα είναι μια ΕΚΠΛΗΞΗ!!!!! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ να συγχαρώ θερμά και δημόσια τον Pagourista ο οποίος ανέλαβε το μεγαλύτερο μερίδιο της ευθύνης της διοργάνωσης, αλλά και όλα τα παιδιά που τον βοήθησαν και όλους όσους συμμετείχαν.

Χάρηκα που σας είδα όλους, έστω και για λίγο! Μετά την φετινή εκδρομή στη Γερμανία, ίσως πρέπει να ξεκινήσουμε στο Μέτσοβο τον θεσμό του Βαλκανικού Worthersee! Ε Μητσάρα;

Link to comment
Share on other sites

να πω και 2 λόγια για την φανταστική εκδρομούλα.

ένα μεγάλο μπράβο για τον Pagourista για την ροή τις εκδρομής όλα ήταν τέλεια. η παρέα το φαγητό ο χαμός στην πλατεία που λίγο ακόμα και θα μας κυνηγούσαν οι μπαρμπάδες.

πάμε για την επόμενη!!! :zorro:

Link to comment
Share on other sites

Ενα βιντεάκι κι από μένα

Edited by garbage
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.