Jump to content
polys344

Εξωτερικη Εμφανιση Golf 6 R-Line

Recommended Posts

Παιδια θελω την γνωμη σας σε καποιες αλλαγες που θελω να κανω...

ΤΩΡΑ:

post-18179-0-47392700-1306489745_thumb.j

ΜΕΤΑ:

post-18179-0-51056800-1306489811_thumb.j

Mεμβρανες στα τζαμια οδηγου, συνοδηγου, επιβατων και πισω, βαψιμο οροφης μαυρο ή αυτοκολλητο, να σκουρεψουν τα πισω φωτα και μπογιατισμα ζαντες σε μαυρο ματ χρωμα

Edited by polys344
Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω την γνωμη σας σε καποιες αλλαγες που θελω να κανω...

ΤΩΡΑ:

post-18179-0-47392700-1306489745_thumb.j

ΜΕΤΑ:

post-18179-0-51056800-1306489811_thumb.j

Mεμβρανες στα τζαμια οδηγου, συνοδηγου, επιβατων και πισω, βαψιμο οροφης μαυρο ή αυτοκολλητο, να σκουρεψουν τα πισω φωτα και μπογιατισμα ζαντες σε μαυρο ματ χρωμα

τελειο και πριν και μετα.....σιγουρα γινεται πιο ωραιο για μενα.....αλλα ξερεις τι,αν ειναι οντως το R μηπως δε θα ειναι καλο ειναι σαν ενα οποιοδηποτε αλλο 6αρι φτιαγμενο....??!?!?!?εμενα μου αρεσει παρα πολυ ετσι οπως το εχεις στο μετα.....!!!απλα δεν ξερω,ισως να λυπομουν αυτο το R που γραφει....!!!!ας πουμε,ενω ειναι πολυ ωραιο,μπορει να μην εκανα το ουρανο......ουφφφφφφφφφ....δεν ξερω πραγματικα.....αν εσυ θελεις να το κανεις το αποτελεσμα ειναι παρα πολυ καλο και ωραιο,αλλα μηπως να εβαζες αλλας ζαντες...?!!?!?πιο τουμπανιασμενες......

ααααααα.....και αν θα κανεις και τον ουρανο,νομιζω θα πηγαινει πολυ να κανεις και τα καθρευτακια.....νομιζω....

Edited by Axouri46
Link to comment
Share on other sites

τελειο και πριν και μετα.....σιγουρα γινεται πιο ωραιο για μενα.....αλλα ξερεις τι,αν ειναι οντως το R μηπως δε θα ειναι καλο ειναι σαν ενα οποιοδηποτε αλλο 6αρι φτιαγμενο....??!?!?!?εμενα μου αρεσει παρα πολυ ετσι οπως το εχεις στο μετα.....!!!απλα δεν ξερω,ισως να λυπομουν αυτο το R που γραφει....!!!!ας πουμε,ενω ειναι πολυ ωραιο,μπορει να μην εκανα το ουρανο......ουφφφφφφφφφ....δεν ξερω πραγματικα.....αν εσυ θελεις να το κανεις το αποτελεσμα ειναι παρα πολυ καλο και ωραιο,αλλα μηπως να εβαζες αλλας ζαντες...?!!?!?πιο τουμπανιασμενες......

ααααααα.....και αν θα κανεις και τον ουρανο,νομιζω θα πηγαινει πολυ να κανεις και τα καθρευτακια.....νομιζω....

1.4 tsi R-Line ειναι οχι το 2.0 R

απλα εχω το πακετο πανω της "μαμας" για εξωτερικη εμφανιση. για τις ζαντες που λες πιο φτηνο ειναι να τις βαψω παρα να βαλω καινουριες, αν θα αλλαζα τοτε θα πηγαινα σε 18" παρα αυτες που εχω τωρα 17" ο ουρανος οντως εχω αμφιβολιες αλλα οπως λεει και το topic περισσοτερο γνωμες θλεω να δω πως φαινεται σε VW-Maniacs :thumbsu::w00t:

1.4 tsi R-Line ειναι οχι το 2.0 R

απλα εχω το πακετο πανω της "μαμας" για εξωτερικη εμφανιση. για τις ζαντες που λες πιο φτηνο ειναι να τις βαψω παρα να βαλω καινουριες, αν θα αλλαζα τοτε θα πηγαινα σε 18" παρα αυτες που εχω τωρα 17" ο ουρανος οντως εχω αμφιβολιες αλλα οπως λεει και το topic περισσοτερο γνωμες θλεω να δω πως φαινεται σε VW-Maniacs :thumbsu::w00t:

για τα καθρεφτακια ειχες δικαιο τα αλλαξα

post-18179-0-39430500-1306492710_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

εννοειται οτι αν παρεις καινουριες θα πας σε 18"....εννοειται....και πιστεψε με οτι δεν υπαρχει περιπτωση να το μετανιωσεις...πραγματικα για κανενα λογο....εκτος και αν ειναι το 122hp.....αν ειναι αυτο δεν ξερω....αλλα για να εχει μαμα 18"σιγουρα δεν ειναι 122αρι τωρα που το σκεφτομαι....!!!!οποτε αν τα εχεις τα λεφτα η μπορεις να τα βρεις κανε το call και δες για 18"....καλα ομως μην το ψαχνεις για τα λεφτα....στη μια περιπτωση θα δωσεις 300 το παρα πολυ και στην αλλη αν βαλεις και καλα λαστιχα που βαζουν ολλοι,πας στα 1300....αν μπορουσες να κανεις και καμια αλλι φωτο για τον οθρανο θα σου ελεγα πιο σιγουρα....να φαινεται λιγο απο μπροστα....!!!!

Link to comment
Share on other sites

εννοειται οτι αν παρεις καινουριες θα πας σε 18"....εννοειται....και πιστεψε με οτι δεν υπαρχει περιπτωση να το μετανιωσεις...πραγματικα για κανενα λογο....εκτος και αν ειναι το 122hp.....αν ειναι αυτο δεν ξερω....αλλα για να εχει μαμα 18"σιγουρα δεν ειναι 122αρι τωρα που το σκεφτομαι....!!!!οποτε αν τα εχεις τα λεφτα η μπορεις να τα βρεις κανε το call και δες για 18"....καλα ομως μην το ψαχνεις για τα λεφτα....στη μια περιπτωση θα δωσεις 300 το παρα πολυ και στην αλλη αν βαλεις και καλα λαστιχα που βαζουν ολλοι,πας στα 1300....αν μπορουσες να κανεις και καμια αλλι φωτο για τον οθρανο θα σου ελεγα πιο σιγουρα....να φαινεται λιγο απο μπροστα....!!!!

απο βδομαδας νεες φωτο μαλλον γιατι τωρα στην δουλεια λιγο χλωμο :w00t: :w00t:

το 160 εχω

Edited by polys344
Link to comment
Share on other sites

απο βδομαδας νεες φωτο μαλλον γιατι τωρα στην δουλεια λιγο χλωμο :w00t: :w00t:

το 160 εχω

το φανταστηκα...!! :thumbsu:

οποτε περιμενω....εμενα μου αρεσει απλα δεν ξερω αν θα το εκανα...μπορει να με χαλουσε μετα....(για τον ουρανο.....παντως σιγουρα οχι καπο...)

Link to comment
Share on other sites

το φανταστηκα...!! :w00t:

οποτε περιμενω....εμενα μου αρεσει απλα δεν ξερω αν θα το εκανα...μπορει να με χαλουσε μετα....(για τον ουρανο.....παντως σιγουρα οχι καπο...)

για καπο σκεφτομουν κατι σαν αυτο...

post-18179-0-51291300-1306495272_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω την γνωμη σας σε καποιες αλλαγες που θελω να κανω...

ΤΩΡΑ:

post-18179-0-47392700-1306489745_thumb.j

ΜΕΤΑ:

post-18179-0-51056800-1306489811_thumb.j

Mεμβρανες στα τζαμια οδηγου, συνοδηγου, επιβατων και πισω, βαψιμο οροφης μαυρο ή αυτοκολλητο, να σκουρεψουν τα πισω φωτα και μπογιατισμα ζαντες σε μαυρο ματ χρωμα

Συμφωνώ σε όλα εκτός από το να σκουρύνεις τα φώτα πίσω.

Link to comment
Share on other sites

στελιο αλλιως φαινεται στο μπλε και αλλιως στο ασπρο....τον καταλαβαινω....!!!εμενα μου χτυπουσε πολυ στο ματι εκει η κοκκινιλα...εσενα ειναι πιο σκουρο το αμαξι ειναι πολυ ωραια εται τα φαναρια σου....

Link to comment
Share on other sites

πολύ ευκολα κάποιος που έχει trendline ¨η highline μπορεί να το κάνει όπως στην 2η φωτο

για τα δικά μου γουστα φίλε μην το κάνεις ,χάνει το αυτοκίνητο την κομψή σπορ αισθητική που έχει και

ελαφρώς καγκουρίζει -η έκδοση r line είναι μια χαρά και δεν χρειάζεται καμια αλλαγή!

Link to comment
Share on other sites

πολύ ευκολα κάποιος που έχει trendline ¨η highline μπορεί να το κάνει όπως στην 2η φωτο

για τα δικά μου γουστα φίλε μην το κάνεις ,χάνει το αυτοκίνητο την κομψή σπορ αισθητική που έχει και

ελαφρώς καγκουρίζει -η έκδοση r line είναι μια χαρά και δεν χρειάζεται καμια αλλαγή!

θα συμφωνήσω με τον DIMIV μην βάψεις τπτ, κατα την γνωμη μου βάλε μόνο μεμβράνες στα τζάμια.. και οταν έχεις χρήματα πέτα και ενα 18ρι ζαντικό και θα είναι κουκλι!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω την γνωμη σας σε καποιες αλλαγες που θελω να κανω...

ΤΩΡΑ:

post-18179-0-47392700-1306489745_thumb.j

ΜΕΤΑ:

post-18179-0-51056800-1306489811_thumb.j

Mεμβρανες στα τζαμια οδηγου, συνοδηγου, επιβατων και πισω, βαψιμο οροφης μαυρο ή αυτοκολλητο, να σκουρεψουν τα πισω φωτα και μπογιατισμα ζαντες σε μαυρο ματ χρωμα

Μια άσχετη ερώτηση με ποιο πρόγραμμα τα ζωγράφισες ? ? ?

Edited by andrpyro_TSi
Link to comment
Share on other sites

στο photoshop το εκανα, ειναι η δουλεια μου, ειμαι γραφιστας!!!

οπως βλεπω οι περισσοτεροι συμφωνουν με τους ενδιασμους που ειχα απο την αρχη.....και εγω ας πουμε στο δικο μου δε θα εκανα ουρανο η κατι τετοιο,μπορει να μου αρεσει αν το δω αλλα στο δικο μου δε θα το ηθελα...!!!τα φαναρια τα εχω βαψει και δειχνουν πολυ ωραια,για μενα....πολυ τουμπανο.... τα φιμε ειναι στανταρ,απο εκει και περα και εγω εκανα λιγο υπομονη και εβαά την 18" που ηθελα....αν μπορεσεις να δωσεις και τις δικες θα σου ειναι το οτι καλυτερο....!!!

Edited by Axouri46
Link to comment
Share on other sites

οπως βλεπω οι περισσοτεροι συμφωνουν με τους ενδιασμους που ειχα απο την αρχη.....και εγω ας πουμε στο δικο μου δε θα εκανα ουρανο η κατι τετοιο,μπορει να μου αρεσει αν το δω αλλα στο δικο μου δε θα το ηθελα...!!!τα φαναρια τα εχω βαψει και δειχνουν πολυ ωραια,για μενα....πολυ τουμπανο.... τα φιμε ειναι στανταρ,απο εκει και περα και εγω εκανα λιγο υπομονη και εβαά την 18" που ηθελα....αν μπορεσεις να δωσεις και τις δικες θα σου ειναι το οτι καλυτερο....!!!

και γω νομιζω εκει θα καταληξω... πρωτα πρωτα μεμβρανες και φαναρια και μετα τα υπολοιπα!!! παντως παιδια σας ευχαριστω για τα σχολια!!! να 'στε καλα... :drinks:

οι ζαντες μαλλον θα αλλαχτουν και θα μπουν 18αρες (αυτες εχω υποψη μου)

post-18179-0-54697100-1306845638_thumb.j

post-18179-0-08406500-1306845818_thumb.j

post-18179-0-14304700-1306846584_thumb.j

post-18179-0-27788200-1306846787_thumb.j

post-18179-0-06250700-1306847285_thumb.j

φυσικα για να γινουν ολα αυτα πρεπει να υπαρχει και χρημα... αρα υπομονη μεχρι να πληρωθουμε :clapping:

Link to comment
Share on other sites

εμενα πιο πολυ μου αρεσε η τριτη....!!!αλλα δεν ξερω....πολυ καλες πιστευω στο δικο σου θα ειναι του στελιου....!!!που postare πιο πριν εδω...!!λες τες...!!!μιας και ξερεις να τα δοκιμαζεις πανω στο αμαξι μου θα ειναι πιο ευκολο για σενα....!!

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, θα μου άρεσε να κάνεις και τους καθρέφτες μαύρους. Όσο για ζάντα μου αρέσει η επετειακή η 30th Anniversay, μαύρη detroit 18αρα με διαμαντάρισμα γύρω γύρω.

Link to comment
Share on other sites

http://ll.speedhunters.com/u/f/eagames/NFS/speedhunters.com/Images/Jacco%20Willemsen/Events/Essen%2009/DSC01955.JPG

αυτες λεει ο MikeGTI6 απο οτι καταλαβα:

http://www.zoopedup.com/blogs/uploads/VW-Golf-GTI-2009-20.jpg

http://www.der-autoladen.de/Alufelgen%20Felgen%20PKW/Bilder%20oxigin/oxigin%208%20chrystal%20schwarz.jpg

http://newcarsports.com/wp-content/uploads/2010/03/Volkswagen-Golf-VI-GTI-by-Rieger-front-side-view-505x336.jpg

http://www.vwtuningmag.com/wp-content/uploads/2010/05/ingo-noak-golf-vi-3.jpg

οταν ξεκινησεις να ψαχνεις για ζαντες θα δεις οτι εχει παρα πολλες επιλογες,και κατα τη γνωμη μου καλυτερα να δωσεις 100-200 παραπανω και να εχεις κατι που θα το θελεις πολυ πιο πολυ απο κατι μετριο γλυτωνοντας μονο τοσα....και μην ξεχνας οτι υπαρχουν και οι μεταχειρισμενες...αν δε σε χαλαει που θα ειναι χρησιμοποιημενες και πολυ πιθανο και λιγο χτυπημενες ειναι καλη λυση....εκτος και αν δε σε συμφερει...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω την γνωμη σας σε καποιες αλλαγες που θελω να κανω...

ΤΩΡΑ:

post-18179-0-47392700-1306489745_thumb.j

ΜΕΤΑ:

post-18179-0-51056800-1306489811_thumb.j

Mεμβρανες στα τζαμια οδηγου, συνοδηγου, επιβατων και πισω, βαψιμο οροφης μαυρο ή αυτοκολλητο, να σκουρεψουν τα πισω φωτα και μπογιατισμα ζαντες σε μαυρο ματ χρωμα

δεν κανείς τις ζάντες λευκές να το δούμε μήπως και είναι καλυτερο; Στο Photoshop εννοώ!!

Link to comment
Share on other sites

δεν κανείς τις ζάντες λευκές να το δούμε μήπως και είναι καλυτερο; Στο Photoshop εννοώ!!

θα συμφωνησω!!!αν την βαψεις ασπρη θα φανει μεγαλυτερη κ θα ειναι πιστευω πολυ ωραια.... κανε μια δοκιμη με το photoshop.

Link to comment
Share on other sites

δε το ηξερα στελιο αλλα οπως και να εχει ειναι ενα αμαξι που μοιαζει παρα πολυ με του παιδιου...και πιο πολυ το ειπα για τα καθρεφτακια τα φαναρια και αυτα....να τα δει στο περιπου στην πραγματικοτητα...οχι με ατελειες απο το photoshop... :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.