Jump to content
polys344

Εξωτερικη Εμφανιση Golf 6 R-Line

Recommended Posts

δε το ηξερα στελιο αλλα οπως και να εχει ειναι ενα αμαξι που μοιαζει παρα πολυ με του παιδιου...και πιο πολυ το ειπα για τα καθρεφτακια τα φαναρια και αυτα....να τα δει στο περιπου στην πραγματικοτητα...οχι με ατελειες απο το photoshop... :roadrage:

Συμφωνω με τον Axouri46... Αλλο να δεις το αμαξι πραγματικοτητα τι του παει και αλλο να το κανεις σε ενα προγραμμα βιαστικα... Απλα καποιες ιδεες που ειχα ειπα να τις μοιραστω μαζι σας, μπορει καποιος να παρει και ιδεες για το δικο του αμαξι... :D

Εγω παντως αυριο πρωι πρωι θα παω για μεμβρανες, αναρτησεις και εξατμιση μετα τα υπολοιπα :thumbsu:

post-18179-0-08746700-1307084596_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

δεν κανείς τις ζάντες λευκές να το δούμε μήπως και είναι καλυτερο; Στο Photoshop εννοώ!!

τις εκανα λευκες και ειναι χειροτερο, δεν μου αρεσε καθολου

πρεπει να το δεις στην πραγματικοτητα

φυσικα αλλες ζαντες οι δικες μου και αλλες αυτες που θελω να βαλω... μολις βρω ωρα θα ασχοληθω περισσοτερο με το θεμα

προς το παρων μεμβρανες, εξατμιση και αναρτησεις :D

το καλο το πραμα αργει να ερθει... :roadrage:

http://www.tuning-links.com/uploads/image/2010/April/Rieger%20Gti/rieger_golf_gti_12.jpg

Link to comment
Share on other sites

τις εκανα λευκες και ειναι χειροτερο, δεν μου αρεσε καθολου

πρεπει να το δεις στην πραγματικοτητα

φυσικα αλλες ζαντες οι δικες μου και αλλες αυτες που θελω να βαλω... μολις βρω ωρα θα ασχοληθω περισσοτερο με το θεμα

προς το παρων μεμβρανες, εξατμιση και αναρτησεις :thumbsup:

το καλο το πραμα αργει να ερθει... :thumbsup:

http://www.tuning-links.com/uploads/image/2010/April/Rieger%20Gti/rieger_golf_gti_12.jpg

:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

δε το ηξερα στελιο αλλα οπως και να εχει ειναι ενα αμαξι που μοιαζει παρα πολυ με του παιδιου...και πιο πολυ το ειπα για τα καθρεφτακια τα φαναρια και αυτα....να τα δει στο περιπου στην πραγματικοτητα...οχι με ατελειες απο το photoshop... :thumbsup:

:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

εκανες τελικα τπτ???οποτε κανεις κατι στειλε να δουμε και το αποτελεσμα....

ακομα να κανω κατι και μαλλον θα αργησω να κανω... :afro:

εδω και 4 μερες ειμαι ανεργος και ψαχνομαι, αρα δυσκολο να ξοδευω στο golfaki... αμα βρω καμια δουλεια τοτε προχωρω με τις αλλαγες.

προς το παρων μια χαρα ειμαστε και με αυτο :D

Link to comment
Share on other sites

ακομα να κανω κατι και μαλλον θα αργησω να κανω... :D

εδω και 4 μερες ειμαι ανεργος και ψαχνομαι, αρα δυσκολο να ξοδευω στο golfaki... αμα βρω καμια δουλεια τοτε προχωρω με τις αλλαγες.

προς το παρων μια χαρα ειμαστε και με αυτο :D

καλα με το αμαξι που εχεις εισαι σιγουρα πολυ καλα,απο θεμα αμαξι,αλλα τωρα αυτο με την δουλεια.... <_<

καλο ψαξιμο....

Link to comment
Share on other sites

καλα με το αμαξι που εχεις εισαι σιγουρα πολυ καλα,απο θεμα αμαξι,αλλα τωρα αυτο με την δουλεια.... :D

καλο ψαξιμο....

μας παρεξηγατε εδω στην κυπρο... επιδη κραταμε καλα αμαξια δεν σημαινει οτι τα εχουμε ξωφλημενα... :D

ολα οι τραπεζες τα "εχουν" ας ειναι καλα τα δανεια... και γω οταν πηρα το αμαξι καλα ημουν (πριν 7 μηνες) ελα ομως που ο καιρος τα φερνει αλλιως <_<

τελοσπαντων ομως, ευχομαι να βρω κατι συντομα απο θεμα δουλειας

Link to comment
Share on other sites

Θα το προτιμούσα με ανθρακί χρώμα ζάντες.. Οι μαύρες -ειδικά απο μακριά- σε λευκό αυτοκίνητο (αντίθεση) δεν φαίνονται, εννοώ δεν διακρίνεται το σχέδιό τους. Προσωπική άποψη βέβαια, καθαρά υποκειμενικά.

Link to comment
Share on other sites

Θα το προτιμούσα με ανθρακί χρώμα ζάντες.. Οι μαύρες -ειδικά απο μακριά- σε λευκό αυτοκίνητο (αντίθεση) δεν φαίνονται, εννοώ δεν διακρίνεται το σχέδιό τους. Προσωπική άποψη βέβαια, καθαρά υποκειμενικά.

εχεισ ενα δικαιο....!!!και εγω που εχω ασπρο ειναι κατι σαν ανθρακι οι ζαντες μου,νικελ ομως...δεν ξερω πως ακριβως λεγεται το χρωμα παντως στο προφιλ μου φαινονται....

Link to comment
Share on other sites

εχεισ ενα δικαιο....!!!και εγω που εχω ασπρο ειναι κατι σαν ανθρακι οι ζαντες μου,νικελ ομως...δεν ξερω πως ακριβως λεγεται το χρωμα παντως στο προφιλ μου φαινονται....

Gunmetal πρέπει να είναι οι δικές σου. :clapping:

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.