Jump to content
Fioravanti

Custom Painting

Recommended Posts

Φιλοι μου ψαχνω ψαχνω και ακρη δεν βρισκω..

Υπαρχει στην Ελλαδα καποιος που περα απο δουλειες φανοποιου, να κανει custom Painting?

post-19903-0-27162500-1306834342_thumb.j

μεχρι τωρα δεν εχω βρει κατι..

αν εχει καποιος καμοια πληροφορια περι του θεματος..

Υ.Γ: Δεν ειμαι ο μονος που ενδιαφερεται, εχω αρκετους γνωστους και φιλους στην ιδια ακριβως φαση.

Edited by St.Fioravanti
Link to comment
Share on other sites

Φιλοι μου ψαχνω ψαχνω και ακρη δεν βρισκω..

Υπαρχει στην Ελλαδα καποιος που περα απο δουλειες φανοποιου, να κανει custom Painting?

post-19903-0-27162500-1306834342_thumb.j

μεχρι τωρα δεν εχω βρει κατι..

αν εχει καποιος καμοια πληροφορια περι του θεματος..

Υ.Γ: Δεν ειμαι ο μονος που ενδιαφερεται, εχω αρκετους γνωστους και φιλους στην ιδια ακριβως φαση.

φιλε μου αυτο μπορεις να το κανεις ειτε με αυτοκολλητο το οποιο θα βερνικωθει πανω στο αμαξι,ειτε να πας σε καποιον εμπειρο που κανει αερογραφιες,να ξερεις ομως πως κατι τετοιο σαν αυτο της φωτο θα σου κοστισει περισσοτερο απο το να βαψεις ολο το αμαξι και εκτος αυτου αν κατσει καμμια στραβη και εχεις κανενα ατυχημα,τοτε τι θα κανεις???εδω στο ηρακλειο εκανε ενας τετοιες δουλειες

αλλα δεν ξερω ομως αν ασχολητε ακομα...αν θελεις μπορουμε να μαθουμε ομως..τι τασεις αμερικανιας εχουν πεσει τωρα τελευταια?? :goodjob: μαλλον το fast and furious το καινουργιο θα φταιει :D

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω έναν φίλε μου στην θεσσαλονίκη. Αλλα μόνο για επαγγελματικά αμάξια έχω ακούσει και δει δουλειά του... Βέβαια ο άνθρωπος είναι καλλιτέχνης...

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου αυτο μπορεις να το κανεις ειτε με αυτοκολλητο το οποιο θα βερνικωθει πανω στο αμαξι,ειτε να πας σε καποιον εμπειρο που κανει αερογραφιες,να ξερεις ομως πως κατι τετοιο σαν αυτο της φωτο θα σου κοστισει περισσοτερο απο το να βαψεις ολο το αμαξι και εκτος αυτου αν κατσει καμμια στραβη και εχεις κανενα ατυχημα,τοτε τι θα κανεις???εδω στο ηρακλειο εκανε ενας τετοιες δουλειες

αλλα δεν ξερω ομως αν ασχολητε ακομα...αν θελεις μπορουμε να μαθουμε ομως..τι τασεις αμερικανιας εχουν πεσει τωρα τελευταια?? :laugh: μαλλον το fast and furious το καινουργιο θα φταιει :D

Φιλε δεν ειναι Αμερικανια να θελεις το αυτοκινιτο σου να σε εκπροσοπει..

Αλλα θα συμφωνησω στο οτι δεν αξιζει τον κοπο λογο των καταστασεων που υπαρχουν στους δρομους μας(ανικανοι οδηγοι, κακοι δρομοι.κλπ)

αντιθετα η ιδεα σου για αυτοκολητο ειναι αρκετα καλη, αν εχεις καποια διευθυνση η οποιαδηποτε πληροφορια postαρε να τη δουμε.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.