Jump to content
JPMike

Γνώμη Για Ζάντα.

Recommended Posts

Είμαι μεταξύ, ΒΒS CH-R ή CH σε μαύρο ή Detroit μαύρες. Δεν ξέρω τι να παίξω, γουστάρω το σήμα της VW αλλά μου αρέσουν τα σχέδια τις ΒΒS.

Τι θα προτείνατε για Golf GTI VI λευκό??

Link to comment
Share on other sites

Είμαι μεταξύ, ΒΒS CH-R ή CH σε μαύρο ή Detroit μαύρες. Δεν ξέρω τι να παίξω, γουστάρω το σήμα της VW αλλά μου αρέσουν τα σχέδια τις ΒΒS.

Τι θα προτείνατε για Golf GTI VI λευκό??

dsc02624u.jpg

Link to comment
Share on other sites

Όπως το βλέπω μου αρέσει. Φαντάζομαι και την CH-R βέβαια, για να είμαι ειλικρινής δεν θέλω να ανέβω ίντσες.

Link to comment
Share on other sites

Όπως το βλέπω μου αρέσει. Φαντάζομαι και την CH-R βέβαια, για να είμαι ειλικρινής δεν θέλω να ανέβω ίντσες.

Για εμενα καλυτερα να δεις για καποια ultraleggera μαυρη OZ

διαφορετικα την παραπάνω BBS που αναφέρεις.

και η Detroit πολυ ωραια ζαντα (και εγω αυτη εχω σε μαυρη αλλα 17``)

ρίξε και μια ματια εδω...

θα ειναι πανάκριβες φυσικα να τις πάρεις σαν ανταλακτικό απο την VW αλλα anyway εμενα μου αρέσουν

vw_golf_gti35_3.jpg

http://www.highoctane.gr/photo.aspx?sbj=2155&pic=4&comp=

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφες του 35αρι, αλλά φαντάζομαι πάνε πολύ οι τίμες.

Κοίταξα και τις ultraleggera πολύ ωραίες είναι και δεν απέχουν και πολύ απο τις BBS σαν εμφάνιση και πέφτει λίγο και η τιμή.

Δεν ξέρω άμα γίνεται, αλλά μπορεί να αντικατασταθεί το σήμα της ΟΖ με το σήμα της VW?? Σαν ιδέα το σκέφτομαι.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφες του 35αρι, αλλά φαντάζομαι πάνε πολύ οι τίμες.

Κοίταξα και τις ultraleggera πολύ ωραίες είναι και δεν απέχουν και πολύ απο τις BBS σαν εμφάνιση και πέφτει λίγο και η τιμή.

Δεν ξέρω άμα γίνεται, αλλά μπορεί να αντικατασταθεί το σήμα της ΟΖ με το σήμα της VW?? Σαν ιδέα το σκέφτομαι.

βασικα η τιμη πεφτει σε κατι λιγοτερο απο το μισο οποτε δεν μπορεις να πεις οτι ειναι λιγο :) η ultra ειναι πιο σπορ εμφανισιακα απο την ch και ειναι και ελαφρυτερη..το oz που λεει στο κεντρο ειναι αυτοκολλητο οποτε αλλαζει :)
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλές επιλογές και οι δύο, μάλλον προς ΟΖ κλίνω. Θα πάρω και τιμούλες για τις ΟΖ, να δώ πόσο μου βγαίνει.

Σαν ποιότητα και οι ΟΖ, πολύ καλές? Παρεμφερή με BBS??

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλές επιλογές και οι δύο, μάλλον προς ΟΖ κλίνω. Θα πάρω και τιμούλες για τις ΟΖ, να δώ πόσο μου βγαίνει.

Σαν ποιότητα και οι ΟΖ, πολύ καλές? Παρεμφερή με BBS??

ναι με πολυ ελαφρυ κραμα οι συγκεκριμένες...

παρε μια τιμη απο τον φιλο μας τον "Koumparos" που ειναι του χώρου και ειναι και ωραίος τυπος.

φιλικα Πανος :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.