Jump to content
GraveDigger

Συνάντηση Μελών Κεντρικής Ελλάδας

Recommended Posts

Ευκαιρία για μια βραδινή συνάντηση την Κυριακή 12 Ιουνίου, μιας και την επόμενη μέρα είναι η αργία του Αγίου Πνεύματος! ;)

Κανονίσαμε λοιπόν με τον γνωστό σε όλους μας R-ZOO (ξέρετε, αυτόν που ανεβάζει όλες τις φωτογραφίες :p ) να συναντηθούμε στην καφετέρεια Mikel στην Π.Ε.Ο. στην Λάρισα: http://mikelcc.gr/?post_type=stores&p=119

Ώρα συνάντησης: 20:00 ώστε να εκμεταλευτούμε το φως του ήλιου για μερικές φωτογραφίες των αυτοκινήτων μας! Για τις φωτογραφίες δεν θα εμπιστευτούμε τον Πρόδρομο! :thumbsup: Φέρτε τις κάμερές σας!

Μετά θα απολαύσουμε το ποτάκι μας ή ότι άλλο επιθυμεί ο καθένας στον χώρο που θα έχει δεσμευτεί για εμάς οπότε σας παρακαλώ να δηλώσετε ώστε να μπορέσει να γίνει και η ανάλογη κράτηση χώρου.

Συμμετοχές, δηλώσεις & απειλές κατά τα γνωστά!

Σας περιμένουμε! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

αν ειμαι καλα (γιατι δεν με παει καθολου καλα) θα ερθω και εγω....

Α!!!μην ξεχασω...

ΠΡΟΔΡΟΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ την φωτογραφια απο την κουκλιτσα ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

παιδια θα ειμαι εκει ,θα ειναι η πρωτη φορα που θα παρεβρεθω σε συγκεντρωση του club..οποτε c.u. there...για ποτακι.. :angel:

Edited by activious
προσεχε το greeklish
Link to comment
Share on other sites

παιδες δυστυχως εφημερευω κ δεν θα μπορεσω να ερθω μαζι σας! καλα να περασετε, περιμενουμε φωτο!!

Link to comment
Share on other sites

ηταν πολυ ωραια.παλι γελασαμε...

ηρθαν και νεα μελη....

παμε για την επομενη...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.